HP Aj836a 5m Multi-mode Om3 Lc-lc Fc Kablo

Ürün Kodu: 364614
- GTIN: 0884420053705
HP Türkiye
Garantili
  • Ürün Tipi: Bağlantı Kablosu

Ürün Bilgisi

HP Aj836a 5m Multi-mode Om3 Lc/lc Fc Kablo Sunucu Aksesuarları

  • LC to LC Çok modlu OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
  • Bağlayıcı 1: LC
  • Bağlayıcı 2: LC
  • Cinsiyet: Erkek / Erkek
  • Kablo uzunluğu: 5 m
  • Ağırlık: 45

Ürün Yorumları