IRIScan Irıscan Express 4

Ürün Kodu: 940399
- GTIN: 5420079900028

Ürün Bilgisi

IRIScan Irıscan Express 4 Tarayıcı

  • Kompakt, hafif ve USB ile çalışır
  • Tek bir tıklamayla PDF, Word, resim vb.
  • Her zamankinden daha hızlı (dakikada 8 sayfaya kadar)
  • Net ve keskin taramalar (1200 dpi'ye kadar)
Mektuplar, sözleşmeler, faturalar, makbuzlar, faturalar, el yazısı yazışma, fotoğraflar, kartvizitler. Nerede iseniz, bir şey tarayın! IRIScan ™ Express 4, tamamen taşınabilir renkli tarayıcı ve olağanüstü OCR yazılımının güçlü bir kombinasyonudur. Evde, yolda ya da ofiste, yeniden yazma gereksinimlerinizi basitleştirir. Kompakt, hafif ve USB ile güçlendirilmiş, etrafında taşınması ve herhangi bir cüzdan, sırt çantası veya dizüstü bilgisayar kasasına sığması için tasarlanmıştır.

+ 600 DPI optik - 1200 DPI interpolasyonlu, yüksek hassasiyetli tarama (Yeni)
+ Dakikada en fazla 8 sayfa (Yeni)
+ USB ile güç sağlar, AC güç bağlantısı gerekmez
+ Kompakt ve hafif: 0.6lb / 400g
Akıllı görevler için akıllı düğmeler! (Yeni): Artık tarama yazılımı ile zamanınızı boşa harcamayın - taramayı başlatmak için düğmeye basmanız yeterlidir! IRIScan Express 4, sık tarama işlerini otomatikleştirmek için akıllıca özelleştirilebilir bir düğme içerir. Sağlanan yazılımı kullanarak düğmeyi yapılandırmanız yeterlidir ve belgeleriniz bir düğmeye basarak istediğiniz şekilde işlenir - tam anlamıyla !.

+ Otomatik belge boyutu algılama, kırpma ve döndürme
+ Çok sayfalı PDF
dosyaları oluşturun + Otomatik belge adlandırma
+ PDF, Çok sayfalı PDF, JPEG, PNG, TIFF, Çok sayfalı TIFF, vb
Tarama + Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive, SharePoint vb.
+ Düzenlenebilir Word, Excel, aranabilir PDF'ye tarama yapın
+ En fazla 9 farklı işlemi yapılandırınDüğme yöneticisi hakkında daha fazla bilgi edinin* Düğme Yöneticisi Mac için kullanılamaz
Metni bir daha asla yazmazsın: Taranacak kağıt kütüğü ne kadar yüksek olursa olsun, verilen dünyaca ünlü OCR uygulaması Readiris ™ 14 (Yeni) , belgelerinizdeki tüm metinleri kolaylıkla tanır ve onları düzenleyebileceğiniz ve açabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz (Word, Sayfa, Excel, vb.) Paylaşın ve Bulut (Dropbox, Evernote, Google Drive, Skydrive vb.) Paylaşın

+ Yeniden yazmak zorunda kalmadan belgeleri dönüştürün
+ PDF dosyalarını oluşturun ve düzenleyinReadiris ™ hakkında daha fazla bilgi 14
Sıkıştırılmış, aranabilir PDFler oluşturun: Readiris Pro 14, neredeyse tüm bilgisayarlarla uyumlu, sıkıştırılmış ve aranabilir PDF dosyaları oluşturmanızı sağlar. Üretilen PDF orijinal taramayla tamamen aynı görünür ancak boyutu 5 kat daha küçük olacak ve aranmaya hazır bir metin katmanı eklenecektir. Arşivlerin tonları arasında aramakta olduğunuz kesin bilgileri bulmak çok kolaydır ve dijital belgelerinizin boyutu depolanırken veya paylaşılırken artık bir sorun olmayacak!
Belgelerinize her yerden erişin!: IRIScan ™ Express 4, taranan belgelerinizi en sevdiğiniz Bulut barındırma hizmetine aktarmanızı kolaylaştırır. Akıllı düğmeyi, çıktı dosyalarınızı bilgisayarınızda yüklü bir Bulut barındırma uygulamasına (Evernote veya Dropbox gibi) göndermek üzere yapılandırın veya Dosyalarınızı Readiris Cloud'a yüklemeden önce aranabilir kılmak veya onları Bulut'a yüklemeden önce sıkıştırmak için Readiris ™'e aktarın Konektörler).
Kartvizitinizi tarayın ve dönüştürün (Yeni): IRIScan ™ Express 4, topladığınız kartvizit yığını o kadar uzun sürede veya bir ticaret fuarında veya bir toplantıda bir iş ortağı ile tanıştığınızda hemen taramanızı sağlar. Ardından, verilen kartvizit tanıma uygulaması (Cardiris ™) sayesinde karttaki tüm verileri otomatik olarak çıkarabilir ve dijital kişilerinizi Outlook, Excel, Salesforce, ACT! Ve diğerlerine dışa aktarabilirsiniz. Desteklenen Bulut hizmetleri: Evernote, Dropbox, Box ve Google Drive
Herhangi bir belgeyi tara!: Kağıt belgelerini, makbuzlarını, fotoğraflarını, A4 / letter boyutundaki belgeleri

tarayın . Tarama plastik kartları
Müşteri dosyası yaratmak için ID kartlarını, kredi kartlarını taramanız gerekirse, IRISCan Express 4 günlük yolunuzu mükemmel şekilde rahatlatacaktır.

İlaç kağıdınızı ve doktor reçetenizi
tarayın Müşteri doktor reçetenizi taramanız gerekirse, IRISCan Express 4 en iyi ve en kolay araçlar olacaktır.

Kamyon nakliye
notlarınızı tarayın Müşterileriniz tarafından faturalarınızı ödemek için gereken zamanı azaltın.

Tarama Bankacılığı ve Sigorta slipi
Organize olun ve günlük yazışmalarınızı bankanız ve sigortanızla yönetin.

Özel veya kurumsal faturaları tara
Be Smart,

Ürün Yorumları