Izgara & Tost & Kızartma

107 Izgara & Tost & Kızartma Var
Filtrele
ERA Sm 21 Çıkarılabilir Granit Plakalı Çelik Izgara Tost Makinası
#1 En Çok Satan

ERA SM-21 Press Granit Plakalı Izgara ve Tost Makinesi

Electrolux ETG340 Dumansız Izgara
#2 En Çok Satan

Electrolux ETG340 Dumansız Elektrikli Izgara

Next YE-1300 Bella Ekmek Kızartma Makinası / 850W
#1 En Çok Satan

Next Home YE-1300 Ekmek Kızartma Makinesi

Tefal Ultra Mini Ekmek Kızartma Makinesi
#4 En Çok Satan

Tefal Ultra Mini Ekmek Kızartma Makinesi

Philips Hd 4467/90 Izgara Tost Makinesi
#5 En Çok Satan

Philips HD4467/90 Izgara ve Tost Makinesi

Fakir Cookwell Izgara
#4 En Çok Satan

Fakir Cookwell Izgara

Fakir Grace Granit Izgara ve Tost Makinesi
#3 En Çok Satan

Fakir Grace Granit Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Good Value Ekmek Kızartma Makinesi
#3 En Çok Satan

Tefal Good Value Ekmek Kızartma Makinesi

King K 2178 Fiesta Kırmızı Ekmek Kızartma Makinesi
#2 En Çok Satan

King K 2178 Fiesta Ekmek Kızartma Makinesi - Kırmızı

Tefal Actifry Express XL 1,5 kg
#1 En Çok Satan

Tefal Actifry Express XL Fritöz - 1.5 kg

Tefal Gourmet Grill Comfort Izgara Ve Tost Makinesi

Tefal Gourmet Grill Comfort Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Actifry Original 1kg

Tefal Actifry Original Fritöz - 1 kg

Fakir Bake N Joy Waffle Makinesi

Fakir Bake N Joy Waffle Makinesi

Tefal Break Time Tost Makinesi

Tefal Break Time Tost Makinesi

Delonghi Cgh1012d Multigrill 6 Pişirme Fonksiyonlu Dijital Izgara Ve Tost Makinesi

Delonghi CGH1012D MultiGrill Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Gourmet Grill Classic Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Gourmet Grill Classic Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Comfort Xl800 Izgara Ve Tost Makinesi

Tefal Comfort XL800 Izgara ve Tost Makinesi

Fakir Torreo Violet Tost Makinası

Fakir Torreo Izgara ve Tost Makinesi - Violet

Tefal Family Toast Tost Makinesi Siyah

Tefal Family Toast Tost Makinesi Siyah

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi - Gri

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi Kırmızı

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi - Kırmızı

Tefal Uno M Fritöz

Tefal Uno M Fritöz

Tefal Principio Fritöz

Tefal Principio Fritöz

Fakir Valery Kırmızı Tost Makinası

Fakir Valery Tost Makinesi - Kırmızı

Izgara & Tost & Kızartma Çeşitleri ve Fiyatları

Kategoride mangalın yoruculuğunu yok eden, zevkinden ödün vermeyen ve son teknoloji ürün yelpazesi içerisinde yer alan elektrikli ızgaraçeşitleri sunuluyor.

Dumansız Izgara Keyfi

Her bütçeye ve her zevke uygun ızgara çeşitleri sayesinde mangal için evinizden başka bir yere gitmenize gerek kalmıyor. Dumansız ızgarakeyfini evinizin mutfağında yaşayabiliyorsunuz. Döküm modeller sayesinde etler ve sebzeler tam kıvamında pişiyor. Diğer yandan elektrikli ızgara ilealışılagelmiş mangal zevkinden ödün vermeniz de gerekmiyor. Damak tadınıza uygun, tamamen geleneksel lezzetlere evinizin rahatlığında kavuşabiliyorsunuz.

Evde Mangal Keyfi

Önde gelen markaların elektrikli mangal modelleri sayesinde hem dumansız hem de kokusuz yemekler hazırlayabiliyor ve misafirlerinizimangal keyfi ile ağırlayabiliyorsunuz. İster dört kişilik bir aile olun, isterseniz kalabalık bir aileniz olsun, zahmetsiz bir şekilde mangalın tadınıçıkarabiliyorsunuz. Ürün skalası içerisindeki elektrikli ızgaraları inceleyebilir sizin için uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Dumansız ızgara sayesinde yalnızca etlerinizi değil, sebzelerinizi de lezzetli bir şekilde pişiriyor. Bu sebzeleri de isterseniz etlerin yanına garnitürolarak kullanabilir ya da kış aylarına saklamak üzere közlenmiş sebzelerle mükemmel soslar hazırlayabilirsiniz.

Sağlıklı Izgara

Elektrikli ızgara tavsiyeeden yakınlarınızı dinleyerek size en uygun ve sağlıklı yemekler pişirebileceğiniz bir ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Tipik mangallar yiyecekleri dumanıniçinde pişirmeye mahkum ediyor. Bu duman kömürün yanması sonucu ortaya çıkıyor ve besinler bu zehirli gazın içinde hazırlanıyor. Oysa elektriklibarbekülerde bu durumun aksine çok daha steril ve dumansız bir ortamda hazırlayacağınız yiyecekler sayesinde içiniz rahat oluyor. Dumansız bir pişirmegerçekleşeceği için yiyeceklerinizi gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Kokusuz ızgara ile mangal keyfini yaz aylarına ertelemenize gerek kalmıyor. Kış mevsiminde, mutfağınızda ya da salonunuzun ortasında ideal bir piknik için elektrikli mangal yeterli oluyor. Evinizin konforundan uzak kalmadan mangal keyfini sorunsuzca yaşayabiliyorsunuz.

Bu ürünleri temizlemek de oldukça kolay oluyor. Elektrikli mangallar, döküm ızgara yüzeyi sayesinde zahmetsizce temizleniyor. Çıkarılabilen parçalarımakinede güvenle yıkanabiliyor. Bu sayede bir sonraki mangal zamanına kadar temiz bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Hızlı ve sağlıklı pişirme işlevinesahip olan elektrikli ızgaralar ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde mangalın zevkini çıkarabiliyorsunuz.

 

Mini boy, çıkarılabilir plakalı, seramik plakalı, farklı özellikte birçok tost makinesi alternatifi sizi bekliyor.

Tost Makinesi Çeşitleri Webdenal'da İster Tost Yapın, İsterseniz Izgara...

Farklı pişirme ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz tüm ürünler burada. İsterseniz kahvaltınız için sıcacık tostlar yapın, dilerseniz misafirleriniziızgara bir yemekle ağırlayın. Farklı fonksiyonlarıyla kullanabileceğiniz birçok kullanışlı modeli burada bulabilirsiniz. Mutfak gereçleri seçimi zor biriştir. Pek çok zaman tost makinesi tavsiye edilir ya da ev aletleri tavsiyelerine ihtiyaç duyarsınız. Siz de yakınlarınızın size önerdiğiürünleri Webdenal'da bulabilirsiniz.

Marka ve Model Çeşitliliği, Geniş Seçenekler

Farklı model ve fiyatlardaki makinelerden, ihtiyacınıza uygun ürüne Webdenal ile ulaşabilirsiniz. Tost ve sandviçlerinizi bu ürünlerle yapabilir ya da ızgarayapabilirsiniz. Dilerseniz waffle fonksiyonu olan bir makineyi tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde, farklı ısı güçlerinde, farklı ebatlarda ürünlerWebdenal'da sizi bekliyor. Yıkama ve temizleme kolaylığı için çıkarılabilir plakalı, plaka yüzey kaplamasında farklı tercihleri olanlar için seramik; beyaz,siyah, kırmızı ya da metal görünümlü tost makinesi modelleri de Webdenal'da.

Tost Makinesi Webdenal'dan Alınır

Korkmaz, Blue House, Arnica, Premier, Fakir, Homend, Arzum, Arçelik, Era, Sinbo, Tefal, Bosch, Cvs, Delonghi, Felix, Kenwood, King, Philips, Remetta gibipek çok marka tost makinesi Webdenal'da seçiminizi bekliyor. Grill yapmak isteyenler, "Makinem hem tost hem waffle yapsın!" diyenler, saç tost makinesiarayanlar, az enerji harcayan, otomatik ısı kontrollü bir model arayanlar, bu kategoride aradığınız tüm özelliklerde bir ürün bulabilirsiniz. Izgarasıkolay sökülen, ayarlanabilir termostatlı, yanmaz, yapışmaz tost makinesi çeşitleri, ünlü marka ve model seçenekleriyle Webdenal'da beğeninize sunuluyor.

 

Webdenal'da Kategoride mangalın yoruculuğunu yok eden, zevkinden ödün vermeyen ve son teknoloji ürün yelpazesi içerisinde yer alan elektrikli ızgara çeşitleri sunuluyor.

Dumansız Izgara Keyfi
Her bütçeye ve her zevke uygun ızgara çeşitleri sayesinde mangal için evinizden başka bir yere gitmenize gerek kalmıyor. Dumansız ızgara keyfini evinizin mutfağında yaşayabiliyorsunuz. Döküm modeller sayesinde etler ve sebzeler tam kıvamında pişiyor. Diğer yandan elektrikli ızgara ile alışılagelmiş mangal zevkinden ödün vermeniz de gerekmiyor. Damak tadınıza uygun, tamamen geleneksel lezzetlere evinizin rahatlığında kavuşabiliyorsunuz.

Evde Mangal Keyfi
Önde gelen markaların elektrikli mangal modelleri sayesinde hem dumansız hem de kokusuz yemekler hazırlayabiliyor ve misafirlerinizi mangal keyfi ile ağırlayabiliyorsunuz. İster dört kişilik bir aile olun, isterseniz kalabalık bir aileniz olsun, zahmetsiz bir şekilde mangalın tadını çıkarabiliyorsunuz. Ürün skalası içerisindeki elektrikli ızgaraları inceleyebilir sizin için uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Dumansız ızgara sayesinde yalnızca etlerinizi değil, sebzelerinizi de lezzetli bir şekilde pişiriyor. Bu sebzeleri de isterseniz etlerin yanına garnitür olarak kullanabilir ya da kış aylarına saklamak üzere közlenmiş sebzelerle mükemmel soslar hazırlayabilirsiniz.

Sağlıklı Izgara
Elektrikli ızgara tavsiye eden yakınlarınızı dinleyerek size en uygun ve sağlıklı yemekler pişirebileceğiniz bir ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Tipik mangallar yiyecekleri dumanın içinde pişirmeye mahkum ediyor. Bu duman kömürün yanması sonucu ortaya çıkıyor ve besinler bu zehirli gazın içinde hazırlanıyor. Oysa elektrikli barbekülerde bu durumun aksine çok daha steril ve dumansız bir ortamda hazırlayacağınız yiyecekler sayesinde içiniz rahat oluyor. Dumansız bir pişirme gerçekleşeceği için yiyeceklerinizi gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Kokusuz ızgara ile mangal keyfini yaz aylarına ertelemenize gerek kalmıyor. Kış mevsiminde, mutfağınızda ya da salonunuzun ortasında ideal bir piknik için elektrikli mangal yeterli oluyor. Evinizin konforundan uzak kalmadan mangal keyfini sorunsuzca yaşayabiliyorsunuz.

Bu ürünleri temizlemek de oldukça kolay oluyor. Elektrikli mangallar, döküm ızgara yüzeyi sayesinde zahmetsizce temizleniyor. Çıkarılabilen parçaları makinede güvenle yıkanabiliyor. Bu sayede bir sonraki mangal zamanına kadar temiz bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Hızlı ve sağlıklı pişirme işlevine sahip olan elektrikli ızgaralar ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde mangalın zevkini çıkarabiliyorsunuz.