Gardena 8135-20 Tablalı Fıskıye Metal Fıskiye

  • Gardena 8135-20 Tablalı Fıskıye Metal Fıskiye
132,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 8135-20 TABLALI FISKIYE METAL


GARDENA Premium Tam veya Kısmi Dairesel Yağmurlama Sistemi geniş alanları kolayca sular. Güçlü bir metal ve plastik birleşiminden yapılmıştır. Bu, Yağmurlama Sistemi Başlığının son derece dengeli olmasını sağlar. Ayar halkalarında, 25° - 360° arasında hassas seçim yaparak sulanacak sektörü kolayca ayarlayabilirsiniz. Seçilen sektörü bu ayar halkalarına bakılarak kolayca görülebilir. Yüksek hassasiyetli pirinç püskürtme ucu suyun dengeli dağıtılmasını sağlar. Büyük, kullanımı kolay döner düğmeyle mesafeyi ayarlayabilirsiniz. 5 m - 12,5 m arasında ayarlanabilir. 75 m² - 490 m² arasında bir alan sulanabilir. Yağmurlama sistemi başlığının vidalandığı diş 21 mm (G 1/2) çapa sahiptir. Yağmurlama sistemi metal bir çubuğa takılıdır. Bunda, çok güçlü olmasını sağlayan üç metal parça vardır. Plastik tabla yüksek denge sağlar. Yağmurlama sistemi GARDENA Sistem Bağlantısı ve uç kapağıyla donatılmıştır. Kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. GARDENA Musluk Bağlantısı (Ürün No. 901) ile birkaç yağmurlama sistemi birbirine bağlanabilir. Geniş alanlar sorunsuz bir şekilde sulanabilir.

<strong>Sağlam - güçlü - dengeli</strong><br/>
	Sağlam ve yüksek performanslı yağmurlama sistemi plastik tablası üzerinde dengeli durur. 490 m2'ye kadar geniş alanları sulayabilir.

Sağlam - güçlü - dengeli
Sağlam ve yüksek performanslı yağmurlama sistemi plastik tablası üzerinde dengeli durur. 490 m2'ye kadar geniş alanları sulayabilir.

Sulama kesimini ayarlama; kolay ve hassas mesafe seçimi

Hassas mesafe seçimi sayesinde sulanacak kesimler kolaylıkla ayarlanabilir. 25°-360° hangi kesimin seçildiği bir bakışta açıkça görülebilir.

Kalitesi sayesinde uzun hizmet ömrü

Premium Tam veya Kısmi Dairesel Darbeli Yağmurlama Sistemi yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. Bunlar ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar.

Kullanışlı, istediğiniz miktarda mesafe ayarı

Büyük ayar düğmesiyle püskürtme mesafesi istediğiniz miktarda ayarlanabilir.

Kolayca genişletilebilir

GARDENA Sistem Bağlantısına birkaç yağmurlama sistemi ve uç kapağı bağlanabilir.

Yükleniyor...
132,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90