• HP Aj836a 5m Multi-mode Om3 Lc-lc Fc Kablo

HP Aj836a 5m Multi-mode Om3 Lc-lc Fc Kablo

Ürün Kodu: 364614
613,14 TL
 
SATIN AL
HP Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

HP Aj836a 5m Multi-mode Om3 Lc/lc Fc Kablo Sunucu Aksesuarları

  • LC to LC Çok modlu OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
  • Bağlayıcı 1: LC
  • Bağlayıcı 2: LC
  • Cinsiyet: Erkek / Erkek
  • Kablo uzunluğu: 5 m
  • Ağırlık: 45

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 220.73 TL x 3

Toplam: 662.19 TL

114.45 TL x 6

Toplam: 686.72

axess 218.69 TL x 3

Toplam: 656.06 TL

113.43 TL x 6

Toplam: 680.59

bonus 218.69 TL x 3

Toplam: 656.06 TL

112.41 TL x 6

Toplam: 674.45

cardfinans 220.73 TL x 3

Toplam: 662.19 TL

114.45 TL x 6

Toplam: 686.72

maximum 218.69 TL x 3

Toplam: 656.06 TL

113.43 TL x 6

Toplam: 680.59

paraf 220.73 TL x 3

Toplam: 662.19 TL

114.45 TL x 6

Toplam: 686.72

world 218.69 TL x 3

Toplam: 656.06 TL

112.41 TL x 6

Toplam: 674.45

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: