• Jabra Solemate Mini Bluetooth Speaker - Sarı
  • Jabra Solemate Mini Bluetooth Speaker - Sarı
  • Jabra Solemate Mini Bluetooth Speaker - Sarı
Jabra Solemate Mini Bluetooth Speaker - Sarı Jabra Solemate Mini Bluetooth Speaker - Sarı Jabra Solemate Mini Bluetooth Speaker - Sarı

Jabra Solemate Mini Bluetooth Speaker - Sarı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 726365)

Jabra Solemate Mını Stereo Hoparlör Sarı Bluetooth Hoparlör

MUAZZAM SES, CEP TİPİ.

Size her yere eşlik etmesi için tasarlanmış olan kablosuz Jabra Solemate™ Mini, yollardaki yeni arkadaşınız. Ultra küçük boyutlarına rağmen şaşırtıcı derecede güçlü bir sese sahip olması sayesinde mükemmel bir yol arkadaşıdır Müziğinizi ekleyin, yeter!

Özellikler

Birçok renk seçeneği olan Jabra Solemate Mini, mikrofonlu hoparlör olarak da kullanılabilir.

Bu sayede telefonunuzda, PC'nizde veya tabletinizde yaptığınız görüşmeleri Technicolor ile paylaşabilirsiniz.

Cihaz; akıllı telefon, Bluetooth etkinleştirilmiş laptop, tablet bilgisayar veya MP3 çalar gibi bir kaynaktan müzik akışı sağlar.

Konuşma Süresi: 8 saate kadar.

Müzik akışı süresi: 8 saate kadar.

Ağırlık: 295gram.

Uzunluk: 125mm.

Genişlik: 53mm.

Derinlik: 60mm

Yollar için kablosuz hoparlör

Gözlerinize aldanmayın; Jabra Solemate™ Mini iki güçlü hoparlörü ile 8 saate kadar çalma süresi sunar – ister müzik dinleyin, ister sevdiğiniz yayınları, ister film seyredin, ister oyun oynayın.

Her zaman yanınızda olsun; dışarıGünken bile

Dayanıklı ve partiye her zaman hazır! Mini, toza ve suya Dayanıklıdır; etrafındaki kauçuk yüzey, çiziklere ve darbelere karşı da koruma sağlar.

Şartsız koşulsuz özgürlük

Jabra Solemate Mini, kablosuz hoparlör deneyimini yepyeni bir seviyeye taşır. Bluetooth veya NFC ile istediğiniz cihaza bağlayın ve Mini'yi odanın (veya çadırın, kamp ateşinin veya teknenin) diğer ucundan kontrol edin

Rengârenk aramalar

Birçok renk seçeneği olan Jabra Solemate Mini, mikrofonlu hoparlör olarak da kullanılabilir. Bu sayede telefonunuzda, PC'nizde veya tabletinizde yaptığınız görüşmeleri Technicolor ile paylaşabilirsiniz!

Ürün Yorumları