Gardena 8916 C/s El Tırmık Tel Küçük El Aletleri

  • Gardena 8916 C/s El Tırmık Tel Küçük El Aletleri
16,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 8916 C/S EL TIRMIK TEL

GARDENA combisystem Tel El Tırmığı 12 cm genişliğe sahip olup tarhları düzenlemek ve küçük, yosunlu alanları havalandırmak için idealdir. Özel şekilli sap ele iyi oturur ve çalışmayı kolaylaştırır. Pratik: eğilmeden rahat çalışmak için sap kolayca çıkarılabilir ve herhangi bir kombi sistem sapıyla değiştirilebilir. Tel El Tırmığı yüksek kaliteli çelikten yapılmış ve duroplastla kaplanmıştır. Garanti süresi 25 yıldır.

<strong>Kolay çalışma</strong><br/>GARDENA combisystem El Aletleri özellikle küçük ve kullanımı kolaydır. Özel şekilli sapı ve parçaları yorulmadan çalışmayı ve rahatlıkla kullanmayı sağlar.

Kolay çalışma (RESİM TEMSİLİDİR, ÜRÜN RESMİ ANA SAYFADA YER ALMAKTADIR.)
GARDENA combisystem El Aletleri özellikle küçük ve kullanımı kolaydır. Özel şekilli sapı ve parçaları yorulmadan çalışmayı ve rahatlıkla kullanmayı sağlar.

<strong>Esnek uygulama</strong><br/>El aleti olarak kullanmaya ek olarak GARDENA combisystem El Aletleri bir combisystem sapıyla uzatılabilir. Sapı gevşetip herhangi bir combisystem sapıyla uzatmanız yeterlidir.

(RESİM TEMSİLİDİR, ÜRÜN RESMİ ANA SAYFADA YER ALMAKTADIR.)

Esnek uygulama
El aleti olarak kullanmaya ek olarak GARDENA combisystem El Aletleri bir combisystem sapıyla uzatılabilir. Sapı gevşetip herhangi bir combisystem sapıyla uzatmanız yeterlidir.

<strong>Aşınmaya karşı korunmuş</strong><br/>Tüm GARDENA combisystem El Aletleri yüksek kaliteli çelikten yapılmış ve aşınmaya karşı korumak için duroplastla kaplanmıştır.

Aşınmaya karşı korunmuş (RESİM TEMSİLİDİR, ÜRÜN RESMİ ANA SAYFADA YER ALMAKTADIR.)

Tüm GARDENA combisystem El Aletleri yüksek kaliteli çelikten yapılmış ve aşınmaya karşı korumak için duroplastla kaplanmıştır.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

Yükleniyor...
16,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90