Huawei QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MODE (850NM 0.15KM MPO)(CONNECT TO FOUR SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER)

Ürün Kodu: 978718
- GTIN: 0000210129391
4.870,76 TL

Önceki: 6.789,90 TL

%28 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Huawei
Garantili

Ürün Bilgisi

Huawei QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MODE (850NM 0.15KM MPO)(CONNECT TO FOUR SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER) Ağ / Modem Aksesuarı

HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MODE (850NM 0.15KM MPO)(CONNECT TO FOUR SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER)

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 1688.53 TL x 3

Toplam: 5065.59 TL

868.62 TL x 6

Toplam: 5211.71

axess 1688.53 TL x 3

Toplam: 5065.59 TL

868.62 TL x 6

Toplam: 5211.71

bonus 1688.53 TL x 3

Toplam: 5065.59 TL

868.62 TL x 6

Toplam: 5211.71

cardfinans 1688.53 TL x 3

Toplam: 5065.59 TL

868.62 TL x 6

Toplam: 5211.71

maximum 1688.53 TL x 3

Toplam: 5065.59 TL

868.62 TL x 6

Toplam: 5211.71

paraf 1688.53 TL x 3

Toplam: 5065.59 TL

868.62 TL x 6

Toplam: 5211.71

world 1688.53 TL x 3

Toplam: 5065.59 TL

868.62 TL x 6

Toplam: 5211.71

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: