HP Cf234a Laser Jet Imaging (34a) Drum

  • HP Cf234a Laser Jet Imaging  (34a) Drum
245,89 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %25 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 326,91 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 924047

HP Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Genel Bakış

Masraflı baskı tekrarlarını önleyin ve JetIntelligence özelliğine sahip Orijinal HP görüntüleme tamburlarının her zamankinden daha fazla sayfa sunacağına güvenin.1 Yenilikçi sahteciliği önleme teknolojisi, kusursuz performans ve beklediğiniz HP kalitesini sağlar.

Özellikler

JetIntelligence özelliğine sahip Orijinal HP görüntüleme tamburları, her zamankinden daha fazla sayfa sunar ve parasını ödediğiniz avantajları elde etmenizi sağlar.1

HP LaserJet Ultra yazıcınızın sunmak için tasarlandığı hız ve kaliteyle baskı alın. JetIntelligence özelliğine sahip Orijinal HP görüntüleme tamburları, HP yazıcınızın veya MFP'nizin kusursuz performans göstermesi için geliştirilmiştir. Tutarlı, profesyonel kalite elde edin ve baskı tekrarlarını önleyin.

Özel HP sahteciliği önleme teknolojisi sayesinde işletmenizi sahte kartuşlara karşı koruyun. HP LaserJet Ultra yazıcılarınız ve MFP'leriniz için kalite standartlarını karşılamanızı sağlayan yenilikçi teknolojiyle maliyetlerinizi yönetin.

HP LaserJet Ultra yazıcınızdan veya MFP'nizden daha fazla sayfa elde edin.1 Yatırımınızı korumak ve yazıcınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanan JetIntelligence özelliğine sahip Orijinal HP görüntüleme tamburlarını kullanarak tutarlı, etkileyici kalite ve performans elde edeceğinize güvenin.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Drum Kategorisinin Çok Satan Ürünleri