Jabra Elite 75t Bluetooth Kulaklık - Altın

Ürün Kodu: 1018895
- MPN: 100-99090002-60
- GTIN: 5707055048173
Jabra Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Jabra ELITE 75T KULAKİÇİ BLUETOOTH KULAKLIK - GOLD BEIGE - 100-99090002-60 Kulak İçi Kulaklık

Jabra Elite 75T Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Hareketli bir yaşam tarzını benimseyen kullanıcıların, konforlarından fedakârlık etmeden favori müzik parçalarını keyifle dinleyebilmelerine ve telefonlarına gelen aramaları, kolayca yanıtlayabilmelerine imkân veren kulaklık modelleriyle ses getiren Jabra, kulak içi kulaklık modellerine yenilerini ekliyor. En güncel bağlantı teknolojilerini destekleyen ve yenilikçi tasarımı sayesinde hareket esnasında kulaktan çıkmayan Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık, düzenli olarak antrenman yapan ya da doğa aktivitelerine katılan müzikseverlerin ilgisini çekiyor. Kanal içi yapıdaki ve tam kablosuz formdaki kulaklık, kısa süren şarj sonrasında uzun soluklu bir müzik dinleme ve konuşma vadediyor. Çoklu mikrofonlarıyla teknik kabiliyetlerini artıran ve özel dizaynıyla su ve toza karşı dayanıklılık gösteren Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık fiyatları bakımından orta segmentte kendine yer buluyor.

Jabra Elite 75T ile Benzersiz Bir Müzik Deneyimi

 • Özel testlere tabi tutularak kulaktan düşme ihtimali oldukça azaltılan ve kullanım esnasında size ekstra konfor sağlayan ergonomik tasarımlı ürünü, gün içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilir, arzu ettiğiniz takdirde spor salonlarında ve toplu taşıma araçlarında da Jabra kulak içi kulaklıktan yararlanabilirsiniz.
 • 6 mm’lik sürücüleriyle harikulade sesler sunarken üzerinde bulunan dört mikrofonuyla çevreden gelebilecek rahatsız edici sesleri filtreleyen ve gerek müzik dinleme gerekse telefonla görüşme süreçlerinize, en iyi şekilde devam edebilmenizi mümkün kılan ürünü, gürültülü ortamlarda ve rüzgârlı havalarda da keyifle kullanabilirsiniz.
 • Birçok kullanıcının Bluetooth destekli kulaklıklarda karşılaştıkları ve ortak şikâyet konularından birine dönüşen kopma, bağlantı hataları ya da dinleme seanslarının bölünmesi gibi sorunlarla karşılaşmanızı engelleyen Bluetooth 5.0 bağlantısıyla gelen modeli, hem bilgisayar hem de telefonunuzla eşleştirebilirsiniz.
 • Modern teknolojilerle üretilmiş olması sayesinde etkin şekilde çalıştığında bile oldukça enerji harcayan ürünü, yalnızca 15 dakika şarj ederek bir saat boyunca kullanabilir, şarj kutusu ve kulaklıkları tam şarj ettiğinizdeyse 28 saate kadar müzik dinleme ve konuşma deneyimi elde edebilirsiniz.
 • Yağışlı havalarda ya da antrenman esnasında müzik keyfinizi sürdürmek niyetindeyseniz, IP55 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklı olduğunu ispat eden ürünü tercih edebilir, gün içerisinde karşılaşacağınız elverişsiz hava şartlarında bile Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık modelleri ile müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • HearThrough teknolojisi sayesinde çevrenizde olan bitenlere dair sesleri, isteğinize bağlı olarak işitebilmenizi sağlayan ürünü; Google Asistan, Siri, ve Alexa gibi kişisel dijital asistanlarla kullanarak aradığınız bilgilere kolayca erişebilirsiniz.Trendlere Yön Veren Yenilikçi Teknik Özellikler

Her yeni kulaklık modelinde, kalite ve işlevsellik çıtasını biraz daha yukarı taşıyan Jabra, Elite serisinin yeni üyesinde de bu geleneği sürdürdüğünü gösteriyor. Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık özellikleri ile ses kalitesine önem veren müzikseverler kadar cep telefonuyla yaptığı görüşmelerde hem işittiği hem de karşıya ilettiği sesin anlaşılabilir olmasına dikkat eden kullanıcıları mutlu ediyor.

