Izgara & Tost & Kızartma

19 Izgara & Tost & Kızartma Var
Filtrele
Tefal Supergrill Tost Makinesi
#2 En Çok Satan

Tefal Supergrill Tost Makinesi

Tefal Supergrill XL
#1 En Çok Satan

Tefal Supergrill XL

Tefal Actifry Genius 1,2 Lt

Tefal FZ760030 Actifry Genius Fritöz - 1.2Lt

(FZ760030)
Tefal OptiGrill Plus Akıllı Izgara

Tefal OptiGrill Plus Akıllı Izgara

Tefal Actifry Genius 1,7 lt

Tefal AH960830 Actifry Genius Fritöz - 1.7Lt

(AH960830)
Delonghi CTOV2103.AZ+BW Icona Serisi Ekmek Kızartma Makinesi - Azur (Açık Mavi)

Delonghi CTOV 2103.AZ Icona Vintage Ekmek Kızartma Makinesi

Tefal Gourmet Minute Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Gourmet Minute Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Family Toast Tost Makinesi Siyah

Tefal Family Toast Tost Makinesi Siyah

Tefal Uno M Fritöz

Tefal Uno M Fritöz

Delonghi BRİLLANTE CTJ 2103.BK Ekmek Kızartma Makinesi

Delonghi BRİLLANTE CTJ 2103.BK Ekmek Kızartma Makinesi

Tefal Mega 2L Fritöz

Tefal Mega 2L Fritöz

Delonghi CT0V2103.BG+BW Icona Serisi Ekmek Kızartma Makinesi - Bej

Delonghi Icona Vintage Ekmek Kızartma Makinesi - Bej

(CTOV-2103.BG)
Tefal Family Flavour Grill Dumansız Elektrikli Izgara Siyah

Tefal Family Flavour Grill Dumansız Elektrikli Izgara

Delonghi CTJ 2103.R Brillante Kırmızı Ekmek Kızartma

Delonghi CTJ 2103.R Brillante Ekmek Kızartma Makinesi

Delonghi Icona CTO 2003.R Ekmek Kızartma Makinesi

Delonghi CTO 2003.R Icona Ekmek Kızartma Makinesi

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi - Gri

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi Kırmızı

Tefal Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi - Kırmızı

Tefal Actifry Original 1kg

Tefal Actifry Original Fritöz - 1 kg

Tefal Ultra Mini Ekmek Kızartma Makinesi

Tefal Ultra Mini Ekmek Kızartma Makinesi

Izgara & Tost & Kızartma Çeşitleri ve Fiyatları

Kategoride mangalın yoruculuğunu yok eden, zevkinden ödün vermeyen ve son teknoloji ürün yelpazesi içerisinde yer alan elektrikli ızgaraçeşitleri sunuluyor.

Dumansız Izgara Keyfi

Her bütçeye ve her zevke uygun ızgara çeşitleri sayesinde mangal için evinizden başka bir yere gitmenize gerek kalmıyor. Dumansız ızgarakeyfini evinizin mutfağında yaşayabiliyorsunuz. Döküm modeller sayesinde etler ve sebzeler tam kıvamında pişiyor. Diğer yandan elektrikli ızgara ilealışılagelmiş mangal zevkinden ödün vermeniz de gerekmiyor. Damak tadınıza uygun, tamamen geleneksel lezzetlere evinizin rahatlığında kavuşabiliyorsunuz.

Evde Mangal Keyfi

Önde gelen markaların elektrikli mangal modelleri sayesinde hem dumansız hem de kokusuz yemekler hazırlayabiliyor ve misafirlerinizimangal keyfi ile ağırlayabiliyorsunuz. İster dört kişilik bir aile olun, isterseniz kalabalık bir aileniz olsun, zahmetsiz bir şekilde mangalın tadınıçıkarabiliyorsunuz. Ürün skalası içerisindeki elektrikli ızgaraları inceleyebilir sizin için uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Dumansız ızgara sayesinde yalnızca etlerinizi değil, sebzelerinizi de lezzetli bir şekilde pişiriyor. Bu sebzeleri de isterseniz etlerin yanına garnitürolarak kullanabilir ya da kış aylarına saklamak üzere közlenmiş sebzelerle mükemmel soslar hazırlayabilirsiniz.

Sağlıklı Izgara

Elektrikli ızgara tavsiyeeden yakınlarınızı dinleyerek size en uygun ve sağlıklı yemekler pişirebileceğiniz bir ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Tipik mangallar yiyecekleri dumanıniçinde pişirmeye mahkum ediyor. Bu duman kömürün yanması sonucu ortaya çıkıyor ve besinler bu zehirli gazın içinde hazırlanıyor. Oysa elektriklibarbekülerde bu durumun aksine çok daha steril ve dumansız bir ortamda hazırlayacağınız yiyecekler sayesinde içiniz rahat oluyor. Dumansız bir pişirmegerçekleşeceği için yiyeceklerinizi gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Kokusuz ızgara ile mangal keyfini yaz aylarına ertelemenize gerek kalmıyor. Kış mevsiminde, mutfağınızda ya da salonunuzun ortasında ideal bir piknik için elektrikli mangal yeterli oluyor. Evinizin konforundan uzak kalmadan mangal keyfini sorunsuzca yaşayabiliyorsunuz.

Bu ürünleri temizlemek de oldukça kolay oluyor. Elektrikli mangallar, döküm ızgara yüzeyi sayesinde zahmetsizce temizleniyor. Çıkarılabilen parçalarımakinede güvenle yıkanabiliyor. Bu sayede bir sonraki mangal zamanına kadar temiz bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Hızlı ve sağlıklı pişirme işlevinesahip olan elektrikli ızgaralar ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde mangalın zevkini çıkarabiliyorsunuz.

 

Mini boy, çıkarılabilir plakalı, seramik plakalı, farklı özellikte birçok tost makinesi alternatifi sizi bekliyor.

Tost Makinesi Çeşitleri Webdenal'da İster Tost Yapın, İsterseniz Izgara...

Farklı pişirme ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz tüm ürünler burada. İsterseniz kahvaltınız için sıcacık tostlar yapın, dilerseniz misafirleriniziızgara bir yemekle ağırlayın. Farklı fonksiyonlarıyla kullanabileceğiniz birçok kullanışlı modeli burada bulabilirsiniz. Mutfak gereçleri seçimi zor biriştir. Pek çok zaman tost makinesi tavsiye edilir ya da ev aletleri tavsiyelerine ihtiyaç duyarsınız. Siz de yakınlarınızın size önerdiğiürünleri Webdenal'da bulabilirsiniz.

Marka ve Model Çeşitliliği, Geniş Seçenekler

Farklı model ve fiyatlardaki makinelerden, ihtiyacınıza uygun ürüne Webdenal ile ulaşabilirsiniz. Tost ve sandviçlerinizi bu ürünlerle yapabilir ya da ızgarayapabilirsiniz. Dilerseniz waffle fonksiyonu olan bir makineyi tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde, farklı ısı güçlerinde, farklı ebatlarda ürünlerWebdenal'da sizi bekliyor. Yıkama ve temizleme kolaylığı için çıkarılabilir plakalı, plaka yüzey kaplamasında farklı tercihleri olanlar için seramik; beyaz,siyah, kırmızı ya da metal görünümlü tost makinesi modelleri de Webdenal'da.

Tost Makinesi Webdenal'dan Alınır

Korkmaz, Blue House, Arnica, Premier, Fakir, Homend, Arzum, Arçelik, Era, Sinbo, Tefal, Bosch, Cvs, Delonghi, Felix, Kenwood, King, Philips, Remetta gibipek çok marka tost makinesi Webdenal'da seçiminizi bekliyor. Grill yapmak isteyenler, "Makinem hem tost hem waffle yapsın!" diyenler, saç tost makinesiarayanlar, az enerji harcayan, otomatik ısı kontrollü bir model arayanlar, bu kategoride aradığınız tüm özelliklerde bir ürün bulabilirsiniz. Izgarasıkolay sökülen, ayarlanabilir termostatlı, yanmaz, yapışmaz tost makinesi çeşitleri, ünlü marka ve model seçenekleriyle Webdenal'da beğeninize sunuluyor.

 

Webdenal'da Kategoride mangalın yoruculuğunu yok eden, zevkinden ödün vermeyen ve son teknoloji ürün yelpazesi içerisinde yer alan elektrikli ızgara çeşitleri sunuluyor.

Dumansız Izgara Keyfi
Her bütçeye ve her zevke uygun ızgara çeşitleri sayesinde mangal için evinizden başka bir yere gitmenize gerek kalmıyor. Dumansız ızgara keyfini evinizin mutfağında yaşayabiliyorsunuz. Döküm modeller sayesinde etler ve sebzeler tam kıvamında pişiyor. Diğer yandan elektrikli ızgara ile alışılagelmiş mangal zevkinden ödün vermeniz de gerekmiyor. Damak tadınıza uygun, tamamen geleneksel lezzetlere evinizin rahatlığında kavuşabiliyorsunuz.

Evde Mangal Keyfi
Önde gelen markaların elektrikli mangal modelleri sayesinde hem dumansız hem de kokusuz yemekler hazırlayabiliyor ve misafirlerinizi mangal keyfi ile ağırlayabiliyorsunuz. İster dört kişilik bir aile olun, isterseniz kalabalık bir aileniz olsun, zahmetsiz bir şekilde mangalın tadını çıkarabiliyorsunuz. Ürün skalası içerisindeki elektrikli ızgaraları inceleyebilir sizin için uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Dumansız ızgara sayesinde yalnızca etlerinizi değil, sebzelerinizi de lezzetli bir şekilde pişiriyor. Bu sebzeleri de isterseniz etlerin yanına garnitür olarak kullanabilir ya da kış aylarına saklamak üzere közlenmiş sebzelerle mükemmel soslar hazırlayabilirsiniz.

Sağlıklı Izgara
Elektrikli ızgara tavsiye eden yakınlarınızı dinleyerek size en uygun ve sağlıklı yemekler pişirebileceğiniz bir ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Tipik mangallar yiyecekleri dumanın içinde pişirmeye mahkum ediyor. Bu duman kömürün yanması sonucu ortaya çıkıyor ve besinler bu zehirli gazın içinde hazırlanıyor. Oysa elektrikli barbekülerde bu durumun aksine çok daha steril ve dumansız bir ortamda hazırlayacağınız yiyecekler sayesinde içiniz rahat oluyor. Dumansız bir pişirme gerçekleşeceği için yiyeceklerinizi gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Kokusuz ızgara ile mangal keyfini yaz aylarına ertelemenize gerek kalmıyor. Kış mevsiminde, mutfağınızda ya da salonunuzun ortasında ideal bir piknik için elektrikli mangal yeterli oluyor. Evinizin konforundan uzak kalmadan mangal keyfini sorunsuzca yaşayabiliyorsunuz.

Bu ürünleri temizlemek de oldukça kolay oluyor. Elektrikli mangallar, döküm ızgara yüzeyi sayesinde zahmetsizce temizleniyor. Çıkarılabilen parçaları makinede güvenle yıkanabiliyor. Bu sayede bir sonraki mangal zamanına kadar temiz bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Hızlı ve sağlıklı pişirme işlevine sahip olan elektrikli ızgaralar ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde mangalın zevkini çıkarabiliyorsunuz.