HP J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode

Ürün Kodu: 988342
- GTIN: 0190017245850
124.15 TL x 24 Ay Kredi Seçeneği
2.278,46 TL

Önceki: 2.476,90 TL

%8 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
HP Türkiye
Garantili
  • Ürün Tipi: Transceiver

Ürün Bilgisi

HP J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode Sunucu Aksesuarları

Üretici Kodu:J4859D

Ürün Yorumları

Fibabanka Alışveriş Kredisi

Fibabanka Alışveriş Kredisi
VadeTaksitTutar
3 Ay 794.20 TL 2382.59 TL
6 Ay 410.45 TL 2462.70 TL
12 Ay 219.01 TL 2628.15 TL
18 Ay 155.58 TL 2800.49 TL
24 Ay 124.15 TL 2979.65 TL

Vade ve taksit tutarları tek bir ürün üzerinden hesaplanmış olup sepetteki tutar üzerinden değişiklik gösterebilir.

Vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay, 3500TL ve altındaki cep telefonlarında 12 ay, 3500TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi ile hakkında bilgi almak ve Sık Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayınız...

Taksit Planı 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 6 Taksit
advantage 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

axess 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

bankkart 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

bonus 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

cardfinans 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

maximum 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

paraf 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

saglamkart 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

world 1192.61 TL x 2

Toplam: 2385.23 TL

802.04 TL x 3

Toplam: 2406.13

607.44 TL x 4

Toplam: 2429.78

414.38 TL x 6

Toplam: 2486.27

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam:

TL x

Toplam:

TL x

Toplam: