Gülsan Jasmin 3'lü Grill  Seti Tava

Gülsan Jasmin 3'lü Grill Seti

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 518635)

Mutfaklardaki keyif…

Kalite ve çağdaş tasarımın bir birleşimi olan Gülsan markası,

mutfaklarda ev hanımlarının vazgeçilmez yardımcısı…

Bakalit saplı 3 lü omlet tava seti yüksek kaliteli 304 18/10 CrNi

paslanmaz çelikten üretilmiş olup kapsül taban sistemi ile zaman

ve yakıttan %70 tasarruf sağlar.

Kaliteli üretimin ön şartının kaliteli hammadde kullanmak olduğunun

bilincinde olan Gülsan, ürünlerinde Avrupa standartlarında paslanmaz

çelik kullanmaktadır.

SET İÇERİSİNDEKİ ÜRÜNLER:

·16 cm Tava

·18 cm Tava

·20 cm Tava

Paslanmaz çelik ürünlerde de Gülsan, yanmaz yapışmaz ürün grubunda olduğu gibi hammaddeden nihai ürüne kadar üretimin her aşamasında kaliteye büyük önem vermektedir.

Gülsan çelik tencere ve tavaların gövde ile kapaklarında 304 kalite 18/10 CrNi paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Bu malzeme paslanmaz çelikten mamul pişirme kapakları üretiminde bir dünya standardı olup, korozyona (paslanmaz) karşı direnci en üst düzeydedir. 18/10 CrNi paslanmaz çelik gıdaların içinde bulunan hiç bir madde ile reaksiyona girmez (etkileşmez). Çok uzun ömürlüdür, estetiktir, parlaklığını kaybetmez ve temizlenmesi son derece kolay olduğundan dolayı hijyeniktir. Bu nedenlerle de dünyada çelik pişirme kapaklar üretimde en çok tercih edilen sağlıklı malzemedir.

Hammaddenin yanı sıra üretim sırasında da kalite ve detay işçiliğine büyük önem veren Gülsan, diğer ürün grubunda olduğu gibi çelik grubunda da her proses için ayrı bir kalite kontrol sistemi geliştirmiştir. Gelişmiş teknolojili makina ve ekipmanın da kullanıldığı paslanmaz çelikten mamul Gülsan ürünleri bu özelliklerinden dolayı mutfaklarda yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ürün Yorumları