Güvenlik Yazılımı

18 Güvenlik Yazılımı Var
Filtrele
Eset NOD32 Antivirüs (3 Kullanıcı Kutu)
#1 En Çok Satan

ESET NOD32 Antivirüs (3 Kullanıcı Kutu)

Eset Internet Security (10 Kullanıcı Kutu)

ESET Internet Security (10 Kullanıcı Kutu)

Eset NOD32 Antivirüs (1 Kullanıcı Kutu)

ESET NOD32 Antivirüs (1 Kullanıcı Kutu)

Eset Internet Security (5 Kullanıcı Kutu)

ESET Internet Security (5 Kullanıcı Kutu)

Eset Internet Security (3 Kullanıcı Kutu)

ESET Internet Security (3 Kullanıcı Kutu)

Eset Internet Security (1 Kullanıcı Kutu)

ESET Internet Security (1 Kullanıcı Kutu)

Eset INTERNET SECURITY 3 KULLANICI 1 YIL KUTU

ESET INTERNET SECURITY 3 KULLANICI 1 YIL KUTU

Eset INTERNET SECURITY 5 KULLANICI 1 YIL KUTU

ESET INTERNET SECURITY 5 KULLANICI 1 YIL KUTU

Bitdefender TOTAL SECURITY 5KULL. 1YIL KUTU

Bitdefender TOTAL SECURITY 5KULL. 1YIL KUTU

Trend Micro TİTANİUM ANTİVİRUS 1 KULL. 1 YIL

Trend Micro 00239846B Titanium Antivirus 1 Kull. 1 Yıl

(00239846B)
Bitdefender GRAVITYZONE BUS. SEC. 6KULL.1YIL KUTU

Bitdefender GRAVITYZONE BUS. SEC. 6KULL.1YIL KUTU

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 1KULL. 1YIL KUTU

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 1KULL. 1YIL KUTU

Bitdefender INTERNET SECURITY 1KULL.1YIL KUTU

Bitdefender INTERNET SECURITY 1KULL.1YIL KUTU

Eset NOD32 ANTIVIRUS 1 KULLANICI 1 YIL KUTU

ESET NOD32 ANTIVIRUS 1 KULLANICI 1 YIL KUTU

Bitdefender INTERNET SECURITY 3KULL.1YIL KUTU

Bitdefender INTERNET SECURITY 3KULL.1YIL KUTU

Bitdefender INTERNET SECURITY 5KULL.1YIL KUTU

Bitdefender INTERNET SECURITY 5KULL.1YIL KUTU

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 3KULL. 1YIL KUTU

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 3KULL. 1YIL KUTU

Bitdefender GRAVITYZONE BUS. SEC.11 KULL.1YIL KUTU

Bitdefender GRAVITYZONE BUS. SEC.11 KULL.1YIL KUTU

Antivirüs Programları

Antivirüs Programları

Güvenlik yazılımı kategorisinde sizlere sunulan antivirüs yazılımları, kişisel ve ticari amaçlı kullanılan bilgisayarları ve sunucuları İnternet üzerinden gelebilecek zararlı yazılımlara karşı korumayı amaçlamaktadır. McAfee, Kaspersky, Eset gibi güvenlik yazılımı markaları, ürünlerini 1-3 yıllık lisans ile tüketiciye sunmaktadır.

Ürün seçimi yaparken güvenlik yazılımı kurulumu hakkında bilgi içeren, yeterli sayıda kullanıcı desteği olan paketlere öncelik verilmesi gerekmektedir. Ayrıca, mobil cihazlara yüklenebilen ürünler de kullanıcıya avantaj sağlamaktadır.

Kategori içerisinde yer alan antivirüs, internet security gibi güvenlik yazılımı çeşitleri, kargo hizmeti sayesinde kapınıza kadar getirilmektedir. Ticari işletmeler için çoklu kullanıcı ve sunucu desteği olan ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir.

Evinizdeki veya iş yerinizdeki bilgisayarların korunması için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik yazılımını güvenli alışverişin adresi Webdenal'ın sunduğu kredi kartına taksit seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

Antivirüs Programları

Yaygınlaşan internet kullanımı dosyaların, projelerin, kişisel bilgilerin güvenliği ve elbette sorunsuz bir bilgisayar kullanımı için antivirüs programları büyük önem taşıyor. Bilgilerimizin gizli kalabilmesi ve depolama alanlarındaki datanın sağlıklı bir şekilde arşivlenebilmesi için antivirüs programları tercih olmaktan çıkıp kullanıcılar için bir zorunluluk haline gelmiş bulunuyor.

Virüslerin Yayılımı ve Tehlikeleri

İnternet ağının genişlemesiyle birlikte bilgisayar sistemleri için zararlı virüsler kullanıcılar için büyük tehlike oluşturuyor. Virüsler çok farklı şekillerde yayılabiliyor: sosyal medya yoluyla, e-posta yoluyla, bilgisayara indirilen dosyalar yoluyla vs. Virüsün bilgisayar sistemimize sızması sonucunda kredi kartı dolandırıcılığı, özel yazışmalar ve fotoğrafların sosyal medyada yayılması, ağınızdaki diğer kullanıcılara da virüs bulaşması gibi birçok tehlike barındırıyor. Bu türlü tatsız tecrübeler yaşanmaması için antivirüs programlarıyla güvenliğinizi sağlayabilirsiniz

Antivirüs Programları ve Yararları

Antivirüs programları sürekli olarak güncellendikleri sürece bilgisayarları ve sistemleri koruyabilir. Bu nedenle iyi bir antivirüs programı satın almak ve programın güncelliğini sık aralıklarla kontrol etmek önemlidir.

Kaspersky İnternet Güvenliği ve Kaspersky Antivirüs Programı

Kaspersky İnternet Security'nin çoklu cihaz paketi seçeneğiyle yalnızca tek bir ürüne ve lisansa ihtiyacınız olduğunu biliyor muydunuz? Satın alacağınız bulisanla birlikte tüm PC'ler, IOS işletimli cihazlar ve Android işletimli cihaz kombinasyonlarını koruyabilirsiniz. Çevrim içi olduğunuzda hangi cihazı kullanırsanız kullanın, Kaspersky Lab’in ödüllü güvenlik teknolojileri paranızın, gizli bilgilerinizin ve sistemin emniyetini korunmasını sağlar.

Birçok antivirüs programı, sistemi yavaşlatarak kullanıcılara çeşitli zorluklar yaşatabiliyor. PC, İOS işletimli cihazlar ve Android işletimli cihazlarınızda sakladığınız değerli bilgilerinizin tamamen korunmasını sağlamak isterken performansı bozan, cihazınızı yavaşlatan ve dijital yaşamınızın tadını tam olarak çıkarmanıza engel olan bir güvenlik yazılımına sahip olmak kullanıcılar için can sıkıcı olabiliyor. Kaspersky Antivirüs Programı ile arka planda yapılan güvenlik