 • Sürücü Çapı: 6 mm
 • Öne Çıkan Özellikler: Duraklatma sensörü, ortam sesi modu, pasif gürültü engelleme
 • Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IP55
 • Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 28 saat, kulaklıklarla 7,5 saat
 • Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0

Kulaklıkların taşınmasında ve şarj edilmesinde kullanılan; 62,4 mm’lik uzunluğa, 36,6 mm’lik genişliğe ve 27 mm’lik yüksekliğe sahip kompakt şarj birimiyle beğeni toplayan ürün, USB-C portu üzerinden şarj edilebiliyor. Şarj biriminin kapağının manyetik yapıya sahip olması, kapağın tek elle bile açılıp kapatılabilmesine imkân tanıyor. Kulaklıkların iç kısımlarında da mıknatıs bulunuyor. Böylece şarj birimine konumlandırılan kulaklıklar, birim içerisindeyken herhangi bir şekilde hareket etmiyor ve yaşanabilecek muhtemel sorunları tamamen ortadan kaldırıyor.

Fiziksel özelliğiyle zarif ve modern bir görünüme sahip, tam kablosuz kulak içi kulaklıklara yatırım yapmak isteyen teknoloji ve müzik tutkunlarına hitap eden Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık, 46 gramlık şarj birimi ağırlığının yanında hayli hafif sayılacak bir ağırlıkta geliyor. Toplam 11 gram gelen kulaklıklar, kulağa takıldıktan sonra varlığını unutturuyor. Modelde, tüm kulak şekillerine ve boyutlarına uygun olacak küçük kulaklık tasarım konseptinin uygulanıyor. Kullanıcılar, kutu içerisinde bulunan ve EarGel adı verilen silikonlardan kendi kulakları için ideal ölçülerde olanları kulaklığa takarak mümkün olan en konforlu dinleme tecrübesini yaşayabiliyor.

Kulaklıklardaki müzik kontrolü ve gelen aramalara yanıt verme gibi işlevleri bulunan fiziksel tuşlar, kullanıcıların kontrol sürecinde muhtemel hatalar yapmalarını engelliyor ve yanlışlıkla dokunmaya bağlı kontrol sorunlarının önüne geçiyor.

Yüksek Bant Genişliği, Özelleştirilebilir Ekolayzer

Müzik dinleme esnasında 20 Hz - 20 kHz aralığında frekansları, cep telefonu görüşmelerinde ise 100 Hz - 8 kHz aralığındaki frekansları etkinleştiren Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık, 6 mm’lik sürücü genişliğinin avantajlarını en iyi şekilde kullanıyor. MEMS yapısındaki dört mikrofonla desteklenen kulaklık, mikrofonların 100 Hz - 10 kHz frekans aralığında çalışmasıyla işlevselliğini artırıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde SBC ve AAC gibi ses çözücülerinden yararlanarak dinleme süreçlerinde berrak ve kaynaktakine uygun sesler oluşturan model, dinleme seanslarında, mikrofonlarını pasif gürültü engelleyici olarak çalıştırabiliyor. Kullanıcıların tercihine göre çevresel sesleri, belirli oranda işitilebilir hâle getiren ürün, telefon görüşmelerinde ise mikrofonların hepsini aktif kılarak karşıya, parazit ve çevre gürültülerinden arındırılmış, net sesler gönderiyor.

Kendi içinde iletişim hâlinde olan kulaklıklar, kullanıcıların davranışlarına göre çalışma durumlarını dinamik olarak şekillendirebiliyor. Örneğin kulaklıklardan biri, müzik dinleme esnasında çıkarılırsa müzik anında durduruluyor. Ayrıca kulaklıklar 15 dakika boyunca herhangi bir cihaza bağlanmazsa ya da 60 dakika boyunca kullanılmazsa, kapatılarak enerji tasarrufu sağlanıyor.

