• Harman Kardon HK.AVR161.230, Audio Video Receiver,Siyah Amfi / Amplifikatör
  • Harman Kardon HK.AVR161.230, Audio Video Receiver,Siyah Amfi / Amplifikatör
  • Harman Kardon HK.AVR161.230, Audio Video Receiver,Siyah Amfi / Amplifikatör
Harman Kardon HK.AVR161.230, Audio Video Receiver,Siyah Amfi / Amplifikatör Harman Kardon HK.AVR161.230, Audio Video Receiver,Siyah Amfi / Amplifikatör Harman Kardon HK.AVR161.230, Audio Video Receiver,Siyah Amfi / Amplifikatör

Harman Kardon HK.AVR161.230, Audio Video Receiver,Siyah Amfi / Amplifikatör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 869930)

Bluetooth teknolojisi ve DLNA 1.5 uyumluluk

AVR 161 neredeyse tüm taşınabilir aygıttan ses aktarabilirsiniz.Bağlayabilir ve doğrudan ön panel USB girişine böyle bir iPad, iPhone veya iPod touch gibi Apple cihazlarını şarj ve harici adaptöre gerek kalmadan çalabilirsiniz. Diğer tabletler, akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar için, AVR 161 entegre HARMAN TrueStream Bluetooth teknolojisi yararlanabilirsiniz. AVR de size ev ağı üzerinden içerik sunmak için daha fazla seçenek verir, 1.5 uyumlu DLNA.

HARMAN TrueStream teknoloji

Bluetooth teknolojisi ile kablosuz ses akışı sırasında HARMAN TrueStream sertifikasyon mümkün olan en iyi dinleme deneyimi sağlar. HARMAN TrueStream teknoloji kullanmak olursa olsun hangi uygulama ya da kaynak cihaz, yüksek kaliteli ses sağlamak için en güncel, en gelişmiş kablosuz seçeneği sunar.

Dahili vTuner (Internet radyo) akarsu

AVR 161 online ses eğlence tüm dünyaya bağlanmak için vTuner Internet radyo bulunuyor. En kısa sürede bu kutunun dışında olduğu gibi, Internet sadece radyo istasyonlarının geniş bir yelpazede dünya yanı sıra Deresi çevresinde over-the-air radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz.

MHL ile dahil olmak üzere beş 3D-ready HDMI girişi,

Beş HDMI 3D ile giriş ve 30/36-bit Deep Color tek bir kablo üzerinden tam sadakat ses ile 1080p çözünürlüğe kadar yüksek çözünürlüklü dijital video sunmak. Çünkü biçimi dönüştürme video veya ses kalitesinde hiçbir kayıp, onun yaratıcıları bunu yaşamaya demek gibi sadece tam etkisi Hollywood'un heyecan var.

Uyumlu Apple ürün veya USB bellekler bağlantı için ön panel USB bağlantı noktası

AVR 161 size ön panel USB portu ile ses çalma için birçok seçenek sunar. Sadece ev eğlence sistemi aracılığıyla saklanan parçaları çalmak için bir iPhone, iPad, iPod ya da USB çubuğu bağlayın.

MHL bağlantısı

Bu kamera, telefon ya da tablet tarafından yakalanan veya bir Roku Akış Çubuk dongle akış olsun, sen AVR 161 en MHL bağlantısı aracılığıyla doğrudan HDTV'ye yüksek tanımlı ses / video içeriği sunabilirsiniz.

HARMAN GreenEDGE teknoloji

HARMAN GreenEDGE logosu AVR 161 tasarım HARMAN ürünleri bilindiği prim performanstan ödün vermeden çevre dostu olduğunu garanti eder. Gelişmiş bir güç kaynağı, AVR 161 sayesinde daha az metal ve plastik kullanan daha küçük, daha hafif şasi, yüksek-kaliteli ses sunabilirsiniz. Küçük tasarım daha az yakıt sonuçta bir düşük karbon ayak izi olmak üzere, ulaşımda kullanıldığı anlamına gelir.

Yeni, kompakt tasarım

AVR 161 floş ses kontrolü ve daha kompakt tasarımı ile yeni bir seviyeye ödüllü Harman Kardon tasarımı göz alıyor. Gelişmiş bir dijital güç kaynağı ile mümkün hafifliği sayesinde, birim bugünün açık TV / eğlence mobilya ince cam raflar için mükemmel bir maç olduğunu, böylece performanstan ödün vermeden daha az ağırlığındadır.

Renk kodlu konektörler ve bağlayıcı-post hoparlör terminalleri

AVR 161 tüm bağlantıları bağlanmasından basitleştirmek ve hataları azaltmak için renk kodlu. Tüm çıkış kanallarda renk kodlu bağlayıcı-post hoparlör terminalleri muz fişleri (yalnızca Kuzey Amerika), pin konektör veya hoparlör kabloları için güvenli bağlantı sağlamak için çıplak tel kabul.

Uyumlu iOS ve Android akıllı telefonlar ve tabletler için Harman Kardon Uzaktan app

Sonraki seviyeye kontrolünü alarak, Harman Kardon Remote uygulaması iOS ® cihazları ve uyumlu Android ™ ürünleri için Google Play ™ hizmeti için iTunes App Store'dan edinilebilir. Bu uzaktan kumandayı alıp olmadan AVR 161 sürücüye uyumlu akıllı telefon ya da tablet kullanmak izin verir.

Ürün Yorumları