• Harman Kardon HK.BDS880.230.B2, Entegre , Siyah Ev Sinema Sistemi
  • Harman Kardon HK.BDS880.230.B2, Entegre , Siyah Ev Sinema Sistemi
Harman Kardon HK.BDS880.230.B2, Entegre , Siyah Ev Sinema Sistemi Harman Kardon HK.BDS880.230.B2, Entegre , Siyah Ev Sinema Sistemi

Harman Kardon HK.BDS880.230.B2, Entegre , Siyah Ev Sinema Sistemi

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 869935)

Harman Kardon Bds-880 Bluray Disc Player - 5.1 Kanal

BDS 880 beş yükselticiler, sol güç sistemi 65 watt nominal her biri, sağ, merkez ve iki surround hoparlör, hoparlörlerden tutarlı ses için çift ses-uyumlu plaka elemanları ve CMMD ® Tweeter'lı her. Amplifikatör ve hoparlör kombinasyonu anlamlı hatta yüksek sesle, yönlü ses netliği ve gerçekçiliği artırır.

Tam entegre ev sinema ses sistemi

BDS 880 sistemi beş eşleşmiş hoparlör ve bir aşağı kablosuz 200 watt güç subwoofer ile tam bir eğlence çözümdür. Bu iyi bir resim için gereken her şeyi içerir ve neredeyse herhangi bir film ya da müzik kaynağından surround ses ve tek tam entegre ev sinema ses sistemi kolaylığı ile ayrı ayrı bileşenlerin yüksek performansı birleştirir.

pple AirPlay, Bluetooth ve DLNA ® 1.5

Neredeyse tüm taşınabilir cihazlardan BDS 880 akımları ses. Kullanarak medya akışı için iTunes, Apple iPad, iPhone ve iPod touch ile Bilgisayar sisteminin yerleşik AirPlay. Kolayca hemen hemen tüm tabletler, akıllı telefonlar ve dizüstü bağlamak böylece BDS 880S HARMAN Gerçek Çayı ve Multi-Connect ile Bluetooth ® entegre etti. Başka bir akışın önce Multi-Connect ile, herhangi bir cihaz bağlantısını kesmeyin. Ön paneldeki USB bağlantı noktası kolay bir adaptör veya kablosuz bağlantısı olmadan doğrudan aygıtları bağlamak için yapar. Ev ağınıza malzeme aktarımı için birçok seçenek var bu yüzden BDS 880, aynı zamanda müzik, fotoğraf ve video için DLNA 1.5 ile uyumludur.

Online hizmetlere kolay erişim

Komple ağ bağlantıları gibi Pandora ®, YouTube ™, Picasa, AccuWeather ™ ve diğerleri (varsa) gibi, çevrimiçi favori uygulamalarına hızlı erişim sağlar.

HARMAN Gerçek izle

HARMAN Gerçek Akış mümkün olan en iyi dinleme deneyimi elde edeceksiniz garantisidir. Bluetooth üzerinden kablosuz ses akışı zaman ® HARMAN Gerçek izle olursa olsun, hangi uygulama ya da kullandığınız kaynak cihazı mümkün olan en iyi ses sağlamak için yumuşak ve iyi kablosuz bağlantı seçer.

Ön USB bağlantı noktası

Ayrıca, birçok ses çalma seçeneklerinden BDS 880 ön paneldeki USB bağlantı sayesinde seçebilirsiniz. Sadece ev sineması amplifikatör ile favori parçaları çalmak için iPhone, iPad, iPod ya da USB belleği bağlamak. BDS 880 çoğu video ve MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA ve JPEG gibi ses formatlarını, oynar.

Kullanımı kolay daha kolay

BDS 880 kurulum ve içerik erişimi kolaylaştırarak ise deneyimini optimize gerçekten akıllı yeni bir kullanıcı arayüzü var. Ana ekran oynatma sırasında ses, albüm kapakları ve müzik meta anında kontrol sağlayan yerleşik bir müzik sistemi vardır. Kapasitif dokunmatik kontrolleri ile BDS 880 ön panelde bulunan bir yüksek çözünürlüklü ekran TV'yi açmak veya uzaktan ulaşmak zorunda kalmadan içeriğe anında erişim sağlar.

Uyumlu tablet ve akıllı telefonlar, iOS ve Android hem Fjärrapp

App iOS ® cihazları için iTunes App Store ve uyumlu Android cihazlar için Google ™ oyna hizmeti aracılığıyla uzaktan kullanılabilir Harman Kardon size kalmadan BDS 880 kullanabilirsiniz böylece uyumlu tablet ya da akıllı telefon bağlayarak sistemin işlevselliğini genişleten Uzaktan kumandayı bulun. Aynı zamanda mobil cihazınızdan ve ev ağınıza müzik düzenlemek ve çalmak için mükemmel bir araçtır.

Ürün Yorumları