• Jabra Halo Fusion Bt Siyah 100-97800000-60

Jabra Halo Fusion Bt Siyah 100-97800000-60

Ürün Kodu: 816818
Jabra Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Jabra Halo Fusion Bt Siyah 100-97800000-60 Bluetooth Kulaklık

Tüm aramalarınız. Tüm müziğiniz. Bir Kulaklık.
İş için. Eğlence için. Bir Kulaklık.

  • Güçlü stereo ses
  • Tek dokunuşla kolay kontrol
  • Kullanışlı takma şekli

Aramalar ile müzik arasında pürüzsüz geçişler.

Kaliteli aramalar ve ses

6.5 saat müzik ve konuşma süresi olan kulak içi kulaklık, aramanızdaki tüm ayrıntıları ve müziğinizdeki her notayı duyabilmeniz için çevrenizdeki sesleri yalıtır.

Kaliteli aramalar artık daha kolay

Jabra Halo Fusion: Aramalar ile müzik arasında pürüzsüz bir şekilde geçiş sağlayan Bluetooth® kulaklık. Tek düğme ile kolayca kontrol edilen ve konforlu bir kullanıma sahip olan Halo Fusion, hareket hâlindeyken veya seyahat ederken aramalara ve müziğe kolayca erişebilmek isteyenlere hafif ve pratik bir çözüm sunuyor.

Tek bir düğme ile aramalarınız ile müziğiniz arasında geçiş yapın

Jabra Halo Fusion, tek bir düğme üzerinden aramalarınızı ve müziğinizi doğrudan kulaklıktan kontrol edebilmenizi sağlar ve cebinizdeki telefonunuza ulaşmanıza bile gerek bırakmaz. Arama ile müzik arasında pürüzsüz bir şekilde geçiş yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı; geçiş yapmak için tek düğmeye basmanız yeterli.

Hafif ve kullanışlı

Kulaklığınıza gün boyunca kolayca erişebilmenizi sağlayan boyun bandının rahatlığını siz de yaşayın. Kolayca erişilebilir kulaklıklar, telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek bırakmadan kolayca takıp çıkarılabilir. Sadece 21 g (0,7 oz) olan ağırlıkları sayesinde kulaklıkları çıkarma ihtiyacını bile duymayacaksınız.

Jabra Halo Fusion

  • Güçlü stereo ses
  • Tek dokunuşla kolay kontrol
  • Kullanışlı takma şekli

Ürün Yorumları