Gülsan Adora 5 Lt. Düdüklü Tencere

Gülsan Adora 5 Lt.

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 518596)

Ürün Özellikleri

Paslanmaz çelik 
Kapasite : 5 lt

*** Kulp rengi kırmızı veya turkuaz olarak değişebilir.

-18/10 Cr-Ni paslanmaz çelikten mamüldür.

-Homojen ısı iletimi sağlayan alüminyum kapsül taban.
-El yakmayan ergonomik bakalit kulplar.
-İndüksiyon ocağı dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen gövde.
Paslanmaz çelik ürünlerde de Gülsan, yanmaz yapışmaz ürün grubunda olduğu gibi hammaddeden nihai ürüne kadar üretimin her aşamasında kaliteye büyük önem vermektedir.

Gülsan çelik tencere ve tavaların gövde ile kapaklarında 304 kalite 18/10 CrNi paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Bu malzeme paslanmaz çelikten mamul pişirme kapakları üretiminde bir dünya standardı olup, korozyona (paslanmaz) karşı direnci en üst düzeydedir. 18/10 CrNi paslanmaz çelik gıdaların içinde bulunan hiç bir madde ile reaksiyona girmez (etkileşmez). Çok uzun ömürlüdür, estetiktir, parlaklığını kaybetmez ve temizlenmesi son derece kolay olduğundan dolayı hijyeniktir. Bu nedenlerle de dünyada çelik pişirme kapaklar üretimde en çok tercih edilen sağlıklı malzemedir.

Hammaddenin yanı sıra üretim sırasında da kalite ve detay işçiliğine büyük önem veren Gülsan, diğer ürün grubunda olduğu gibi çelik grubunda da her proses için ayrı bir kalite kontrol sistemi geliştirmiştir. Gelişmiş teknolojili makina ve ekipmanın da kullanıldığı paslanmaz çelikten mamul Gülsan ürünleri bu özelliklerinden dolayı mutfaklarda yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ürün Yorumları