IRIScan Irıscan Mouse Executive 2

Ürün Kodu: 940396
- GTIN: 7650104580750

Ürün Bilgisi

IRIScan Irıscan Mouse Executive 2 Tarayıcı

Tarayıcı ve Fare, all-in-one

  • Tek bir tıklamayla tarama yapın!
  • Belgeleri, gazeteleri, kartvizitleri tara ... A4'e kadar
  • Taranan metinleri doğrudan Word, Sayfa, Excel vb. Içine düzenleyin.
  • PC ve Mac uyumlu

Parmaklarınızın ucunda şık bir tarayıcı

Bu hepsi birarada aygıt sayesinde, 400dpi tarayıcınız bütün gün elinizin altında! Farenizin yan tarafındaki tarama düğmesine basmanız, kağıt belgesindeki herhangi bir yönde sürüklemeniz ve metin ve görüntülerin bilgisayarınızın ekranında anında görünmesini seyretmeniz yeterlidir. Bu kadar basit. Tarama yapmadığınızda, normal bir fare gibi çalışır. Harikulade görünüyor, herhangi bir yüzeye kayar ve çok hafiftir. Her iki dünyanın en iyisi!

Birçok biçimi tara: Taramak istediğiniz belgenin boyutu konusunda endişelenmeyin! Harfler, kitaplar, gazeteler, ofis belgeleri, el yazısı notlar, çocuk çizimleri veya hatta mimari planlardan IRIScan Fare A4'e kadar her şeyi tarar! Boyut, format veya içerik ne olursa olsun, belgenin her yerinde fare çalıştırın.
Metni bir daha asla yazmazsın: Dokümanınızı taradıktan sonra, Word, Sayfa, Excel, Sayılar, Outlook veya herhangi bir metin düzenleme uygulamasına sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Taramalarınız anında yeniden yazılarak düzenlemeye hazır hale gelecek!


Daha da iyisi, belgeleriniz kutuda bulunan ücretsiz PDF kompresör yazılımı ile sıkıştırılan tam olarak aranabilir PDF dosyaları olarak anında kaydedilebilir! Bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin

Bulutta gerçek zamanlı paylaşım: Kişisel ve profesyonel belgelerinizi en çok ihtiyaç duyduğunuzda paylaşabileceğiniz ve erişebileceğiniz dijital veri haline getirin ve taşınabilir herhangi bir cihazda kullanın! Artık çocuğunuzun çizimlerini Facebook, Twitter veya Flickr'da ailenizle paylaşabilir veya tek bir tıklamayla ofis belgelerinizi Dropbox'a yükleyebilirsiniz. Fareniz sosyal medyanızın ve Bulut servislerinin kapısı!


Iş kartları ve makbuzlar tara
Ücretsiz scanPad dahil +

IRIScan ™ Mouse, daha kararlı kullanım için özel bir fare yastığı ile birlikte gelir. Kartvizitinizi şeffaf plastik tabaka altına kaydırın ve tarayıcıyı hareket ettirirken yerinde tutulacaktır. Ardından, tüm verileri Cardiris ™ yazılımı ile otomatik olarak çıkarabilir ve dijital kişilerinizi Outlook, Excel, Salesforce vb. Dışa aktarabilirsiniz.

130+ desteklenen dillerGömülü OCR teknolojisi, piyasadaki en iyi çok dilde tanıma yazılımıdır. Asya dilleri ve Arapça dahil olmak üzere 130'un üzerinde dili tanıyor! Taranmış metniniz, yazılım içinde bulunan Google Çeviri'ye doğrudan bağlantı sayesinde otomatik olarak çevrilebilir. IRIScan ™ Fare sayesinde, dil engelini unutun!Ürün Yorumları