HP J4858D Aruba Gigabit-LC-SX Mini SFP Modül

Ürün Kodu: 988341
- MPN: J4858D
- GTIN: 0190017245836
495,49 TL

Önceki: 797,90 TL

%38 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
HP Türkiye
Garantili
  • Ürün Tipi: Transceiver

Ürün Bilgisi

HP Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Gbic Modül Sunucu Aksesuarları

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 171.77 TL x 3

Toplam: 515.31 TL

88.36 TL x 6

Toplam: 530.17

axess 171.77 TL x 3

Toplam: 515.31 TL

88.36 TL x 6

Toplam: 530.17

bonus 171.77 TL x 3

Toplam: 515.31 TL

88.36 TL x 6

Toplam: 530.17

cardfinans 171.77 TL x 3

Toplam: 515.31 TL

88.36 TL x 6

Toplam: 530.17

maximum 171.77 TL x 3

Toplam: 515.31 TL

88.36 TL x 6

Toplam: 530.17

paraf 171.77 TL x 3

Toplam: 515.31 TL

88.36 TL x 6

Toplam: 530.17

world 171.77 TL x 3

Toplam: 515.31 TL

88.36 TL x 6

Toplam: 530.17

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: