Jabra Elite 4 Active Mint 100-99180002-60

Ürün Kodu: 1041666
- GTIN: 5707055055201
Jabra Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Jabra Elite 4 Active Mint 100-99180002-60 Kulak İçi Kulaklık

JABRA ELİTE 4 ACTİVE BLUETOOTH TWS KULAKLIK - MİNT YEŞİLİ ÖZELLİKLERİ

JABRA ELİTE 4 ACTİVEİleri düzey ses mühendisliği. Egzersizleriniz sırasında kulaklığınızın kulağınızda kalmasını sağlayan tasarım.JABRA ELITE 4 ACTIVESizinle birlikte hareket eden kulak içi kulaklıklar

Spor yaptığınız sırada, hızınıza ayak uydurabilecek kulak içi kulaklıklara ihtiyaç duyarsınız. Su ve ter geçirmeyen, ergonomik ve oldukça dayanıklı olan Jabra Elite 4 Active, kulağınıza oturarak rahatlık sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Üstelik bununla da kalmaz: Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile etkileyici ses çıkışı, ayarlanabilir ekolayzer, HearThrough teknolojisi ve bunların yanı sıra Spotify Tap çalma* özelliği sayesinde egzersizlerinizi canlandırır.

Gün içinde ne yapıyor olursanız olun Elite 4 Active, hareket hâlinde kalmanıza yardımcı olur.

*Spotify Tap, Android işletim sistemi 6.0 veya üstü ile uyumludur

UYUM VE DAYANIKLILIKSiz sporunuzu yapın. Onlar kulağınızda kalsın

Jabra Elite 4 Active, egzersizleriniz sırasında kulağınızdan düşmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kulağınıza güvenle oturan ve IP57 sınıfı su ve tere karşı korumaya sahip bu kulak içi kulaklıklar her türlü egzersiziniz için biçilmiş kaftandır.

Üstelik 2 yıllık garantisi* sayesinde kulak içi kulaklıklarınızın sizi yarı yolda bırakması söz konusu bile değil.

Egzersiziniz için hangi hareketi yapmanız gerekirse gereksin, Elite 4 Active o hareketin üstesinden gelir.

AKTİF GÜRÜLTÜ ENGELLEYİCİKendi alanınızda kalın

Hem iç hem de dış mekanlarda, güçlü Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliği sayesinde, rahatsız edici sesler engellenir. Böylece müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

İsterseniz spor salonundaki ses sistemini duymayabilir, isterseniz de şehrin ortam gürültüsünü filtreleyebilirsiniz. ANC, kendi konsantrasyon alanınıza girip orada kalmanıza yardımcı olur. Egzersiz sırasında kendi rekorunuzu kırıyor olmanız veya hareket hâlindeyken müzik dinliyor olmanız fark etmez.

Elite 4 Active, sizi kendi alanınızda tutmak için tasarlanmıştır.

AYARLANABİLİR EKOLAYZER VE SPOTIFY TAPMüziğinize ince ayar yapın

İster basları yükseltmeyi ister tizleri güçlendirmeyi seçin, Jabra Elite 4 Active, egzersiz sırasında dinlediğiniz müziğin sesini özelleştirmenizi sağlar. Jabra Sound+ uygulamasını indirin ve ekolayzeri dilediğiniz şekilde ayarlayın. Ardından, zevkinize en iyi şekilde uyan müzikler sayesinde egzersizlerinizi canlandırın.

Üstelik Spotify Tap çalma* özelliği ile istediğiniz müziklere telefonunuzla uğraşmak zorunda kalmadan erişebilirsiniz.

Gün boyu sizin müzikleriniz, sizin tercihleriniz.

HEARTHROUGHÖzgürce koşun. Tetikte olun.

Koşularınız sırasında, şehir içi trafiği ve parkta ansızın beliren bisikletçiler dahil olmak üzere bazen arkanızda ne olup bittiğini duyabilmeniz faydalı olur. HearThrough işte tam da burada devreye girer.

HearThrough, yalnızca bir düğmeye bir kez bastığınızda etrafınızdaki sesleri alıp kulaklarınıza vermek için yerleşik mikrofonları kullanır ve sesleri kulak içi kulaklığınızda çalar. Bu sayede dünyadan kopmak zorunda kalmazsınız. Müzik dinlerken bile.

Yalnızca tek bir düğmeye basın ve çevrenizdekilerin anında farkında olun.

ARAMA NETLİĞİSesiniz yüksek ve net duyulsun

Daha iyi rüzgâr sesi koruması için eklenmiş özel ağ kaplamasına sahip dört adet yerleşik mikrofon sayesinde tüm aramalarınızda net bir şekilde duyulursunuz. Etrafınızda ne kadar ses olduğu fark etmez.

İster kalabalık bir sokakta koşu yapıyor ister gürültülü bir spor salonunda ağırlık kaldırıyor olun.

Elite 4 Active her şeyin daha iyi duyulmasını sağlar. Buna siz de dahilsiniz.

TASARIMDaha fazlasını sunmak için tasarlandı

Kanatsız ve ergonomik tasarımı sayesinde Elite 4 Active, rahattır ve hareketlerinizi kısıtlamaz. Tüm aktif yaşam tarzlarına uygundur. Spor yapıyor veya dinleniyor olmanız fark etmez.

Spor bir kulaklığın tüm avantajlarına sahiptir. Hareket hâlindeki yaşamınıza kusursuzca ayak uydurur.

Spor yaparken veya hayatın koşuşturmacası içinde durup bir nefes aldığınızda... Kulak içi kulaklıklarınıza her zaman güvenebilirsiniz.

BATARYA ÖMRÜAyak uydurabilme gücü

Boyutları küçük olsa da güçleri fazladır. 7 saate kadar aralıksız ses çalma süresine sahip Jabra Elite 4 Active kulak içi kulaklıklar sizinle uzak mesafelere bile gelir.

Kulaklıkları şarj biriminde tutmanız halinde bu süreyi 28 saate kadar çıkarabilirsiniz. Hazırlıksız yakalansanız da kullanışlı hızlı şarj özelliği sayesinde yalnızca 10 dakikalık şarjla bile bir saate kadar kullanım imkanı elde edersiniz.

Kulaklığınız enerji dolu. Peki ya siz?

MONO MODBirini kullanın. Birini şarj edin. Tekrarlayın.

Mono mod sayesinde dilediğiniz kulaklığı kullanın. Kulaklıklarınızdan birini çıkarın ve yüksek kaliteli, gerçek kablosuz ses dilediğiniz kulağınızı doldururken diğer kulağınızı boş bırakın.

Bataryanızın daha uzun süre dayanması için kullanmadığınız kulaklığı şarj bile edebilirsiniz.

Bir kulaklık mı takarsınız, iki mi? Elite 4 Active ile tercih sizin.

BAĞLANABİLİRLİK Her şey parmaklarınızın ucunda

Elite 4 Active ile kusursuz, kesintisiz egzersizler için ihtiyaç duyduğunuz her şey parmaklarınızın ucunda. Sound+ uygulamasında ayarlama yapın ve bu deneyimin tadını çıkarın.

Spotify Tap çalma*: Telefonunuzla uğraşmadan en sevdiğiniz şarkıları ve çalma listelerini dinleyin.

Dahili Alexa*: Yalnızca sesinizi kullanarak müzik çalın, akıllı evinizi kontrol edin; haberler, hava durumu ve çok daha fazlası hakkında bilgi alın.

Google Fast Pair*: Kulak içi kulaklıklarınızı anında Android cihazınızla eşleştirin.

Dilekleriniz sesli komutlarınızla gerçek olsun.

Ürün Yorumları