Invidyo Akıllı Bebek Kamerası

Ürün Kodu: 945068
- GTIN: 8681206076017

Ürün Bilgisi

Invidyo Akıllı Bebek Monitörü Bebek Monitörü

invidyo banner

  • Invidyo çalışan anne babaların işini biraz olsun kolaylaştırmak için geliştirilen ilk yapay zeka temelli bebek kamerasıdır.
  • Invidyo siz iş yerindeyken çocuğunuzun günündeki en önemli anları otomatik olarak tespit eder ve 2 dakikalık özet video klip haline getirir. Böylece eve geldiğinizde, siz yokken neler olup bittiğini hemen anlarsınız.
  • Invidyo çocuğunuzun güldüğü anları otomatik olarak yakalar ve fotoğrafını çeker. Bu anlardan yıllarca saklayıp istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz dijital gülme albümleri oluşturur.
  • Ayrıca yüz tanıma özelliği sayesinde aile büreylerini tanır ve eve tanınmayan bir kişi geldiğinde mobil cihazlarınıza alarm gönderir.
invidyo yüz tanıma Yüz Tanıma*

Invidyo yüz tanıma teknolojisi kullanarak aile üyelerinizi tanır ve eve yabancı bir kişi geldiği zaman cep telefonunuza alarm gönderir. Invidyo'ya yeni yüzler tanıtabilir, tanınan bir yüz görüldüğünde belirli aksiyonlar almasını sağlayabilirsiniz. Invidyo bir yüzün en son görüldüğü anları hatırlar, istediğiniz kişilerin günlük görülme zamanlarını rapolar ve tüm bu anların görüntülerini kayıt eder.

invidyo günün özeti Günün Özeti

Invidyo çocuğunuzun günündeki en önemli anları otomatik olarak tespit eder ve 2 dakikalık günün özeti klibi oluşturur. Günün özeti, Invidyo tarafından tespit edilen hareket, insan yüzü, yüksek ses, gülme, ağlama veya anormal sensör değerleri anlarının görüntülerinden oluşur. Hangi tip olayların günlük özetinizde yer almasını istediğinizi seçebilirsiniz.

invidyo gülme bulma ve gülme albümleri Gülme bulma ve gülme albümleri*

Invidyo akıllı gülme bulma algoritmasını kullanarak çocuğunuzun güldüğü anları tespit eder, bu anların fotoğrafını ve çeker ve dijital gülme albümleri oluşturur. Çocuğunuzun güldüğü özel anları istediğiniz an hatırlayabilmeniz için gülme fotoğraflarınızı aboneliğiniz devam ettiği sürece silmiyor, güvenli bir şekilde saklıyoruz.

invidyo 2 yönlü ses 2 yönlü ses

2 yönlü ses özelliği sayesinde mobil uygulama üzerinden çocuğunuzla konuşabilmenizi sağlar. Aynı şekilde çocuğunuza uzaktan ninniler veya sakinleştirici melodiler de çalabilirsiniz.

invidyo hava kalitesi takibi Hayat Kalitesi Takibi

Invidyo entegre sıcaklık, nem ve hava kalitesi sensörleri sayesinde çocuğunuzun ortamını takip etmenizi sağlar. Eşik değerler tanımlayıp sensörlerden gelen veriler bu sınırların dışına çıkarsa sistemin size alarm göndermesini sağlayabilrsiniz.

Çalışan anne babalar için çocuklarını takip etmek artık daha kolay

Invidyo olarak hem çalışıp hem çocuk yetiştirmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. O yüzden Invidyo olarak amacımız, anne babaların yükünü biraz olsun hafifleten ve bu süreçten biraz daha fazla keyif alabilmelerini sağlayacak ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz ilk ürün olan Invidyo akıllı bebek ve bakıcı kamerasını çok beğeneceğinizi umuyoruz.

* Yüz Tanıma ve Gülme Bulma özellikleri "Invidyo Kayıt Planı" aboneliği gerektirmektedir. Invidyo kamera siparişiniz ile 3 aylık "Invidyo Kayıt Planı" aboneliği hediye edilmektedir. 3 ay sonunda bu özellikleri kullanmaya devam etmek isterseniz ayda 9.99 TL'ye "Invidyo Kayıt Planı" aboneliği almanız gerekmektedir.

Ürün Yorumları

Fibabanka Alışveriş Kredisi

Fibabanka Alışveriş Kredisi
VadeTaksitTutar

Vade ve taksit tutarları tek bir ürün üzerinden hesaplanmış olup sepetteki tutar üzerinden değişiklik gösterebilir.

Vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay, 3500TL ve altındaki cep telefonlarında 12 ay, 3500TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi ile hakkında bilgi almak ve Sık Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayınız...