Güvenlik Kamerası

5 Güvenlik Kamerası Var
Filtrele

Güvenlik Kamerası Modelleri

Güvenlik kamerlarında, öncelikle kayıt sisteminin çözünürlüğüne dikkat edilmelidir. Kameranın kayıt sistemi ne kadar kaliteli olursa görüntü de o denli net olacaktır. Kameranın kablo, konnektör ve görüntü taşıyan ekipmanları ise diğer dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır.

Güvenlik kamera sistemlerinde, ahd kamera (analog)  ve ip kamera gibi farklı türlerde dizayn edilir. Analog kameralar, güvenlik ve izleme konusunda klasik yapıdadır. ip kameralar ise entegre edilmiş hareket özellikleri ve megapiksel çözünürlükleri açısından başarılı sonuçlar verirler.

Güvenlik kamerası görüntüsü, markaların kalitesine bağlı olarak değişir. SPY, Lorex, Eneo ve Assmann markaları, güvenlik kamerası konusunda seçkin modelleriyle öne çıkan üreticilerden bazılarıdır.

Müşteri memnuniyetine her zaman öncelik tanıyan güvenilir alışverişin adresi Webdenal'ın kısa sürede teslimat, kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajlarından faydalanarak ihtiyacınız olan güvenlik kamerası modelini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Güvenlik kameralarının gelişmiş teknolojiye ayak uydurmasıyla birlikte icat edilen IP kameralar, son sistem video ve ses kaydı yaparak görüntüleri canlı aktarıyor.

IP Kameralar ile Gelişmiş Teknolojinin Keyfini Sürün!
Normal şartlarda kurulan güvenlik kamera sistemlerinde birçok ekipman bulunurken, IP kameralarda buna ihtiyaç kalmıyor IP kameraların en önemli özelliği kablolu ya da kablosuz kullanımı ve oldukça basit kurulumudur. Öyle ki, kurulumdan sonra kameranızın verdiği görüntüleri canlı olarak her an her yerde izleyebilirsiniz. Kameranıza kaydedilen görüntüler canlı ve sesli olarak size aktarılır. Bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden istediğiniz zaman açıp izleyebilirsiniz.

Güvenliğin En Önemli Parçası IP Kamera Hizmetini Tercih Edin
Kulağa oldukça hoş gelen son teknoloji ürünü ip kamera hizmetleri, güvenliği anlık olarak sağlayarak yaşadığınız yeri ya da ofisi tam koruma altına alabiliyor.

IP Kameraların Hareket Algılaması Özelliği Tam Size Göre!
Yüksek çözünürlükle oldukça kaliteli video kaydı yapan IP kameralar, gece ve gündüz farklı kayıt etme teknolojisiyle sizlere hep en net görüntüleri aktarıyor. Bakım maliyetlerinin oldukça düşük olmasının yanı sıra, hızlı ve pratik kurulumlarıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Ayrıca içeriğindeki hareket sensörüyle herhangi bir olumsuz durumda hareket algılaması yapabilir ve alarmlarınızı da devreye sokabilir. Bu sayede olumsuz durumlara karşı çok kritik bir önlem almış olursunuz.