• Hivox I-Trans Bulantı Önleyici Bileklik Vücut ve Cilt Bakımı
  • Hivox I-Trans Bulantı Önleyici Bileklik Vücut ve Cilt Bakımı
Hivox I-Trans Bulantı Önleyici Bileklik Vücut ve Cilt Bakımı Hivox I-Trans Bulantı Önleyici Bileklik Vücut ve Cilt Bakımı

Hivox I-Trans Bulantı Önleyici Bileklik Vücut ve Cilt Bakımı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 30518)

I-Trans Bulantı Önleyici

I-TRANS DM800® Bulantı Önleyici

Mide Bulantılarına Karşı Yeni bir Yöntem

Mide bulantısı sorunu birçok kişinin gününü kötü geçirmesine sebep olmaktadır. Hava ,kara ve deniz yolculuklarında ve hatta sabah uyandıktan sonra yaşanan mide bulantılarını artık iTRANS DM800 ile kontrol altına almak mümkün. Bu yeni cihazın her türlü araç tutmalarına ve hamile kadınlarda sık görülen mide bulantılarına karşı etkinliği Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylanmıştır.

Kullanımı kolay şık ve ergonomik tasarımı ile ITrans DM800, hamile bayanların bile dahil olduğu her yaşta kişinin kullanımı açısından güvenilirdir.

I-TRANS DM800® Nasıl Çalışır?

Mideyi sakinleştirmek için…

Genellikle bizler farkında olmasak da mide kaslarımız yumuşak ve düzenli bir ritim ile kasılır. Mide bulantısı sorunu ile karşılaştığımızda ise bu kasılma düzensizleşir. ITrans DM800® cihazı, yumuşak şiddete sahip elektriksel sinyaller üreterek bileğin iç kısmında bulunan sinir uçlarını uyarır ve beyin üzerinden gönderilen bir mesaj ile mide kasları uyarılarak tekrar eski düzenli ritmine kavuşturulur.

Çabuk ve kolay yan etkisi olmayan tedavi…

I-Trans DM800 farmasötik bir ürün olmadığından kullanılmaya baçlandıktan sonra birkaç dakika içerisinde sonuç alınır. Bu cihazın başağrısı, baş dönmesi, sersemlik, uyuşukluk veya yeme iştahsızlık gibi hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

I-Trans DM800 cihazı, sahip olduğu 5 farklı programlama özelliği sayesinde mide bulantısı sorununu kontrol altına almanızı sağlar.

I-TRANS DM800 Kullanımı

Kimler Kullanabilir?

Seyahat Edenler…
I-Trans DM800® , hava, kara ve deniz araçları tutması probleminin giderilmesinde mükemmel derecede etkili eşsiz bir üründür.

Hamile Bayanlar…
I-Trans DM800 cihazı FDA tarafından etkinliği ve güvenilirliği onaylanmış hamile bayanlar tarafından kullanımı son derece emniyetli bir üründür. Mide bulantısı ve beraberinde kusma, hamilelikte son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilecek bir sorundur. Bu tür problemler yaşayanların mutlaka doktorlarına danışmaları gerekir.

Ne zaman kullanılmalıdır?

Her zaman, her yerde…
İdeal olarak I-Trans DM800 cihazı mide bulantısı başlamadan kısa bir süre önce kullanılmalıdır. Örneğin, araç tutması sorunu yaşayan kişi araca binmeden önce cihazı kullanmaya başlamalıdır.

Ne kadar Süre Kullanılmalıdır?

İhtiyacınız olduğu kadar…
I-Trans DM800 cihazı mide bulantısı sorunu giderilinceye dek kullanılmalıdır. Eğer kullanıma çok erken son verilirse sorun tekrar gündeme gelecektir.


Cihaz Nasıl Kullanılır?

Hızlı, Basit ve Güçlü…

Mide bulantısı sorunu ile karşılaştığınızda aşağıda belirtilen 3 adımda bu sorunu giderebilirsiniz;

1. Cihazın cildiniz ile temas yüzeyini tespit edin…
I-Trans DM800® cihazının metal yüzeyi, herhangi bir bileğinizin iç yüzeyi ile temas halinde olmalıdır.

2. Temas yüzeyine İletkenlik Jelini Sürün…
Bileğinizin temas edecek iç yüzeyini temizleyip kurulayın ve bezelye büyüklüğündeki jeli sürün.

Cihazı Bileğinize Yerleştirin ve Çalıştırın…
Sizin için en rahat kullanım seviyesine göre ayarlayıp, kendinizi iyi hissedene dek cihazı çalıştırın.

Sorular ve Cevaplar

I-Trans DM800 aleti nasıl çalışır?
Bileğinizdeki sinirleri hafifçe uyararak vücudunuzun bulantı ve kusma refleksini engeller, midenizi rahatlatarak, normal ritmine geri dönmesini sağlar.

I-Trans DM800’ün hangi tıbbi durumlar için FDA izni vardır?
I-Trans DM800 aleti Sınıf II elektronik medikal cihazdır. Kemoterapi ve hamilelikten kaynaklanan bulantı ve kusma için ilaç içermeyen, non-invazif (girişimsel olmayan) bir tedavi yöntemidir. Ayrıca ameliyat sonrası bulantılarında antiemetik tedavinin etkisini arttırmak için kullanılabilir. I-Trans DM800 aleti aynı zamanda çeşitli tutmalardan kaynaklanan bulantı, kusma ve sabah bulantıları için de kullanılabilmektedir.

II-Trans DM 800 Aletinin doğru uygulandığını nasıl bileceğim?
I-Trans DM800 doğru yerde olduğunda ve doğru düzeyde çalıştırıldığında avucunuzda ve / veya elinizin orta parmaklarında hafif titreşim veya karıncalanma hissetmenize sebep olur. Bu his cihazın doğru biçimde yerleştirildiğini gösterir.

Her zaman iletkenlik jelini kullanmam gerekiyor mu? Ne kadar kullanmam gerekir?

İletkenlik jeli her zaman kullanılmalıdır. Jel, elektrod ile cilt arasındaki iletkenliğin arttırılmasında yardımcı olur, böylelikle titreşimler sinirleri uyarır. Yaklaşık bezelye büyüklüğünde bir damla kullanmanız yeterlidir. Jel damlası, cildin üzerinde parlaklık kalana kadar sürülmelidir.

Ürün Yorumları