• HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit Güç Kaynağı

HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit Güç Kaynağı

HP Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 904139)

Nasıl BT performansını etkilemeden veri merkezi güç verimliliğini artırmak mı? HP Esnek Yuvası Güç Kaynakları alt sunucu güç gereksinimleri ve veri merkezi güç israfı azaltmak 80Plus Titanyum sertifikalı güç kaynakları ile% 96 enerji verimliliği sağlarlar. Flex Yuvası Güç Kaynakları ek sunucu seçenekleri ekleyebilir ve sunucuların performansını artırmak için daha fazla alan sağlayan, önceki nesil güç kaynakları% 25 daha küçük olan bir form faktörü vardır.

Flex Yuvası Güç Kaynakları daha servis verilebilmesi için sunucu güç kaynağı hızlı, aletsiz çalışırken takılabilir erişim sağlamak ve yedek parça stratejisi basitleştirilmesi ve daha fazla veri merkezi maliyetlerini azaltarak, tüm ProLiant DL300 Gen9 Server ailesi genelinde desteklenmektedir. Şu anda kullandığınız veya HP Güç Keşif Hizmetleri çözeltisi ile ilgilenen var mı? Güç Discovery Hizmetleri Destek Flex Yuvası 800W Titanium veya Flex Yuvası 1400W Platinum Plus Güç Kaynağı seçeneği ile tüm ProLiant DL300 Gen9 Sunucular eklenebilir.

Ne var ne yok

  • Yeni Pil Yedekleme Birimi bir güç aksaklık sırasında 60 saniye boyunca güç 750W sağlar ve paralellenmiş bağlantı için zincirleme bir dış kablo sağlayan papatya vardır
  • % 96 verim ile 800W Flex Yuvası güç kaynağı başlatma, 80PLUS Titanyum sertifikalı
  • Flex Yuvası form faktöründe -48VDC giriş seçeneğini etkinleştirme
  • 800W evrensel Flex Yuvası güç kaynağı hem 277VAC ve 380VDC giriş seçeneklerini sağlar

Özellikler

Etkileyen BT Performans olmadan Veri Merkezi Verimliliği Artırmak

HP Esnek Yuvası Güç Kaynakları alt sunucu güç gereksinimleri ve veri merkezi güç israfı azaltmak 80Plus Platinum sertifikalı güç kaynakları ile% 96 enerji verimliliği sağlarlar.

Flex Yuvası form faktörü ek sunucu seçenekleri eklemek ve BT performansını artırmak için daha fazla alan sağlayan, önceki nesil Ortak Yuvalı Güç Kaynağı göre% 25 daha küçüktür.

daha servis verilebilmesi için sunucu güç kaynağı hızlı, aletsiz çalışırken takılabilir erişim sağlar.

senin yedek parça stratejisi basitleştirilmesi ve veri merkezi maliyetlerini azaltarak, tüm ProLiant DL300 Gen9 Sunucular arasında desteklenir.

1400W Platinum Plus seçeneği ve 800W Titanyum seçeneği mevcut gömülü güç hattı iletişim teknolojisi ile HP Power Keşif Hizmetleri Devam destek.

HP Esnek Yuvalı Pil Yedekleme yedek güç sağlayan yeni yollar sağlar

HP Esnek Yuvalı Pil Yedekleme seçeneği Flex Yuvası form faktörü ile 60 saniyeye pil gücü up 750W sağlamak için HP yeniliktir.

Daisy iki Pil Yedekleme Birimleri arasındaki işbirliğinin iki HP ProLiant DL300 Gen9 serisi sunucular arasında 500W kadar iktidar paylaşımı yoluyla pass paralellenmiş bağlantı sağlar zincirledi.

sunucu uptime ödün vermeden raf UPS için gerekli gerekli boş alan.

Tüm 500W ve 800W Flex Yuvası güç kaynağı seçenekleri Destek ve iLO yönetim aracı tarafından yönetilir.

Ürün Yorumları