Gardena 8143-20 Turbo Drıve Fıskıye Fıskiye

  • Gardena 8143-20 Turbo Drıve Fıskıye Fıskiye
108,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 8143-20 TURBO DRIVE FISKIYE

GARDENA Comfort Turbo Tahrikli Yağmurlama Sistemiyle çiminizi sessiz bir şekilde sulayabilirsiniz. Sağlam plastikten yapıldığından çok sessizdir. Kirlenmeye dayanıklı turbo tahrik dişlisi patentlidir. Fısıltı kadar sessiz çalışır ve 2 bölgeli sulama ve özel şekilli saptırıcısı sayesinde suyu dengeli bir şekilde dağıtır. Özel hazırlanmış ayar halkalarında, 20° - 360° arasında hassas seçim yaparak sulanacak kesimi kolayca ayarlayabilirsiniz. Seçilen sektörü bu ayar halkalarına bakılarak kolayca görülebilir. Büyük, kullanımı kolay döner düğmeyle mesafeyi ayarlayabilirsiniz. 5 m - 12 m arasında ayarlanabilir. 75 m² - 450 m² arasında bir alan sulanabilir. İnce örgü, kolay çıkan bir filtre pislikleri tutar. Kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Yağmurlama sistemi içindeki metal parçalar sayesinde son derece sağlam olan plastik bir tabla üzerine yerleştirilmiştir. Bu da yağmurlama sisteminin dengeli durmasını sağlar. Yağmurlama sistemi bağlamaya hazır GARDENA Sistem Bağlantısı ve uç kapağıyla donatılmıştır. Bahçenizde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İnce örgü, kolay çıkan bir filtre pislikleri tutar. Kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Geniş bir alanı sulamak istiyorsanız, GARDENA Musluk Bağlantısı (Ürün No. 901) kullanarak birkaç yağmurlama sistemini bağlamanız yeterlidir. Bahçenizi uygun sulamak için.

<strong>Sessiz, sağlam Turbo Tahrikli Yağmurlama Sistemi</strong><br/>
	Fısıltı kadar sessizdir, dengeli bir plastik çubuk üzerinde durur ve maksimum 450 m²'ye kadar geniş alanları sulamak için uygundur.

Sessiz, sağlam Turbo Tahrikli Yağmurlama Sistemi
Fısıltı kadar sessizdir, dengeli bir plastik çubuk üzerinde durur ve maksimum 450 m²'ye kadar geniş alanları sulamak için uygundur.

<strong>Birikinti oluşmadan dengeli su dağıtımı</strong><br/>
	2 bölgeli sulama ve özel şekilli saptırıcı sayesinde su dağıtımı dengelidir.

Birikinti oluşmadan dengeli su dağıtımı
2 bölgeli sulama ve özel şekilli saptırıcı sayesinde su dağıtımı dengelidir.
  • Kullanışlı, istediğiniz miktarda mesafe ayarı

    Büyük ayar düğmesiyle püskürtme mesafesi istediğiniz miktarda ayarlanabilir.

  • Sulama kesimini ayarlama; kolay ve hassas mesafe seçimi

    Hassas mesafe seçimi sayesinde sulanacak kesimler kolaylıkla ayarlanabilir. 25°-360° hangi kesimin seçildiği bir bakışta açıkça görülebilir.

  • Patentli turbo tahrik dişlisi ve tanecik filtresiyle

    Patenli turbo tahrik dişlisi kirlenmeye dayanıklıdır. Pislikler ince örgülü ve kolayca çıkarılabilen filtre tarafından yakalanır.

Yükleniyor...
108,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90