• Gigaset A230 Siyah Arama Handsfree Eco Dect Telsiz Telefon
  • Gigaset A230 Siyah Arama Handsfree Eco Dect Telsiz Telefon
Gigaset A230 Siyah Arama Handsfree Eco Dect Telsiz Telefon Gigaset A230 Siyah Arama Handsfree Eco Dect Telsiz Telefon

Gigaset A230 Siyah Arama Handsfree Eco Dect Telsiz Telefon

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 634558)

Gigaset A230

Konforlu aramalar için ekonomik telefon.

  • Kullanici dostu hassas tus takimi
  • Eller serbest görüsme
  • Tak & çalistir: el cihazi baz istasyonuna tanimlandirilmistir
  • Radyasyon yaymayan ECO Mode Plus

Konforlu aramalar için ekonomik telefon.

Güvenilir fonksiyonlari ile yüksek deger kazandiran ve eller serbest görüsme imkani sunan Gigaset A230 modelini kesfedin. Kullanici dostu hassas tus takimi dizayni için tesekkürler.. kolayca konusabilir ve birçok görevi ayni anda yapabilirsiniz: Eller serbest görüsmeyi baslatmak için sadece isiklandirilmis eller serbest görüsme tusuna basmaniz yeterlidir. Tak & Çalistir ile kurulum hizli ve kolay. El cihazinin baz istasyonuna önceden tanimli olmasi, Gigaset A230 'yi kutusundan çikarildiginda kullanima hazir yapar. 10 farkli polifonik melodi seçenegi sunar. Ayrica Gigaset A230 Eco Mode Plus donanimi sayesinde çevre dostudur.

Kolay kullanim ve konusma özgürlügü
Gigaset A230 telefon etmeyi mümkün oldugu kadar kolaylastirmak için dizayn edilmistir. Kullanim için hazirdir - sadece takin ve çalistirin. Hassas tus takimini kullanarak arama yapmak keyif verici ve isiklandirilmis ekran sayesinde yazilari okumak çok kolay. Konusmanizin herhangi bir noktasinda Eller-Serbest görüsme yapabilirsiniz. Sadece isiklanidirlmis, kolay bulunabilir eller-serbest tusuna basarak eller-serbest görüsmenin keyfini çikarin. 18 saatlik uzun konusma süresi ile konusmalariniz istediginiz kadar sürebilir. Ayrica Gigaset A230 'nin pil süresi için endiselenmenize gerek yok, 200 saate kadar bekleme süresine sahip.

Numara ve bilgi kaydi
80 girise kadar telefon defteri ile arkadaslariniza ve ailenize saniyeler içerisinde ulasmak için Gigaset A230 'nin avantajlarini kullanin. 35 girise kadar olan arama listesi, 25 gelen kayip çagrilar ve 10 giden çagrilari listeler.

Pratik Bilgi
Gigaset A230 tüm gün boyu güvenle kullanabileceginiz bir cihazdir Arayan Numara2 fonksiyonu telefon çalar çalmaz sizi kimin aradagi konusunda bilgilendirir Ayrica, Gigaset A230 tarih, arama süresi ve alarm fonksiyonu özellikleri sunar.

ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve radyasyonsuz ECO DECT
Gigaset A230’un enerji tasarrufu saglayan güç kaynagi çok daha az elektrik tüketir, bu sayede hem çevre hem de cüzdaniniz için dosttur. Tüm Gigaset telsiz telefonlar gibi ana ünite ile el cihazinin arasindaki mesafeye bagli olarak iletisim gücünü degisken biçimde ayarlar. Ayrica Gigaset A230’un ana ünite iletim gücünü %80 azaltabilirsiniz bunun için yapmaniz gereken tek sey ECO Modunu seçmektir. Bunun da ötesinde, radyasyonsuz ECO Mode Plus telefon bekleme modundayken iletim gücünü kapatir.

Ürün Yorumları