• Hairmax LaserBand 82 Saç Kaybı Önleme Cihazı
 • Hairmax LaserBand 82 Saç Kaybı Önleme Cihazı
 • Hairmax LaserBand 82 Saç Kaybı Önleme Cihazı
Hairmax LaserBand 82 Saç Kaybı Önleme Cihazı Hairmax LaserBand 82 Saç Kaybı Önleme Cihazı Hairmax LaserBand 82 Saç Kaybı Önleme Cihazı

Hairmax LaserBand 82 Saç Kaybı Önleme Cihazı

Ürün Kodu: 816877

Ürün Bilgisi

Hairmax LaserBand 82 ''Amerika FDA Onaylı'' Saç Kaybı Önleme Cihazı Saç Fototerapi

LaserBand 82 ''Amerika FDA Onaylı'' Saç Kaybı Önleme Cihazı

Saç gelişimini teşvik etmek hiç bu kadar kolay, hızlı ve sofistike olmamıştı!

Yeni HairMax LaserBand 82 ile saç kaybı artık kontrol altında!

Bu ‘’hands-free’’ lazer foto-terapi cihazı, saç köklerinin yeniden canlanmaya yardımcı olması ve yeni saç oluşumunu teşvik etmesi için gerekli olan besleyici enerjiyi sağlayabilmek için tasarlanmıştır.

Benzersiz yeni bir tasarıma sahip HairMax LaserBand, 82 adet 'tıbbi sınıf lazer' ve 'patentli saç ayırma aparatı' içerir. Bu özellikler, terapiden optimum sonuçlar elde etmek için gerekli olan maksimum lazer enerjisinin saç köklerine ulaşmasını sağlar.

Uygulama sadece 90 saniye gerektirir ve bu halihazırda sağlanan en düşük terapi süresidir.

 • Erkek ve Kadınlarda kullanımı FDA tarafından onaylıdır
 • Klinik olarak test edilmiş ve etkinliği onaylanmıştır
 • Saç gelişimine yardımcı olur
 • Saç yoğunluğu ve dolgunluğunun artmasını destekler
 • Saçlarda incelme sürecinin gerilemesine destek olur
 • Hasara uğramış sağlıksız saçların yenilenmesini teşvik eder

HairMax Lazer Foto-Terapi Cihazının düzenli olarak kullanıldığında, saç dökülmelerini kontrol altına alarak, yeni saç oluşumunu teşvik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış ve etkinliği Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylanmıştır.

HairMax LaserBand 82, ileri lazer teknolojisini kullanarak zayıflamış saç foliküllerine güvenli ve besleyici lazer enerjisi sağlar. Lazer ışık enerjisi saç folikülünü uyararak, yeni saçın uzamasını teşvik eder ve daha sağlıklı, güzel saçlar üremesine yardımcı olur. Yeni HairMax LaserBand 82, orijinal HairMax gibi evde güvenli ve etkili tedavi sağlar, ve kablosuz kullanım özelliği vardır.

Yeni HairMax, şarj edilebilir Lithium Ion pil ile çalışan şık, ergonomik bir tasarıma sahiptir. HairMax artık şarjlı pil ile çalıştığından, incelen saçlarınızı tedavi ederken size hareket özgürlüğü sağlar.

Erkek ve Kadınların önemli bir bölümü 30’lu yaşlardan itibaren saçlarını kaybetmeye başlarlar. Saçların minyatürleşmesiyle başlayan bu sorunun kökeninde çoğunlukla genetik etkenler yatmaktadır. Anne ve babanızın DNA’sı, göz ve ten renginizi, ayak ölçünüzü ve ne yazık ki saçlarınızın ne kadarını ne zaman kaybedeceğinizi belirlemektedir.

DDLT (Düşük Doz Lazer Foto Terapisi)

Bilim insanları, Düşük Doz Lazer Foto Terapisi ile fotonların DNA tarafından emildiğini, DNA’nın bu enerjiyi protein ve kalsiyum transferi ile hücre duvarlarına ilettiğini ve böylece hücre duvarlarının sağlıklı hale gelerek normal işlevini sürdürdüğünü gözlemlemişlerdir. Işığa maruz kalan dokularda kan dolaşımı hızlanarak, saç kökleri daha iyi beslenmekte böylece hücre metabolizması ve protein sentezi güçlenerek saçın gelişmesi teşvik edilmekte, hızlanan kan dolaşımı sayesinde toksinler ve atık yan ürünleri saç köklerinden uzaklaştırılmaktadır.

LaserBand 82 ile birlikte gelenler:

 • HairMax LaserBand 82 Cihazı
 • Şarj edilebilir batarya
 • Güç kablosu
 • Kullanım Manueli (Türkçe ve İngilizce)
 • Hızlı Kullanım Kartı (Türkçe ve İngilizce)
 • 2 Yıl Ürün Garantisi

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR AMERİKAN FDA KURUMUNCA ONAYLANDI

HairMax LaserComb ile yapılan önemli klinik çalışmanın sonuçları Ocak 2007’de Amerika FDA kurumunca onaylanmıştır. Bu Androgenetik Alopesi’nin (Genetik Saç Kaybı) tedavisinde mihenk taşı olarak kabul edilmiştir. Bu klinik sonuçlar Peer Reviewed Journal’da “Erkek Androgenetik Alopesi’nin Tedavisinde HairMax LaserComb Fototerapi Cihazı” adıyla yayınlanmıştır.

Bilimsel çalışmalar sırasında placebo grup ile benzer tepkilerin dışında hiçbir yan etki rapor edilmemiş, HairMax’ın dermatolojik olarak güvenli bir ürün olduğu kanıtlanmıştır.

Lexington Int’l USA tarafından geliştirilen ve Türkiye dahil tüm Dünya’da piyasaya sürülen kişisel olarak evde, işyerinde ve seyahetlerde kullanılabilen HairMax Lazer Foto-Terapi cihazı, erkek ve kadınların korkulu rüyası saç incelmesi ve dökülmesi sorununa karşı etkin bir alternatif sunuyor. Üstelik artık pille çalışıyor ve koblosuz kullanım rahatlığı sunuyor.


HairMAX ÇALIŞMA PRENSİBİ

Düşük Doz Lazer-Foto Terapi uygulanan saç köklerine aktarılan enerji, kandaki Adenosin Trifosfat (ATP) hareketini arttırır. Böylece hücreler tarafından besinler daha hızlı emilir, atık ürünler uzaklaştırılır. Düzenli olarak haftada 3 kez 90 saniye uygulama ile 8. haftadan itibaren sonuçlar elde edilmeye başlanır. Bundan sonra haftada 1-2 kez kullanılmaya devam edilir. Tıpkı diş bakımı gibi, süreklilik gereklidir.

Ürün Yorumları