HP X4E40AE GT51XL Siyah Mürekkep Şişesi

Ürün Kodu: 961199
- MPN: X4E40AE
- GTIN: 0190781886198
HP Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

HP X4e40ae (gt51xl) Siyah Şişe Mürekkep Kartuşu 6.000 Sayfa Yazıcı Aksesuarı

Türü: Yazıcı Kartuşu

Genel Bakış
Binlerce kaliteli sayfayı son derece düşük bir sayfa başı maliyetle kesintisiz basın.1 Yüksek kapasiteli Orijinal HP mürekkep şişeleri yüksek hacimli baskı için mükemmel seçenektir. İstediğiniz zaman mürekkep ekleyin ve birinci sınıf HP kalitesine ve güvenilirliğine güvenin.
Özellikler

Son derece düşük sayfa başı maliyetle binlerce sayfa basın.1 Yüksek kapasiteli HP mürekkep tankı sistemiyle kolaydır.

Üstün HP kalitesi ve güvenilirliğiyle etkileyin. Orijinal HP mürekkepleriyle keskin çizgiler, grafikler ve metinlere sahip net belgeler basın.

Ne zaman mürekkep ekleyeceğinize siz karar verin. Mürekkep seviyelerini kolayca görün ve uygun zamanda yeniden doldurun. Orijinal HP mürekkeplerinin HP mürekkep tank yazıcınızla birlikte tasarlandığını bilerek endişe duymadan baskı alın.

Belirtimler
Baskı sarf malzemelerinin rengi
Siyah
Mürekkep türleri
  • Pigment bazlı
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)
~6.000 sayfa
Sayfa üretimi dipnotu
Şişe başına siyah beyaz ve bileşik renkli ortalama (camgöbeği/macenta/sarı) sonuçları ISO/IEC 24712 test sayfalarının kesintisiz baskının simülasyonuyla gerçekleştirilen HP yöntemine dayanmaktadır. ISO/IEC 24711 test sürecine dayanmamaktadır. 8.000 renkli test sayfası basmak için bir ek siyah mürekkep şişesi gerekir. Gerçek baskı kapasitesi, basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Dolum ve baskı kapasitesi hakkında daha fazla bilgi için http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies adresine bakın.
İşletim gereksinimleri
Çalışma ısısı aralığı
15 - 30°C
Depolama Isısı
-40 - 60°C
Depolama nemi
% 20 - 80 BN
Boyutlar ve ağırlık
Paket boyutları (G x D x Y)
58 x 58 x 158 mm
Paket ağırlığı
0.18 kg
İçindekiler
Garanti
HP'nin mürekkep kartuşlarında ve baskı kafalarında garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası olmayacağı garanti edilir.
Kutudakiler
  • Mürekkep şişesi

Ürün Yorumları