Jabra Eclipse Beyaz Bluetooth Kulaklık

  • Jabra Eclipse Beyaz Bluetooth Kulaklık
461,76KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %11 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 517,38 TL
2 İş Günü İçinde Kargolanır.

Temel Özellikler

  • Mikrofon: Mikrofonlu Kulaklık
  • Renk: Beyaz
Jabra Eclipse Bt Beyaz 100-98200001-50

Gerçeğe yakın ses kalitesi için

BİRİNCİ SINIF HOPARLÖR

BUGÜNE DEK ÜRETTİĞİMİZ EN HAFİF KULAKLIK

CEBİNİZDE ŞARJ OLUR

GERÇEĞE YAKIN SES KALİTESİ İÇİN

Jabra Eclipse™, kendinizi aynı anda iki farklı yerdeymişsiniz gibi hissedebilme özgürlüğünü verir. Şık ve zarif tasarımı ve sizi konuştuğunuz kişinin yanındaymışsınız gibi hissettirecek derecede gerçeğe yakın ses kalitesi ile artık hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız. Gerçeğe yakın ses kalitesini deneyimleme zamanı geldi.

YAPTIĞINIZ GÖRÜŞMELERİ YAKINDAN “YAŞAYIN”.

Müzik dinlenebilecek kalitede tasarlanmış birinci sınıf hoparlöre sahip olan Jabra Eclipse, telefonlaşırken, mesajlarınız okunurken veya sesli kitap dinlerken eşsiz bir ses kalitesi sağlar.

BAŞARILI GÖRÜŞMELER, ŞIK TASARIM.

Başarı peşindeki insanların aynı zamanda şık olamayacaklarına dair bir kural yok. Jabra Eclipse, bugüne dek ürettiğimiz en hafif kulaklıktır. Nefis görünümlü zarif bir tasarıma bürünmüş bu teknoloji harikası, son derece konforlu bir kullanım sunuyor.

YOLLARDA OLSANIZ BİLE İLETİŞİME ARA VERMEYİN.

Jabra Eclipse’in taşınabilir dock ünitesi aynı zamanda 7 saat ekstra konuşma süresi kazandıran taşınabilir bir şarj cihazı olduğundan, kulaklıktan 10 saat boyunca aktif verim alabilmenizi sağlar.

GÜNLÜK YAŞAMDA ÖNEM VERDİĞİNİZ HER ŞEY CEBİNİZDE

Telefonunuza dokunmanıza bile gerek kalmadan e-postalarınıza, SMS’lerinize, aramalarınıza ve müziğinize erişiminiz olduğunu hayal edin. Jabra Eclipse, Google Now ve Siri’ye kusursuz biçimde bağlanır ve telefonunuzu cebinizde çıkarmanıza gerek bırakmaz.

Yükleniyor...
461,76KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %11 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 517,38 TL
Bluetooth Kulaklık Kategorisinin Çok Satan Ürünleri