Gardena 8771 Comfort Kuru Dal Makası 50cm Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Gardena 8771 Comfort Kuru Dal Makası 50cm

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 798620)

Çok sayıda ödül kazanmış GARDENA Comfort Örs Ağızlı Yüksek Dal Kesme Makası 500 AL yalnızca 600 gr ağırlığındadır; bu nedenle ultra hafif, kullanımı kolay, ancak güçlüdür. Toplam 500 mm uzunluğunda olup özellikle çapı 35 mm'ye kadar sert, kuru ağaçları kesmek için uygundur. Patentli dişli aktarımı %38 daha çok kesme gücü sağlar. Yapışmaz maddeyle kaplı hassas bilenmiş üst bıçağı ve en iyi kesme geometrisi sayesinde, dallar olağanüstü temiz ve düzgün kesilebilmektedir. Değiştirilebilir örs ağzı pratiktir. Ekstra hafif, ergonomik şekilli plastik saplar ve saplar konforlu, yorulmadan çalışmayı sağlar. Çift uçlu stoperler bilekleri rahatlatır. GARDENA bu Örs Ağızlı Yüksek Dal Kesme Makası için 25 yıl garanti vermektedir.
Güçlü kesim
Patentli dişli aktarımı dalları keserken %38 daha fazla güç uygulamayı sağlar.
Temiz, pürüzsüz kesim
Yapışmaz maddeyle kaplı hassas bilenmiş üst bıçağı ve optimize edilmiş kesme geometrisi, az bir çabayla dalların temiz ve düzgün kesilebilmesini sağlar.
En yüksek konfor
Ergonomik şekilli plastik sapları ve tutma yerleri sayesinde Comfort Örs Ağızlı Dal Makasıyla bahçe işleri rahat bir şekilde ve yorulmadan yapılabilir.
25 yıl garanti
En modern malzemelerden yapılan Comfort Örs Ağızlı Dal Makası 25 yıllık bir garantiye sahiptir.

Ürün Yorumları