Jabra HALO Smart Kırmızı Bluetooth Kulaklık

  • Jabra HALO Smart Kırmızı Bluetooth Kulaklık
  • Jabra HALO Smart Kırmızı Bluetooth Kulaklık
  • Jabra HALO Smart Kırmızı Bluetooth Kulaklık
Jabra HALO Smart Kırmızı Bluetooth Kulaklık Jabra HALO Smart Kırmızı Bluetooth Kulaklık Jabra HALO Smart Kırmızı Bluetooth Kulaklık

Temel Özellikler

  • Mikrofon: Mikrofonlu Kulaklık
  • Renk: Kırmızı
Jabra HALO Smart-Kırmızı Bluetooth Kulaklık
371,36 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %5 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 389,27 TL SATIN AL
Kargo Süresi
2 İş Günü İçinde Kargolanır.

Ürün Kodu: 904401

Ürün Bilgisi

Aramalarınızı istediğiniz yere yanınızda götürün

Jabra Halo Smart’ın rüzgâr korumalı mikrofonu ve hava koşullarına dayanıklı yapısı, aramalarınızı istediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz anlamına gelir.

17 saate kadar konuşma süresi

Şarjınız bittiğinde hayat bitmesin diye Jabra Halo Smart tek şarjla sunduğu 17 saat konuşma veya 15 saat müzik dinleme süresi ile sektöründe lider. Jabra Assist uygulaması, Android kullanıcıları için batarya kullanımını kesin doğrulukla izler ve Jabra Halo Smart’ın ne zaman şart edebileceğini önerir. Bu sayede, yollardayken bile içiniz rahat olur.

Her gün kontrol sizde

Yollardayken .eşitli işlerinizi halledebilmeniz için, ses düğmesine basarak anında Siri™ veya Google Now™a erişin ve ihtiyacınız olan bilgiyi alın. Jabra Halo Smart, Android kullanıcıları için takvim bildirimlerini, e-postaları, kısa mesajları ve sosyal medya iletilerini okuyabilir.

Harika ses kaliteli

Üstün ses kalitesini siz de deneyimleyin. Jabra Halo Smart, müzik dinlerken eksiksiz bir ses deneyimi yaşatan 10 mm’lik (0,4 in) hoparlörler ile donatıldı. Tercihiniz ister zengin baslardan yana olsun ister net tizlerden, Jabra Halo Smart’ın sunduğu ses kalitesi son derece etkileyici.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Bluetooth Kulaklık Kategorisinin Çok Satan Ürünleri