• Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Lüx-9 Saç Fototerapi
 • Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Lüx-9 Saç Fototerapi
 • Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Lüx-9 Saç Fototerapi
Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Lüx-9 Saç Fototerapi Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Lüx-9 Saç Fototerapi Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Lüx-9 Saç Fototerapi

Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Lüx-9 Saç Fototerapi

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 288343)

DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN AMERİKAN FDA ONAYLI CİHAZ

HairMax Lux 9

“ HairMax Lazer Foto-Terapi Cihazının düzenli olarak kullanıldığında, saç dökülmelerini kontrol altına alarak, yeni saç oluşumunu teşvik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış ve etkinliği Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylanmıştır.”

HairMax Lux 9 ileri lazer teknolojisini kullanarak zayıflamış saç foliküllerine güvenli ve besleyici lazer enerjisi sağlar. Lazer ışık enerjisi saç folikülünü uyararak, yeni saçın uzamasını teşvik eder ve daha sağlıklı, güzel saçlar üremesine yardımcı olur. Yeni HairMax Lux 9, orijinal HairMax gibi evde güvenli ve etkili tedavi sağlar, ve kablosuz kullanım özelliği vardır. Yeni HairMax Lux 9, şarj edilebilir Lithium Ion pil ile çalışan şık, ergonomik bir tasarıma sahiptir. HairMax artık şarjlı pil ile çalıştığından, incelen saçlarınızı tedavi ederken size hareket özgürlüğü sağlar.

Erkek ve Kadınların önemli bir bölümü 30’lu yaşlardan itibaren saçlarını kaybetmeye başlarlar. Saçların minyatürleşmesiyle başlayan bu sorunun kökeninde çoğunlukla genetik etkenler yatmaktadır. Anne ve babanızın DNA’sı, göz ve ten renginizi, ayak ölçünüzü ve ne yazık ki saçlarınızın ne kadarını ne zaman kaybedeceğinizi belirlemektedir.

DDLT (Düşük Doz Lazer Foto Terapisi)

Bilim adamları, Düşük Doz Lazer Foto Terapisi ile fotonların DNA tarafından emildiğini, DNA’nın bu enerjiyi protein ve kalsiyum transferi ile hücre duvarlarına ilettiğini ve böylece hücre duvarlarının sağlıklı hale gelerek normal işlevini sürdürdüğünü gözlemlemişlerdir. Işığa maruz kalan dokularda kan dolaşımı hızlanarak, saç kökleri daha iyi beslenmekte böylece hücre metabolizması ve protein sentezi güçlenerek saçın gelişmesi teşvik edilmekte, hızlanan kan dolaşımı sayesinde toksinler ve atık yan ürünleri saç köklerinden uzaklaştırılmaktadır.

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR AMERİKAN FDA KURUMUNCA ONAYLANDI

HairMax LaserComb ile yapılan önemli klinik çalışmanın sonuçları Ocak 2007’de Amerika FDA kurumunca onaylanmıştır. Bu Androgenetik Alopesi’nin (Genetik Saç Kaybı) tedavisinde mihenk taşı olarak kabul edilmiştir. Bu klinik sonuçlar Peer Reviewed Journal’da “Erkek Androgenetik Alopesi’nin Tedavisinde HairMax LaserComb Fototerapi Cihazı” adıyla yayınlanmıştır.

Bilimsel çalışmalar sırasında placebo grup ile benzer tepkilerin dışında hiçbir yan etki rapor edilmemiş, HairMax’ın dermatolojik olarak güvenli bir ürün olduğu kanıtlanmıştır.

Lexington Int’l USA tarafından geliştirilen ve Türkiye dahil tüm Dünya’da piyasaya sürülen kişisel olarak evde, işyerinde ve seyahetlerde kullanılabilen HairMax Lazer Foto-Terapi cihazı, erkek ve kadınların korkulu rüyası saç incelmesi ve dökülmesi sorununa karşı etkin bir alternatif sunuyor. Üstelik artık pille çalışıyor ve koblosuz kullanım rahatlığı sunuyor.

HairMax Lux 9: Lazer Foto-Terapi Cihazını Seçmeniz için 9 neden:

 • Etkinliği FDA onaylı
 • Şık koruyucu deri çanta
 • Kişisel kullanıma uygun
 • Yan etkisi yok (ilaçsız yöntem)
 • Ekonomik (süregelen maliyeti yok)
 • Kablosuz, şarjlı pil ile kullanım kolaylığı
 • Kullanımı kolay (haftada 3 kez 15 dakika)
 • Yalnızca birkaç hafta içinde gerçek sonuçlar
 • Daha Kalın, Daha Dolgun, Daha Sağlıklı Saçlar…

HairMAX ÇALIŞMA PRENSİBİ

Düşük Doz Lazer-Foto Terapi uygulanan saç köklerine aktarılan enerji, kandaki Adenosin Trifosfat (ATP) hareketini arttırır. Böylece hücreler tarafından besinler daha hızlı emilir, atık ürünler uzaklaştırılır. Düzenli olarak haftada 3 kez 10-15 dk. uygulama ile 8. haftadan itibaren sonuçlar elde edilmeye başlanır. Bundan sonra haftada 1-2 kez kullanılmaya devam edilir. Tıpkı diş bakımı gibi, süreklilik gereklidir.

HairMAX Teknik Özellikler

HairMax Professional 12 HairMax

Lux 9 HairMax

Advance 7 HairMax

Premium

Çalışma gerilimi 110-220 Volt 110-220 Volt 110-220 Volt 110-220 Volt

Lazer gücü 4.5 mW

Lazer dalga boyu 655 nm +/- 5 nm

Lazer sınıfı class 3R

Ürün Yorumları