iyzico ile Öde Webdenal'da...

Banka kartı ya da hesabı olmayanlar, internet alışverişlerinde kolayca ödeme yapmak isteyenler, tüm harcamalarını tek uygulamada görmek isteyenler, ödemeleri hakkında 7/24 canlı destek bekleyenler...

iyzico sizin için var!

Ödemenin En Kolay Haliyle Tanışın

Webdenal'da “iyzico ile Öde” yöntemini tercih ederek ödemeni ister iyzico hesabındaki bakiyenle, ister saklı kartınla, istersen de havale/EFT yöntemi ile güvenle yapabilirsin.

Üstelik “iyzico ile Öde”yi seçerek yaptığın tüm alışverişlerin, iyzico Korumalı Alışveriş güvencesinde!
Yani 7/24 canlı destek ve iade süreçlerinde kolaylık seninle!

Sık Sorulan Sorular

iyzico Mobil Uygulaması hakkında sıkça sorulan soruları inceleyin ve daha fazlasını öğrenin.

Hayır tamamen ücretsizdir. iyzico mobil uygulaması üzerinden veya ödeme sayfasında kredi kartı adımında iyzico ile öde sekmesinden üye olabilirsiniz.

Ödemenin en kolay hali olan iyzico ile öde; ister bakiyenle, ister banka kartınla ister havale/eft yöntemi ile en hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapmanı sağlar.

iyzico bakiye; kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilmeni sağlayan tutardır. iyzico hesabına mobil uygulamamız üzerinden para yükleyebilir dilediğin gibi harcayabilir, istersen bakiyendeki tutarı çekebilirsin.

iyzico mobil uygulamasında “Para Yükle” seçeneğine tıkladıktan sonra, “Kart ile Para Yükle” ve “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneklerini görebilirsin. Kartınla hesabına para yüklemek istersen, “Kart ile Para Yükle” butonuna tıklayarak yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. Sonrasında kayıtlı kartlarından birini seçerek işleme devam edebilir veya yeni bir kart ekleyerek para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin. Kartınla yaptığın tüm işlemler, 7 gün 24 saat anında bakiyene yansır.

“EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneği ile devam etmek istersen, banka hesabını seçebilir ve yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. EFT/Havale ile yaptığın bakiye yüklemeleri anında bakiyene yansır.

iyzico bakiyene kartınla veya EFT/Havale ile yapmış olduğun para yüklemeleri anında bakiyene yansır.

iyzico hesabındaki bakiyeni şu an 17.000’den fazla iyzico Korumalı Alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz.

iyzico mobil uygulamasından “Para Çek“ seçeneğine tıklayarak, çekmek istediğin tutarı girebilirsin. Daha sonra parayı göndermek istediğin IBAN’ı girerek para çekme işlemini tamamlayabilirsin. Çektiğin tutar, takip eden ilk iş günü içerisinde banka hesabına yansır.

iyzico mobil uygulamasını indirerek iadelerini takip edebilir, aklına bir soru takılırsa 7/24 canlı destek alabilirsin.

İade talebin onaylandığı anda hesabına aktarılır.

Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.

Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.