Gardena 969 Classıc Kazıklı Sprey Fıskiye

  • Gardena 969 Classıc Kazıklı Sprey Fıskiye
26,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 969 CLASSIC KAZIKLI SPREY

GARDENA Classic Püskürtücü Yağmurlama Sistemi, GARDENA Standart Hortum Bağlantısı (Ürün No. 915) ile birlikte bir set halinde sunulmaktadır. Bu set küçük alanları sulamak için cazip fiyatlı alternatiftir. Püskürtücü Yağmurlama Sisteminin püskürtme mesafesi maksimum 10 m olabilir. Bu nedenle en fazla 80 m² alanlar için uygundur. Püskürtücü Yağmurlama Sistemi güvenli bir şekilde çubuğa monte edilmiştir. Bu sayede GARDENA Classic Püskürtücü Yağmurlama Sistemi Fox'u çime veya yere kolay ve güvenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Kolayca çıkarıp başka yere de taşıyabilirsiniz. İnce sisleme püskürtücüsüyle narin bitkileri nazikçe sular. Kolay, yumuşak sulama için.

<strong>Fiyat-performans oranında en iyisi</strong><br/>Pratik: GARDENA Classic Püskürtücü Yağmurlama Sistemi, GARDENA Standart Hortum Bağlantısıyla (Ürün No. 915) birlikte bir set halinde sunulmaktadır.

Fiyat-performans oranında en iyisi
Pratik: GARDENA Classic Püskürtücü Yağmurlama Sistemi, GARDENA Standart Hortum Bağlantısıyla (Ürün No. 915) birlikte bir set halinde sunulmaktadır.

<strong>Bitkilere nazik davranır</strong><br/>Seyyar Püskürtücü Fıskiyesi ince sisleme püskürtmesiyle küçük alanları sulamak için idealdir ve narin bitkilere ve fidelere zarar vermez.

Bitkilere nazik davranır
Seyyar Püskürtücü Fıskiyesi ince sisleme püskürtmesiyle küçük alanları sulamak için idealdir ve narin bitkilere ve fidelere zarar vermez.
Yükleniyor...
26,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90