HP 1MK33AA USB-C Universal Dock

Ürün Kodu: 991986
- GTIN: 0190781628583
HP Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

HP 1MK33AA USB-C Universal Dock Sunucu Aksesuarları

HP USB-C Evrensel Yerleştirme İstasyonu

Sabit veya paylaşılan çalışma alanları için kurumsal sınıf evrensel yerleştirme istasyonu

  • HP USB-C Evrensel Yerleştirme İstasyonu
  • 1MK33AA
  • HP dizüstü bilgisayarınızı veya tabletinizi, USB-C™ ile şarj etme[1] olanağı ve ağınızla, iki 4K ekranla ve aksesuarlarınızla tek bir kablo ile bağlantı özelliği sunan HP USB-C Evrensel Yerleştirme istasyonu ile eksiksiz bir masaüstü deneyimine dönüştürün.

HP dizüstü bilgisayarınızı veya tabletinizi, HP USB-C Evrensel Yerleştirme istasyonu ile eksiksiz bir masaüstü deneyimine dönüştürün; USB-C™ ile şarj etme[1] ve ağla, iki 4K ekranla ve aksesuarlarla tek bir kablo ile bağlantı özelliğinden yararlanın.


Her türlü çalışma yöntemi için geniş alan

Bir USB 3.0 şarj bağlantı noktası, üç USB 2.0 bağlantı noktası ve bir USB-C™ şarj/veri bağlantı noktasıyla aksesuarlarınızı bağlayın. İki DisplayPort™ bağlantı noktasından iki 4K ekranı veya bir 5K ekranı[2] yönetin. Gigabit Ethernet ve ağ yönetilebilirliği için RJ-45 kullanın.[3]


Kurumsal sınıf ağ yönetilebilirliği

Aygıtınızın ve yerleştirme istasyonunuzun ağ yönetilebilirlik özelliğini[3] PXE başlatma desteği, LAN'da Uyandırma, MAC Adres Geçişi ve LAN/WLAN geçişi ile destekleyin.[4]


Evrensel uyumluluk

HP dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerin birçok nesli için sağlanan destek sayesinde tüm aygıtlar için tek bir yerleştirme istasyonu kullanın. Yerleştirme istasyonuna ürünle birlikte verilen USB-C™ kablosu veya USB-C™ - USB-A adaptörüyle bağlanın.

Platformunuzun gücüne güç katın 60 W şarj gücü ile kesintileri önleyin ve dizüstü bilgisayarınıza veya tabletinize güçlü USB-C™ bağlantı noktası üzerinden ya da belirli dizüstü bilgisayarlara isteğe bağlı HP 4,5 mm ve USB Yerleştirme İstasyonu Adaptörüyle güç sağlayın.

Ürün Yorumları