#1 Çok Satan Bebek Monitörü

Invidyo Akıllı Bebek Monitörü - Yeni

Ürün Kodu: 984227
- GTIN: 8681206076024
674,09 TL

Önceki: 719,90 TL

%6 İNDİRİMLi
 
SATIN AL

Ürün Bilgisi

Invidyo 2018 Akıllı Bebek Kamerası Bebek Monitörü


Invidyo tamamen Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yapay zeka algoritmaları sayesinde dünyanın en akıllı bebek monitörüdür. İnvidyo başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın 40’tan fazla ülkesinde kullanılmaktadır.

Siz bebeğinizin yanında olamasanız bile İnvidyo’nun akıllı özellikleri sayesinde gözünüz arkada kalmaz. Invidyo eve tanımadığınız biri geldiğinde sizi haberdar eder, bebeğinizin ağladığı anları tespit edip video kaydı alır ve bebeğiniz güldüğünde otomatik fotoğrafını çeker. Ayrıca bu önemli anlardan oluşan kayıtları akıllı gün özeti videosu haline getirerek gün içerisindeki tüm önemli anları hızlandırılmış olarak izlemenizi sağlar.

Yüz Tanıma

Evinizdeki tanıdık yüzleri (anne, baba, bebek, bakıcı v.b.) İnvidyo yapay zeka algoritmasına kolayca öğretebilirsiniz. Bu sayede İnvidyo çocuklarınızın okuldan eve geldiğini anlar veya siz yokken eve bir yabancı gelirse size hemen haber verir.

Akıllı Gün Özeti Videosu

Gün boyunca oluşan video kayıtlarını baştan sona izlemenize gerek yok. İnvidyo akıllı özet sayesinde gün içerisindeki en önemli anları hızlı ve kolayca izleyebilirsiniz.

Yapay Zeka Temelli Gülme Bulma

Bebeğinizin güldüğü anları otomatik olarak tespit eder ve size bu anların fotoğraflarıını gönderir. Bu fotoğrafları bir gülme albümü haline getirip istediğiniz zaman indirebilir veya paylaşabilirsiniz.

Ağlama Tespiti ve Akıllı Alarmlar

İnvidyo akıllı algoritmaları sayesinde evinizdeki bebek ağlamalarını diğer yüksek seslerden ayırt eder ve ilgili anları kayıt eder. İnviyo ayrıca insan yüzü, hareket veya oda sıcaklığında ani değişimler olduğu durumları tespit ederek hem kayıt alır hem de size mobil bildirimler gönderir.

WI-FI Üzerinden veya Kablolu Bağlantı Seçeneği

Invidyo kamerayı evinizdeki modeme WI-FI üzerinden kablosuz veya kablolu olarak bağlayabilirsinz.

Geniş Açılı 1080P Full HD Video ve Yüksek Kalitede Ses

Invidyo’nun 130 derecelik geniş görüş açısı sayesinde tek bir kamera ile bütün bir odayı görebilirsiniz. Full HD video ve yüksek kalitede ses sayesinde hiç bir detayı kaçırmazsınız. Ayrıca gelişmiş gece görüşü özelliği sayesinde gece gündüz net görüntü elde edersiniz.

Ortam Takibi

Invidyo bebeğinizin odasındaki sıcaklık değerlerini sürekli kayıt eder. Siz de istediğiniz zaman mobil uygulama üzerinden bu değerleri takip edebilir, değerler belirli bir seviyeyi aşarsa alarm alabilirsiniz.

Güvenli Canlı Video İzleme ve Kayıt

Canlı görüntüleriniz kameradan sunucuya ve sunucudan mobil cihazlarınıza banka seviyesinde şifreleme kullanılarak gönderilir. Ayrıca tüm kayıtlarınız da şifreli olarak saklanır. Görüntülerinize yalnızca siz istediğiniz her yerden güvenle erişebilirsiniz.

İki Yönlü Ses ve Ninni Çalma

Nerede olursanız olun, İnvidyo’nun iki yönlü ses özelliği sayesinde bebeğinizle mobil uygulama üzerinden konuşabilirsiniz. Ayrıca kameranın bebeğinize ninni çalmasını sağlayabilirsiniz.

Kamerayı Uzaktan Yukarı/Aşağı ve Sağa/Sola Çevirebilme

İnvidyo uygulaması üzerinden kameranızı istediğiniz yöne çevirerek tüm odayı rahatlıkla görebilirsiniz.

Kolay Kurulum

Kameranızı herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca kurabilirsiniz. Kurulum ortalama iki dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

Teknik Özellikler

- 1080P Full HD görüntü kalitesi

- Kablolu veya WI-FI Kablosuz bağlantı seçeneği

- IOS/Android mobil uygulamalarından ve masa üstü bilgisayarınızdan izleyebilme

- 7x24 Canlı görüntü izleyebilme

- Hareket, ses, insan yüzü, gülme ve bebek ağlaması Alarmları

- 130 derece geniş görüş açısı sayesinde tüm odayı görebilirsiniz

- Kamera uzaktan hareket ettirebilme (Yatay: 350 derece, Dikey: 90 derece)

- Uzak mesafede bile etkili üstün gece görüş

- Oda sıcaklığını takip etmenizi sağlayan sıcaklık sensörü ve alarmları

- İki yönlü ses ve ninni çalma


Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit
advantage 233.68 TL x 3

Toplam: 701.05 TL

axess 233.68 TL x 3

Toplam: 701.05 TL

bonus 233.68 TL x 3

Toplam: 701.05 TL

cardfinans 233.68 TL x 3

Toplam: 701.05 TL

maximum 233.68 TL x 3

Toplam: 701.05 TL

paraf 233.68 TL x 3

Toplam: 701.05 TL

world 233.68 TL x 3

Toplam: 701.05 TL

TL x

Toplam: TL