Inca IVR-01 VR Wonder Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Ürün Kodu: 897585
- GTIN: 8697980468986

Ürün Bilgisi

Inca Ivr-01 Sanal Gerçeklik Gözlüğü Giyilebilir Teknoloji

INCA VR Wonder Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile yeni bir dünyaya adım atın. Inca VR Wonder sanallığı gerçeklik ile birleştiren mükemmel bir gözlüktür. Bu gözlük sayesinde oyunlarınız ve videolarınızla eğlenceli ve sıra dışı bir sanal gerçeklik deneyimi yaşayacaksınız.

INCA VR Wonder, 360° Panoramik özelliği sayesinde gerçeğe yakın bir biçimde hissetmenizi sağlayacaktır. INCA VR Wonder sanal gerçeklik (VR) uygulamaları ile uyumlu bir 3D gözlüktür. 3D film, resim ve oyunlarla mükemmel bir deneyimin keyfini çıkarın. 3D sanal gerçeklik gözlüğü ile telefonunuzdan 3D video izleyip, 3D oyun oynayabilirsiniz. INCA VR Wonder ile 360 derece çekilmiş videolar veya 360 derece uygulamalar, oyunlar, animasyonlar izlenebilmektedir.

INCA VR Wonder özel tasarlanmış ön paneli sayesinde 6,1 İnç dahil tüm Andorid ve İOS akıllı telefonlar ile kusursuz şekilde çalışır. Akıllı telefonunuzu takın; dünyayı ve ötesini görmeye başlayın. ( Android, IOS -3,5- 6,1)

Teknolojiyi eğlenceli hale getiren ve telefonunuzu daha fonksiyonel kullanabilmenizi sağlayan bu cihaza siz de sahip olabilirsiniz.

Rahat, elastik, ayarlanabilir kafa bandı sayesinde kafa ergonominize uyum sağlar. Süper sünger yüz koruyucusu ve tasarımı ile konforlu bir kullanım sağlar. Telefonların yaydığı ısıyı en ideal şekilde dağıtabilecek hava çıkışlarına sahiptir. Telefonunuzu gözlüğün haznesine yerleştirdikten sonra Kafa Bandı ile birlikte gözlüğünüzü taktığınız andan itibaren hangi yöne bakarsanız bakın kendinizi sanal dünyanın içinde bulacaksınız.

İleri - geri ve sağa sola ayarlanabilir lensler sayesinde gözünüz için ideal görüş açısını ayarlamaya olanak sağlar. Odaklama ayarı ile görüş açınızı kusursuz hale getirebilirsiniz. Gözlükle kullanım için uygundur. 3D sinema keyfi için telefonunuzu cihaza yerleştirin ve 3D dünyasının keyfini çıkarın.

INCA VR WONDER Glasses telefon haznesinde bulunan OTG girişi ile Mouse, klavye, kulaklık, joistik ve harici disk bağlantı kolaylığı sağlayabilirsiniz.

INCA VR kaliteli malzeme yapısı, rubber dokusu, lens kalitesi, ergonomik tasarımı ile fark yaratan bir üründür. Ayrılabilen telefon kızağı oldukça kullanışlıdır, telefonunuzu kızak üzerindeki yuvaya oturtun ve yaylı mekanizma ile sabitleyin, telefonunuzda sanal gerçeklik uygulamasını açın ve kızağı gözlük içine yerleştirin... Hepsi bu kadar, sanal gerçeklik dünyası sizi bekliyor.

Ürün Yorumları