Vigo EPR 5060 M25 Elektrikli Isıtıcı

Vigo EPR 5060 Yağlı Radyatör

  • A Enerji Sınıfı
  • Radyatör
Delonghi Mica Thermic HMP 1000 Radyatör Isıtıcı

Delonghi HMP 1000 Mica Thermic Elektrikli Isıtıcı

Su Isıtıcı Çeşitleri ve Fiyatları

 

Kettle Modelleri

Zamandan ve enerjiden tasarruf etmek isteyen bireyler tarafından tercih edilmek istenecek birbirinden kaliteli su ısıtıcı modelleriniinceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun özelliğe sahip kettle modelini seçebilirsiniz.

Arzum, Braun, Goldmaster, Homend, Fantom, Blue House, Cvs, Sinbo, Delonghi, Breville, Bosch, Stilea, Arçelik, Premier, King, Arnica, Tefal, Vestel, Felix,Essenso gibi birbirinden değerli ve seçkin markalar tarafından son teknoloji ile üretilmiş su ısıtıcıları arasından dilediğiniz modeli tercihedebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip Webdenal’da, zevkinize uygun ve ihtiyacınızı karşılayabilecek renge, şekle ve modele sahip ürünler sizi bekliyor.

Zevkli ve Şık Modeller

Su ısıtma konusunda yardımcı olacak ürünler ile kullandığınız zamanı ve elektriği minimuma indirebilirsiniz. Ayrıca son derece zevkli ve şık tasarımlarasahip olan ve mutfağınız ile bütünleşecek modeller ile mutfaklarınıza dekoratif bir hava da katabilirsiniz. Hem işlevsel hem de görsel olarak sizlerepratik kullanım olanağı sağlayan kettlelar ile dilediğiniz an ihtiyacınız kadar olan miktardaki suyu saniyeler içinde ısıtabilirsiniz.

Susuz çalışmayı engelleyen koruma sistemleri, su kaynayınca otomatik olarak kapanma özellikleri ve emniyetli kapak sistemine sahip olma gibi avantajlarısayesinde sizlere çok daha güvenli bir kullanım sunan kettlelar, aynı zamanda LED ışık göstergeleri ile kolay takip sağlıyor. Kullanacağınız miktardakisuyu, su seviye göstergeleri ile rahatça ayarlayabileceğiniz modeller, elektrik ve zaman tasarrufunun yanında su tasarrufu yapmanıza da yardımcı oluyor..Ayrıca kaynama gürültüsünü minimum düzeye indiren teknolojilere sahip kettle modelleri ise sessiz kullanıma olanak veriyor.

Birbirinden farklı su kapasitelerine sahip, gizli rezistanslı, kablosuz, paslanmaz çelik ya da cam materyalden üretilmiş ya da çaydanlık tipli pek çokyüksek performanslı kettle seçeneklerinin arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Farklı modeller ile beğeninize sunulan ürünleri, kategori sayfamızdan hemenfiltreleyebilir ve ihtiyacınıza uygun modelleri dilerseniz birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Fonksiyonel ve zarif tasarıma sahip birbirinden işlevselkettle modelleri arasından, fiyatları bütçenize en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Hayalinizde ani su ısıtıcı özelliğe sahip cam kettle ya da Arçelik kettle gibi bir ürün varsa sayısız seçenek sizi bekliyor. Size kalan tek şey kettle fiyatları arasından bütçenize uygun olanı belirlemek.