• IFI iDefender 3.0 Ses Sistemi Aksesuarı

IFI iDefender 3.0 Ses Sistemi Aksesuarı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 929825)

iFi iDefender 3.0

iDefender3.0® ; usb bağlantısının en büyük problemi olan gürültü sorununu kesmeniz için yaratılmıştır.

1. Gürültülü toprak döngüsünü keserek  önemli ölçüde sistem gürültü seviyesini düşürür. Ses daha samimi, daha dinamik olur. Sesteki kontrast ve çözünürlük artar.
2. Usb portunun voltajını keser ve yerine temiz voltaj beslemensine izin verir. En iyi kaynak olarak opsiyonel iPower* 5V önerilir.
3. USB3.0 bağlantı noktası teknolojisi en güncel ve  verimli teknolojidiir.

Direk olarak kaynakta yani bilgisayar usb portunda kullanılabilir ve usb bağlantı noktasının gürültülü toprak döngüsünü keser. bilgisayar tabanlı müzik dinleyenlerden müzisyenlere, stüdyo artistlerinden HiFi severlere kadar her kullanıcının ses ve dinleme kalitesini önemli ölçüde arttırır.

Dacları usb enerjisine ihtiyaç duyan kullanıcılar en iyi ses performansına opsiyonel iPower* 5V ile birlikte kullanımda ulaşır.

USB Bağlantı Noktasının Gürültülü Beslemesini Doğru Bir Şekilde Keser.

Piyasada birden fazla sayıda bu işi yaptığını söyleyen ürüne rastladık, ancak hiçbirinin performansı söyledikleri gibi değildi. Test ettiklerimizin hepsinde gürültüde ufak bir azalma olmuştur.

Bazı Daclar çalışmak için gerekli voltajı USB bağlantı noktasından almaz, ancak "hand shake" kendini karşı tarafa tanıtmak için bazı bilgileri Usb üstünden iletir. iDefender3.0® toprak şasi bağlantısını doğru birşekilde  keserken cihazların birbirini tanıması için gereken bilgi akışına müsade eder.

Konu gürültü azaltma olunca iDefender3.0® yapacağı iyileştirmeyi en geniş kapsamlı şekilde ve elektriksel olarak en doğru şekilde yapar.

Ürün Yorumları