• IFI iRACK 0 Seti İle Ses Sistemi Aksesuarı

IFI iRACK 0 Seti İle Ses Sistemi Aksesuarı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 822505)

iFi Audio iRACK Kablo Seti İle

iFi ürün gamını kelimenin her anlamıyla rakiplerinin üzerine çıkarıyor. 1 raftan 4 rafa kadar çalışabilen iRACK hem ödüllü micro serisiyle hem de piyasaya yeni çıkan nano serisiyle uyumlu.  Özel tasarlanmış yuvaları hem rezonansı minimize ediyor hem de her iFi ünitesinin mükemmel şekilde oturması için tasarlanmış.

Ürün Özellikleri
• Mikro-vibrasyon kontrollü manyetik olmayan paslanmaz çelik dikmeler
• Rezonans sönümleyici organik cam raflar
• Doğal kauçuk contalar
• Hassas işlenmiş ayaklar ve kapaklar
• RCA kablo seti ( 1 Adet Premium Copper (43cm) Rca ve 2 adet Premium Copper (20cm) Rca içerir. )
Her raf rezonans sönümleme özelliğine sahiptir.  Yuvalar sadece form olarak değil, fonksiyon olarak da mükemmeldir, hem titreşimi minimize eder, hem de her micro/nano ünitenin kusursuz yerleşmesi için tasarlanmıştır.
Hassas işlenmiş ayak ve kapaklar mükemmel izolasyon sağlar.  Track Audio yardımıyla geliştirilen ayak ve kapaklar ayarlanabilir olma özelliğiyle hem mükemmel denge sağlar hem de titreşimi absorbe eder.
 
Yekpare paslanmaz çelik dikmeler ve doğal kauçuk contalar hem estetik bir görünüm hem de titreşimi yok minimize eden sönümleme sağlar.  Kauçuk contalar iFi üniteleri ile dikmelerin birbirine değmesini engeller.

iUSB > iDAC > iTUBE > iCAN birleşerek ideal iFi dizisini oluşturur.  iRACK’in 4 rafı kullanıcıya direkt olarak sadece masa üstü sistemlerle değil, büyük boy hifi sistemleriyle de boy ölçüşebilen mükemmel bir ses sistemine bir puro kutusu ebatlarında elde etme imkanı sağlar.

iRACK saf bakır bir RCA kablo takımıyla teslim edilir.  Bu takımın içinde 1 adet 43cm. uzunluğunda saf bakır RCA ara kablo, 2 adet 20cm. uzunluğunda saf bakır RCA ara kablo, ve ayrıca akıllı cihazların kulaklık çıkışına bağlanmak için 1 adet 3.5mm > 3.5mm şerit kablo bulunur. 

Ürün Yorumları