• Gardena 8788 COMFORT Budama Makası Bahçe Makas

Gardena 8788 COMFORT Budama Makası Bahçe Makas

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 743425)

GARDENA 8788 COMFORT BUDAMA MAKASI

GARDENA Comfort Budama Makası Kısa Kafa çiçek, taze sürgün ve yeşil ağaç kesmek için mükemmeldir. Kısa kafa sayesinde dar ve zor erişilen yerlere bile ulaşabilirsiniz. Açılı kesme kafasının bıçakları yapışmaz maddeyle kaplanmış ve hassas bir şekilde bilenmiştir. Girişinin boyutu değişebilen saplar elin büyüklüğüne göre ayarlanabilir; böylece budama makası ele konforlu ve ergonomik bir şekilde yerleşir. Yumuşak parçalardan oluşan rahat saplarda güçlü kesme ve hızlı budama için iki pozisyon bulunur. Budama makasında bir de özsuyu oluğu vardır. Tek elle kullanılan emniyet kilidiyle budama makası kolayca kilitlenebilir, güvenli bir şekilde saklanabilir. Comfort Budama Makası Kısa Kafa maksimum 22 mm çaplı dalları keser. 25 yıllık garanti süresi en yüksek kalite demektir.


Maksimum kesim çapı

22 mm

Kesme şekli

Bypass

Üst bıçak

Yapışmaz kaplama

Bottom blade

Yapışmaz kaplama

Bıçak

Hassas zemin


<strong>Her ele uyar</strong><br/>Boyutu değişebilen sap açıklığı elin büyüklüğüne göre ayarlamayı sağlar.

Her ele uyar

Boyutu değişebilen sap açıklığı elin büyüklüğüne göre ayarlamayı sağlar.

<strong>Güçlü kesme ve hızlı budama</strong><br/>Yumuşak bileşenlerden oluşan konforlu saplar ele ergonomik bir şekilde yerleşir ve güçlü kesme ve hızlı budama için iki konuma sahiptir.

Güçlü kesme ve hızlı budama (Temsili resim, ürün remi değildir)

Yumuşak bileşenlerden oluşan konforlu saplar ele ergonomik bir şekilde yerleşir ve güçlü kesme ve hızlı budama için iki konuma sahiptir.

<strong>Dar yerler için ideal</strong><br/>Kısa kafa sayesinde bu budama makası dar ve zor erişilen yerler için çok uygundur.

Dar yerler için ideal (Temsili resim, ürün remi değildir)

Kısa kafa sayesinde bu budama makası dar ve zor erişilen yerler için çok uygundur.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>Budama makası kalıcı bir yatırımdır. 25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.


25 yıl garanti
Budama makası kalıcı bir yatırımdır. 25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.


<strong>Güvenli depolama</strong><br/>Tek elle kullanılan emniyet kilidi sayesinde budama makası tek elle kolayca kilitlenebilir, güvenli bir şekilde saklanabilir.

Güvenli depolama (Temsili resim, ürün remi değildir)

Tek elle kullanılan emniyet kilidi sayesinde budama makası tek elle kolayca kilitlenebilir, güvenli bir şekilde saklanabilir.

Ürün Yorumları