Isıtıcı

1 Isıtıcı Var
Filtrele

Isıtıcı Çeşitleri ve Fiyatları

Soğuk havalarda ısınmanızı sağlayacak, evinizde veya dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz ısıtıcı modellerini kategori içerisinde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı kullanım alanlarına sahip ve farklı modellerdeki ısıtıcılara bütçenize uygun fiyatlar ve imkanlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Webdenal kalitesi ve güveniyle evinizden rahatça alışveriş yapabileceğiniz kategori içerisinde ihtiyacınız olan elektrikli ısıtıcı modelleri beğeninize sunuluyor. Birbirinden Kaliteli Isıtıcı Seçenekleri

Taşınabilir özelliklere sahip, soğuk günlerde bulunduğunuz ortamı ısıtacak ve daha keyifli bir hale getirecek Ufo ısıtıcı modelleri ile kendinize rahat ve konforlu atmosferler sağlayabilirsiniz. Devrilmez özelliklere sahip, ayaklı ya da panel şeklinde modelleri bulunan, farklı ısı ayarı derecelerinde ki elektrikli ısıtıcılardan ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir ve her bütçeye uyacak Ufo fiyatları sayesinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Soğuk havalarda ihtiyacınız olan ortamı sağlamanızı yaratacak birbirinden farklı markaların ısıtıcı modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve bütçenize uygun imkanlar eşliğinde sipariş edebilirsiniz.

Seçkin Markalara ait Isıtıcı Modelleri

Beyaz eşya kategorisi altında yer alan ısıtıcı kategorisi içerisinde; birbirinden kaliteli markaların ısıtıcı seçenekleri sizleri bekliyor. Vigo, Kumtel,Hudson, Raks, Fantom, Myso ve Premier gibi seçkin markaların ısıtıcı modelleri kategori içerisinde yer alıyor. Ayaklı ısıtıcı,fanlı ısıtıcı veya elektrikli soba gibi seçenekleri kategorimizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda daha teknolojik ve ayarlanabilir özelliklere sahip, güvenli, aşırı ısınmaya karşı önlem bulunduran ve portatif, farklı desenlerdeki panel konvektör seçeneklerine de göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ısıtıcı modelini, bütçenize uygun fiyatlar ile bulabilir ve evinizden kolayca satın alabilirsiniz.

Ev, ofis, iş yeri gibi farklı alanlarda ısınmayı ve ortamın havasını belli bir seviyede tutmayı sağlayacak ısıtıcılar kategori içerisinde yer alıyor. Ortamı ısıtmanıza yarayan modellerin yanı sıra mutfak ve banyolara kullanım kolaylığı sağlayacak ve sıcaklığını arttıracak elektrikli havlu radyatörü ,masa altı elektrikli ayak ısıtıcıları ve farklı ürünleri de bulabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin teknik özelliklerine, detaylı bilgilerine göz atabilir,birbiri ile kıyaslayıp tercihlerinize şekil verebilirsiniz. Hem elektrikten tasarruf sağlayabileceğiniz hem de kolayca ısınma sorununu çözebileceğiniz birçok ürünlere göz atabilirsiniz.

Isıtma ve Soğutma Sistemleri Modelleri

Kumtel, Fantom, Cvs, Vigo, Luxell, Rowenta, My So, Raks, Premier, Hudson, Fakir, Arzum, Arnica, Felix gibi farklı markalardan ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz birbirinden değişik modeller ile günlük hayatınızda kolaylık sağlamak amaçlanıyor.

Fanlı ısıtıcılar, ayaklı ısıtıcılar, elektrikli sobalar, elektrikli havlu radyatörler gibi son teknoloji ürünleri ile dilerseniz evinizin ya da dilerseniz iş yerinizin ihtiyacına göre tercih edeceğiniz, size uygun model ve ürünler sayesinde, ev ya da iş ortamı için rahat ve kolay ısıtma yapabilirsiniz.

Pratik Kullanım

Elektrikli su ısıtıcıları ve şofbenler sayesinde ihtiyacınız olduğu durumlarda kolay bir şekilde suyu ısıtarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Şofbenlerin yanı sıra; farklı su haznesi seçeneklerine sahip Demir döküm, Baymak, Protherm gibi seçkin markalara ait termosifonlar da sularınızı son derece pratik ve güvenilir şekilde ısıtmayı amaçlıyor. Su ile temas etmeyecek bir şekilde, özel olarak tasarlanmış su ısıtıcıları ile sıcak sularınızı rahatlıkla temin edebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Bağımsız ısınma konforunu sizlere sunan Baymak gibi markalara ait kombiler ise hem yakıttan hem elektrikten tasarruf etmenize yardımcı oluyor, hem de sıcak su için ayrı bir ısıtma sistemi kullanmanıza gerek kalmıyor. Birbirinden farklı markalara ait ısıtma soğutma sistemleri ile dilediğiniz hava sıcaklığını sağlayabilirsiniz.

Isıtıcılar, enerjiyi %100 şekilde kullanan cihazlardır. Isınma ihtiyacı duyduğunuz mekanlarda yatırım maliyeti gerektirmeyen, kullanımı ve montajı kolay, dilediğiniz yere taşınabilen ısıtıcılardır. Evlerde, işyerlerinde, ofislerde, mağazalarda, hastanelerde, hasta bakım evlerinde, kreşlerde, okullarda, dağ evlerinde, tatil köylerinde, yazlık evlerde, prefabrik yapılarda her türlü ısınma ihtiyacınıza farklı çözümler sunarak konforlu ve güvenli ısıtma sağlarlar. Yüksek ısıtma gücü, kolay taşıma veya sabitleme imkanı, güvenli ve dekoratif seçeneklere sahiptirler.

Gelişmiş Teknolojiye Sahip Ürünler

İklimlendirme ve soğutma teknolojisi ile geliştirilmiş; Samsung, LG, Grundig, Baymak, Airfel, Regal, Seg, Daikin gibi çeşitli markalara ait klimalardan ihtiyacınıza yönelik olanları farklı modeller arasından seçebilirsiniz. Portatif ya da duvar tipi pek çok çeşidini bulabileceğiniz klimalar, yeterli ve etkili bir ısıtma ve soğutma yapmanıza yardımcı oluyor. Farklı kapasitelere sahip klimalar, ısıtma ve soğutma fonksiyonları ile istenilen ortamın iklimlendirilmesini kolaylaştırıyor. Ayrıca inverter teknolojisi gibi yüksek teknolojiye sahip klimalar da ortamın ihtiyacına uygun ısıtma ve soğutma yaparak minimum düzeyde elektrik tüketimi yapılmasına olanak sağlıyor.

Rubenis, Premier, Sinbo, Raks, Arnica, Midea, Buses, Dijitsu, Alf, Ufo gibi markalar arasından seçebileceğiniz pratik soğutmayı sağlayan vantilatörler de gündelik yaşamınızda rahatlık sağlamayı amaçlıyor. Aradığınız ev ısıtma sistemleri ile diğer ısıtma ve soğutma sistemlerini kategori sayfamızdan filtreleyebilir ve istediğiniz amaca uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.