Gardena 8910 C/s El Capası Sıvrı 2 Dıslı Küçük El Aletleri

  • Gardena 8910 C/s El Capası Sıvrı 2 Dıslı Küçük El Aletleri
29,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 8910 C/S EL CAPASI SIVRI 2 DISLI

GARDENA combisystem El Çapası 6 cm çalışma genişliğine sahip olup toprağı havalandırmak ve otları temizlemek için idealdir. Özel şekilli sap ele iyi oturur ve çalışmayı kolaylaştırır. Pratik: eğilmeden rahat çalışmak için sap kolayca çıkarılabilir ve herhangi bir kombi sistem sapıyla değiştirilebilir. Kalp şeklindeki ağız ve iki diş yüksek kaliteli çelikten yapılmış ve duroplastla kaplanmıştır. Garanti süresi 25 yıldır.

<strong>Kolay çalışma</strong><br/>GARDENA combisystem El Aletleri özellikle küçük ve kullanımı kolaydır. Özel şekilli sapı ve parçaları yorulmadan çalışmayı ve rahatlıkla kullanmayı sağlar.

Kolay çalışma
GARDENA combisystem El Aletleri özellikle küçük ve kullanımı kolaydır. Özel şekilli sapı ve parçaları yorulmadan çalışmayı ve rahatlıkla kullanmayı sağlar.

<strong>Esnek uygulama</strong><br/>El aleti olarak kullanmaya ek olarak GARDENA combisystem El Aletleri bir combisystem sapıyla uzatılabilir. Sapı gevşetip herhangi bir combisystem sapıyla uzatmanız yeterlidir.

Esnek uygulama
El aleti olarak kullanmaya ek olarak GARDENA combisystem El Aletleri bir combisystem sapıyla uzatılabilir. Sapı gevşetip herhangi bir combisystem sapıyla uzatmanız yeterlidir.

<strong>Aşınmaya karşı korunmuş</strong><br/>Tüm GARDENA combisystem El Aletleri yüksek kaliteli çelikten yapılmış ve aşınmaya karşı korumak için duroplastla kaplanmıştır.

Aşınmaya karşı korunmuş
Tüm GARDENA combisystem El Aletleri yüksek kaliteli çelikten yapılmış ve aşınmaya karşı korumak için duroplastla kaplanmıştır.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.
Yükleniyor...
29,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90