Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi

  • Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi
  • Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi
Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi Hairmax Lazerli Saç Foto-Terapi Cihazı Advanced 7 Saç Fototerapi
440,53 TL KDV
Dahil
Kargo Bedava %43 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 769,00 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 279453

Ürün Bilgisi

Hairmax Advanced 7: FDA Onaylı Saç Kaybı Önleme Cihazı

HairMax Advanced 7, ileri lazer teknolojisini kullanarak zayıflamış saç foliküllerine güvenli ve besleyici lazer enerjisi sağlar. Lazer ışık enerjisi saç folikülünü uyararak, yeni saçın uzamasını teşvik eder ve daha sağlıklı, güzel saçlar üremesine yardımcı olur.

Lexington Int’l USA tarafından geliştirilen ve Türkiye dahil tüm Dünya’da piyasaya sürülen kişisel olarak evde, işyerinde ve seyahetlerde kullanılabilen HairMax Lazer Foto-Terapi cihazı, erkek ve kadınların korkulu rüyası saç incelmesi ve dökülmesi sorununa karşı etkin bir alternatif sunuyor. Üstelik artık pille çalışıyor. HairMax Lazer Foto-Terapi Cihazının düzenli olarak kullanıldığında, saç dökülmelerini kontrol altına alarak, yeni saç oluşumunu teşvik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış ve etkinliği Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylanmıştır.

HairMAX Advanced 7: Lazer Foto-Terapi Cihazını Seçmeniz İçin 6 Neden:

  • Erkek ve Kadınlarda kullanımı FDA tarafından onaylıdır
  • Klinik olarak test edilmiş ve etkinliği onaylanmıştır
  • Saç gelişimine yardımcı olur
  • Saç yoğunluğu ve dolgunluğunun artmasını destekler
  • Saçlarda incelme sürecinin gerilemesine destek olur
  • Hasara uğramış sağlıksız saçların yenilenmesini teşvik eder

Teknolojisi

Bilim adamları, Düşük Doz Lazer Foto Terapisi ile fotonların DNA tarafından emildiğini, DNA’nın bu enerjiyi protein ve kalsiyum transferi ile hücre duvarlarına ilettiğini ve böylece hücre duvarlarının sağlıklı hale gelerek normal işlevini sürdürdüğünü gözlemlemişlerdir. Işığa maruz kalan dokularda kan dolaşımı hızlanarak, saç kökleri daha iyi beslenmekte böylece hücre metabolizması ve protein sentezi güçlenerek saçın gelişmesi teşvik edilmekte, hızlanan kan dolaşımı sayesinde toksinler ve atık yan ürünleri saç köklerinden uzaklaştırılmaktadır.

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR AMERİKAN FDA KURUMUNCA ONAYLANDI

HairMax LaserComb ile yapılan önemli klinik çalışmanın sonuçları Ocak 2007’de Amerika FDA kurumunca onaylanmıştır. Bu Androgenetik Alopesi’nin (Genetik Saç Kaybı) tedavisinde mihenk taşı olarak kabul edilmiştir. Bu klinik sonuçlar Peer Reviewed Journal’da “Erkek Androgenetik Alopesi’nin Tedavisinde HairMax LaserComb Fototerapi Cihazı” adıyla yayınlanmıştır.

Bilimsel çalışmalar sırasında placebo grup ile benzer tepkilerin dışında hiçbir yan etki rapor edilmemiş, HairMax’ın dermatolojik olarak güvenli bir ürün olduğu kanıtlanmıştır.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...