Aynı anda iki farklı cihaza bağlanabilen ve en fazla sekiz aygıtla eşleştirilerek kullanılabilen Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık; HSP v1.2 , HFP v1.7, A2DP v1.3, AVRCP v1.6 ve SPP v1.2 Bluetooth bağlantı profillerini destekliyor. Kulaklıklar, eşleştirildiği ses kaynağından 10 metre mesafeye kadar verimli çalışıyor.

Kullanıcıları Memnun Eden Kutu İçeriği

Yenilikçi tasarımı ve güçlü teknik özellikleriyle dikkat çeken Jabra Elite 75T kulakiçi Bluetooth kulaklık, spor ve müzik tutkunlarını memnun eden bir kutu içeriğiyle geliyor. Ürünün kutusundan; kulaklıklar, şarj birimi, USB-C kablo, silikon yapıda ve farklı boyutlarda üç çift EarGel, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor.

Danimarka’nın En Güçlü Teknoloji Markalarından Biri: Jabra

1983 yılında, Elwood Norris tarafından Danimarka’da kurulan ve tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren Jabra, profesyonellere ve son kullanıcılara yönelik ses ekipmanlarıyla başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde tanınıyor. Geliştirdiği ürünlerle son yıllarda yaygınlaşan kablosuz kulaklıklara bambaşka bir yorum getiren ve sektördeki farklı isimlere ilham kaynağı olan Jabra, sayısı bini aşan çalışanıyla yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor.

Kısa Bir Şarj Süresinin Ardından Hemen Kullanılabilir

Hızlı şarj desteğine sahip olan ürün, kutusundan çıkarıldıktan sonra, şarj birimi yardımıyla şarj edilebiliyor. Birkaç dakikalık şarjın sonrasında hemen kullanılabilen modelin, Android ya da iOS işletim sistemli akıllı cihazlarla ya da bilgisayarlarla eşleştirilmesi ise saniyeler sürüyor. Jabra Sound+ uygulamasıyla ses kişiselleştirmesi ve ekolayzer ayarlarının yapılmasının ardından ideal ses formuna ulaştırılan ürün; teknoloji, müzik ve spor tutkunlarına, unutamayacakları işitsel deneyimler vadediyor.

Marka JABRA
Kulaklık frekansı 20 - 20000 Hz
Sürücü ünitesi 6 mm
Ses azaltma Evet
Kulaklık çeşidi Kulak içi
Gürültü azaltma türü Pasif
Gürültü yok etme etkisi Evet
Mikrofon tipi Kablo içi
Şarj kılıfı ağırlığı 35 g
Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y) 62,4 x 36,6 x 27 mm
Ambalaj derinliği 124,2 mm
Ambalaj yüksekliği 40 mm
Ambalaj genişliği 187,4 mm
Pilin yeniden şarj edilme süresi 2,6 Saat
Müzik Oynatma 7,5 Saat
Hızlı şarj Evet
Pille çalışır Evet
Sürekli ses çalma süresi (şarj çantasıyla birlikte) 28 Saat
Bluetooth versiyonu 5.0
Kablosuz yöneltici alanı 10 m
Bağlantı teknolojisi Kablosuz
Bluetooth Evet
Bluetooth profilleri A2DP,AVRCP,HFP,HSP,SPP
USB Bağlantısı Hayır
3,5 mm konektörleri Hayır
Ürün rengi Bej
Uluslar arası koruma kodu IP55
Takma tipi Kulak içi
Önerilen kullanım Çağrı ve Müzik
Ürün tipi Kulaklık
Pakete dahil kablolar USB C Tipi
Taşıma kutusu Evet
Set içerisinde dahil olan aksesuvarlar 3 boy silikon kulaklık ucu
Şarj çantası tipi Kablolu
Şarj çantası konektör tipi USB C Tipi
Çalışma ısısı aralığı -5 - 45 °C

Ürün Yorumları