• Hiper Hc5-dvg Dısplay Port To Vga Çevirici

Hiper Hc5-dvg Dısplay Port To Vga Çevirici

Ürün Kodu: 787135

Ürün Bilgisi

Hiper Hc5-dvg Dısplay Port To Vga Çevirici Çevirici Adaptör

Yepyeni Bir Standart DisplayPort

DisplayPort, VESA tarafından oluşturulan herkesin kullanımına açık, görüntü ve sesi aynı kablo üzerinden gönderilmesine imkan tanıyan dijital bir arabirimdir. DisplayPort, aynı zamanda panel giriş / çıkışları ve mikrofon gibi bağlantıları destekleyen ayrı bir hatta da sahiptir. DisplayPort’un en fazla öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ise, tek kablo üzerinden çoklu monitöre imkân tanıyor olmasıdır. DisplayPort teknolojisini kullanan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Intel, NVIDIA, Samsung, HP, Dell, Lenovo, ATI gibi markalar başta olmak üzere DisplayPort teknolojisinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Monitörünüzü ve ya HDTV’nizi DisplayPort donanımına sahip bilgisayarınıza bağlayın.

Sadece ekran kartlarında DisplayPort desteğinin olması tek başına bir anlam ifade etmiyor. Piyasada hakim çoğunlukta olan LCD monitörlerde maalesef DisplayPort bağlantı desteğini göremiyoruz. HIPER HC5-DVG - DISPLAY PORT/VGA Cevirici, DVI özellikli HDTV’nizi, monitörünüzü veya projektörünüzü DisplayPort çıkışı olan bilgisayarınıza (laptop ve ya masaüstü) bağlamanıza olanak sunar.

Cam Berraklığında Görüntü Keyfi

HIPER HC5-DVG - DISPLAY PORT/VGA Cevirici sayesinde Displayport -VGA bağlantısıyla PC çözünürlüklerinde 1920x1200 e kadar ve HDTV çözünürlüklerinde ise 1080P çöz��nürlükte doyurucu zengin bir video deneyimi yaşayacaksınız. HIPER HC5-DVG - DISPLAY PORT/VGA Cevirici adaptörü de sıkıştırılmamış 8-kanal ses, 12-bit kadar bileşenin başına sinyalin genişletilmiş renk derinliklerinde destekler ve kanal başına 2.25 Gbps (6.75 Gbps toplam) bir verimi sağlar. Dijital eğlence merkezleri, ev ofisler, iş konferans salonları ve fuarlar için idealdir.

Klipsli Tasarım, Tak çalıştır Kolaylığı

Klipsli tasarımı sayesinde DisplayPort yuvasına kolayca monte edilebildiği gibi üstündeki tuşu sayesinde basit şekilde yuvasından çıkarılabilmektedir. Herhangi bir yazılıma gerek duymadan tak çalıştır kullanım imkânı sunmaktadır. Bu Pasif adaptör AMD Eyefinity Çoklu Ekran teknolojisi kullanılarak 2 monitör ekran konfigürasyonu kadar destekler. 3 monitör ekranı desteklemek için, Active adaptör gereklidir.

Garanti Süresi

Garanti

2 Yıl

Bağlantı

Bağlayıcı A

1 - - DisplayPort (20 pin) Erkek Kilitleme

Bağlayıcı B

1 – VGA-D (15 pin) Dişi

Performans

Ses Desteği

Dolby True-HD ve DTS-HD dahil tüm en son ses formatlarını destekler.

Maksimum Çözünürlük

1920x1200 / 1080p

Special Notes / Requirements

Sistem ve Kablo Gereksinimleri

DP++ port (DisplayPort ++)

Physical Characteristics

Kablo uzunluğu

18 cm

Renk

Beyaz

Ürün Yorumları