Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi

  • Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi
  • Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi
Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi
#1 Çok Satan Saç Fototerapi
440,53 TL KDV
Dahil
Kargo Bedava %43 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 769,00 TL SATIN AL
Kargo Süresi
1 İş Günü İçinde Kargolanır.

Ürün Kodu: 279453

Ürün Bilgisi

Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7

“ HairMax Lazer Foto-Terapi Cihazının düzenli olarak kullanıldığında, saç dökülmelerini kontrol altına alarak, yeni saç oluşumunu teşvik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış ve etkinliği Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylanmıştır.”


HairMax Advanced 7 ileri lazer teknolojisini kullanarak zayıflamış saç foliküllerine güvenli ve besleyici lazer enerjisi sağlar. Lazer ışık enerjisi saç folikülünü uyararak, yeni saçın uzamasını teşvik eder ve daha sağlıklı, güzel saçlar üremesine yardımcı olur. Yeni Advanced 7, orijinal HairMax gibi evde güvenli ve etkili tedavi sağlar, ve kablosuz kullanım özelliği vardır. Yeni Advanced 7, dört AA pil ile çalışan şık, ergonomik bir tasarıma sahiptir. HairMax artık pil ile çalıştığından, incelen saçlarınızı tedavi ederken size hareket özgürlüğü sağlar.

Erkek ve Kadınların önemli bir bölümü 30'lu yaşlardan itibaren saçlarını kaybetmeye başlarlar. Saçların minyatürleşmesiyle başlayan bu sorunun kökeninde çoğunlukla genetik etkenler yatmaktadır. Anne ve babanızın DNA'sı, göz ve ten renginizi, ayak ölçünüzü ve ne yazık ki saçlarınızın ne kadarını ne zaman kaybedeceğinizi belirlemektedir.

DDLT (Düşük Doz Lazer Foto Terapisi)

Bilim adamları, Düşük Doz Lazer Foto Terapisi ile fotonların DNA tarafından emildiğini, DNA'nın bu enerjiyi protein ve kalsiyum transferi ile hücre duvarlarına ilettiğini ve böylece hücre duvarlarının sağlıklı hale gelerek normal işlevini sürdürdüğünü gözlemlemişlerdir. Işığa maruz kalan dokularda kan dolaşımı hızlanarak, saç kökleri daha iyi beslenmekte böylece hücre metabolizması ve protein sentezi güçlenerek saçın gelişmesi teşvik edilmekte, hızlanan kan dolaşımı sayesinde toksinler ve atık yan ürünleri saç köklerinden uzaklaştırılmaktadır.

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR AMERİKAN FDA KURUMUNCA ONAYLANDI 

HairMax LaserComb ile yapılan önemli klinik çalışmanın sonuçları Ocak 2007'de Amerika FDA kurumunca onaylanmıştır. Bu Androgenetik Alopesi'nin (Genetik Saç Kaybı) tedavisinde mihenk taşı olarak kabul edilmiştir. Bu klinik sonuçlar Peer Reviewed Journal'da “Erkek Androgenetik Alopesi'nin Tedavisinde HairMax LaserComb Fototerapi Cihazı” adıyla yayınlanmıştır.

FDA tarafından verilen onay belgesi hakkında detaylı bilgi için tıklayın: http://www.hairmax.com/FDAClearance/FDA510kMedicalDeviceClearance.aspx

Bilimsel çalışmalar sırasında placebo grup ile benzer tepkilerin dışında hiçbir yan etki rapor edilmemiş, HairMax'ın dermatolojik olarak güvenli bir ürün olduğu kanıtlanmıştır.

Lexington Int'l USA tarafından geliştirilen ve Türkiye dahil tüm Dünya'da piyasaya sürülen kişisel olarak evde, işyerinde ve seyahetlerde kullanılabilen HairMax Lazer Foto-Terapi cihazı, erkek ve kadınların korkulu rüyası saç incelmesi ve dökülmesi sorununa karşı etkin bir alternatif sunuyor. Üstelik artık pille çalışıyor ve koblosuz kullanım rahatlığı sunuyor.

HairMax Advanced 7: Lazer Foto-Terapi Cihazını Seçmeniz için 7 neden: 

· Etkinliği FDA onaylı

· Kişisel kullanıma uygun

· Yan etkisi yok (ilaçsız yöntem)

· Ekonomik (süregelen maliyeti yok)

· Kullanımı kolay (haftada 3 kez 15 dakika)

· Yalnızca birkaç hafta içinde gerçek sonuçlar

· Daha Kalın, Daha Dolgun, Daha Sağlıklı Saçlar…

HairMAX ÇALIŞMA PRENSİBİ 
Düşük Doz Lazer-Foto Terapi uygulanan saç köklerine aktarılan enerji, kandaki Adenosin Trifosfat (ATP) hareketini arttırır. Böylece hücreler tarafından besinler daha hızlı emilir, atık ürünler uzaklaştırılır. Düzenli olarak haftada 3 kez 10-15 dk. uygulama ile 8. haftadan itibaren sonuçlar elde edilmeye başlanır. Bundan sonra haftada 1-2 kez kullanılmaya devam edilir. Tıpkı diş bakımı gibi, süreklilik gereklidir.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Saç Fototerapi Kategorisinin Çok Satan Ürünleri