Gardena 1866 Sulama Bilgisayarı MasterControl Solar Sulama Başlığı

Gardena 1866 Sulama Bilgisayarı MasterControl Solar

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 743346)

Ürün Özelliği:

GARDENA Su Bilgisayarı MasterControl solar plus musluğa bağlanır ve bahçenizin otomatik sulanmasını idare eder; örneğin, yağmurlama sistemleri, Micro-Drip-System gibi bir damla sulama sistemi ve GARDENA Sprinklersystem. Premium modeli C 1060 solar plus enerjiyi birlikte gelen lityum-iyon şarj edilebilir pilde depolayan yüksek güçlü bir güneş enerjisi paneline sahiptir. Gökyüzü kapalı olduğunda bile pil şarj olur ve kesintisiz ve güvenilir bir çalışma sağlar. Sulama zamanlarını programlamak kolaydır: Daha kolay programlamak için büyük ve net ekrana sahip işletim ünitesi çıkarılabilir. Büyük ekran ekrandaki yönergelerle seçilebilen on dilde hangi program adımlarının hangi sırada gerçekleştirilmesi gerektiğini açıklar. Büyük, kullanımı kolay döner düğmeyle istenen veriler hızlıca gözden geçirilebilir. Günlük olarak her birinin süresi bir dakikayla 9 saat 59 dakika arasında olabilen altı bağımsız program veya sulama aralığı seçilebilir. Ek esneklik: istenen sulama günleri de özgürce seçilebilir.

GARDENA Otomatik Su Dağıtıcısıyla birlikte, aynı anda altı taneye kadar bağlı aygıt ayrı olarak idare edilebilir. Çalışırken su tasarrufu için bir GARDENA Yağmur veya Toprak Nemi Sensörü bağlanabilir. Toprak Nemi Sensörüyle tamamen sensör kontrolünde sulama yapılabilir.

Otomatik ve zamandan kazandıran sulama
GARDENA Su Bilgisayarıyla siz evde yokken bile, bahçeniz güvenilir ve kolay bir şekilde sulanır. Daha fazla boş zamanınız ve canlı, yeşil bir bahçeniz ve güzel, sağlıklı bitkileriniz olur. Sabahın erken saatlerinde veya akşam otomatik sulama yapıldığında daha az su buharlaşır. Bu da para tasarrufu ve hedeflenmiş, en iyi sulama sağlar.

Kolay programlama

Daha kolay programlamak için büyük ve net ekrana sahip işletim ünitesi çıkarılabilir. Programlama kolaydır ve ekranda adım adım açıklanır. On dilden birini seçebilirsiniz.

Yenilikçi: güneş enerjisi teknolojisi
Elektrik bağımlısı olmadan çalışması için Su Bilgisayarı C 1060 solar plus yüksek güçlü bir güneş paneli ve bir lityum-iyon pille donatılmıştır. Hava kapalıyken bile şarj yapılır. Bakım gerekmez: pil seviyesi görüntüsü standart pil kullanmadan güvenli, güvenilir çalışmaya olanak tanır.

Su tasarruflu çalışma
GARDENA Yağmur Sensörü veya Toprak Nemi Sensörü bağlanarak otomatik sulama toprak nemine ve doğal yağmura bağlı olarak kesilebilir. GARDENA Toprak Nemi Sensörüyle sulama sadece sensöre göre de idare edilebilir.

Yüksek derecede otomasyon
GARDENA Otomatik Su Dağıtıcısıyla (Ürün No. 1198-20) birlikte, aynı anda altı taneye kadar bağlı aygıt ayrı olarak kontrol edilebilir.


Ürün Yorumları