• Hiper V-620 Micro ATX / ATX Siyah 300W ATX KASA Kasa

Hiper V-620 Micro ATX / ATX Siyah 300W ATX KASA Kasa

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 830106)

İhtiyacınıza Yönelik Estetik çözümler

Hiper V-620 ihtiyaca yönelik düşünülmüş sade ama şık çizgisiyle dikkat çekerken, özgün ön paneliyle de benzerleriyle farkını ortaya koyuyor. Birinci sınıf fırçalanmış metal kasa bulunduğu ortama da hava katıyor. Ürün elbette sadece estetik görünmeyi hedeflemiyor. Aynı zamanda V-620 kasa bize soğutma ve kullanım kolaylığı olarak geri dönüyor.
Tüm Bağlantılar Elinizin Altında

Hiper V-620 kasada iki adet USB2.0 yuvası başta olmak üzere ses ve mikrofon girişleri ve power, reset tuşları kasa ile bütünlüğü bozmadan konumlandırılmıştır. Bu pratik konumlandırma sayesinde Usb flash disk, hard disk, kulaklık, mikrofon, hoparlör olmak üzere onlarca cihazın bağlantısını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Geniş iç hacim, yuvarlak hatlar ile kolay montaj

300W PSU’su ile birlikte gelen V-620 kasa fiyat-performans kategorisinde hemen ön plana çıkıyor. Kasamızın geniş iç hacmi size çalışma kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra montaj esnasında oluşabilecek yaralanmaları önlemek için kenarlar özel olarak rulo şeklinde yuvarlatılmıştır. Böylece sağlıklı ve kolay montaj imkânı sağlanmıştır.Etkin soğutma sistemi

İyi bir bilgisayar kasasının temel olarak soğutma işlevinin çok iyi olması gerekmektedir. Hiper V-620 kasa bu ihtiyaca çözüm olarak üretilmiş özel bir kasadır. Arka panelde power supply üzerinde bulunan 8cm fanın haricinde PC bileşenlerinin etkili soğutulması için yine arka panelde 8 cm’lik fan yuvası bulunmaktadır. Soğutmanın etkisini artırmak için yan panelde de iki adet 8cm’lik fan yuvası daha siz kullanıcıların soğutma tercihinize sunulmuştur. Ayrıca yan panelin ızgaralı oluşu sağlıklı bir hava akışı sağlayarak kasa soğutmasına ciddi katkı sağlamıştır.

Ekonomik yüksek Performans

Hiper V-620 kasamız için 300W çıkış gücüne sahip Güç Kaynağı kullanılmıştır. Birçok PC kullanıcısı için yeterli olacak 300W Güç Kaynağı benzerlerinin çoğuna göre daha sessiz ve uzun ömürlüdür. Güçlendirilmiş kasa yapısı, 8 cm fanı ile ekonomik çözümün yanı sıra size performans sunuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Açıklama

Micro ATX / ATX

Model

V-620

Boyutlar ( L x W x H )

(L)368*(W)173*(H)365mm

Renk

Siyah

Soğutma Sistemi

1x80mm Güç Kaynağı fan

Opsiyonel Fan

1xArka Panel, 2XYan Panel

Harici Yuvalar

2X5,25 / 4X3,5

Ön Panel Port

2XUSB 2.0, 1XAudio-Mic

Güç Kaynağı

300W

Power Çıkış Slotları

20+4pin, 3XSata, , 2X4pin

Ürün Yorumları