Gardena 8798 Comfort Budama Makası Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Gardena 8798 Comfort Budama Makası

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 798632)

Son derece konforlu ve güçlü GARDENA Comfort Mandallı Budama Makası SmartCut yardımıyla güçlü dallar ve ince dallar kolayca ve ergonomik bir şekilde kesilebilir. Dal çapına bağlı olarak mandal işlevi etkinleştirilerek (PowerPlus) daha güçlü dallar aynı derece kolaylık ve rahatlıkla kesilebilir. Mandal sistemi bunu "üç adımda" sağlar. Budama makasının bıçakları hassas bilenmiştir. Ek olarak, üst bıçak yapışmaz maddeyle kaplanmıştır. Yumuşak parçaların yer aldığı alüminyum tutacak ele çok iyi oturur. Tek elle kullanılan emniyet kilidiyle budama makası kolayca kilitlenebilir, güvenli bir şekilde saklanabilir. Comfort Mandallı Budama Makası çapı maksimum 22 mm olan dalları kesebilir. 25 yıllık garanti süresi en yüksek kalite demektir.

Güvenli depolama
Tek elle kullanılan emniyet kilidi sayesinde budama makası tek elle kolayca kilitlenebilir, güvenli bir şekilde saklanabilir.Kişisel olarak etkinleştirilebilen cırcır fonksiyonu sayesinde güçlü dallar kolay ve konforlu bir şekilde kesilebilir (PowerPlus).Temiz kesim
Hassas bilenmiş bıçaklar ve yapışmaz maddeyle kaplı üst bıçak sayesinde budama makası ince dalları ve dalları kolayca keser.


25 yıl garanti
Budama makası kalıcı bir yatırımdır. 25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

Ürün Yorumları