• HP 771c 775 Ml Fotoğraf Siyahı Designjet Mürekkep u Kartuş

HP 771c 775 Ml Fotoğraf Siyahı Designjet Mürekkep u Kartuş

HP Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 923859)

Genel Bakış

HP 771 775 ml'lik Fotoğraf Siyahı Designjet Mürekkep Kartuşu, müşterilerinizin beklediği yüksek kaliteyi ve işlerinizin daha kısa sürede bitmesini sağlar. HP Vivid Photo Mürekkepleri, kaliteli, hızlı, kolay ve zahmetsiz yazdırma sağlayarak çabuk yanıt vermenize yardımcı olur.

Özellikler

Çizimlerden fotoğraf kalitesinde satış noktası sunumlarına kadar pek çok değişik uygulamayı yazdırabilirsiniz. İç mekanda, vitrinde ve doğrudan güneş ışığından uzakta olağanüstü yazdırma kalıcılığıyla uzun süre dayanan baskılar üretin1.

HP Vivid Photo Mürekkepleri ile yazdırma işlerinizi sorunsuz gerçekleştirin. Yerleşik akıllı teknoloji, kaliteyi ve güvenilirliği en üst düzeye taşır ve yüksek verimlilik sağlar.

Bu 775 ml'lik mürekkep kartuşlarıyla yüksek verimlilik sağlayın ve masrafları azaltın. Sarf malzemelerinin değiştirilmesi gerektiğinde alacağınız uyarı sayesinde mürekkep kartuşlarını çabucak ve kolayca değiştirin.

Belirtimler

Baskı sarf malzemelerinin rengi

Siyah fotoğraf

Mürekkep damlası

4 pl

Mürekkep türleri

Pigment bazlı

İşletim gereksinimleri

Çalışma ısısı aralığı

5 - 40ºC

Depolama Isısı

-40 - 60ºC

Depolama nemi

% 15 - 90 Göreceli Nem

Boyutlar ve ağırlık

Paket boyutları (G x D x Y)

324 x 120 x 64 mm

Paket ağırlığı

1,09 kg

İçindekiler

Garanti

HP, mürekkep kartuşlarının, baskı kafalarının ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası yaşatmayacağını garanti eder.

Kutudakiler

Mürekkep kartuşu

Ürün Yorumları

En Çok Satan Kartuş Modelleri