Gardena 395 PREMIUM MEKANİZMA ÇİT Makası 650 Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Gardena 395 PREMIUM MEKANİZMA ÇİT Makası 650

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 743301)

GARDENA 395 PREMIUM MEKANİZMA ÇİT MAKASI 650

GARDENA Premium Dişli Çit Makası 650 son derece güçlü ve sağlam bir alettir. Yüksek kaliteli üretimi sayesinde profesyonelce çit kırpma sağlar. Parlak metal ağızlara sahip geniş, tam sertleştirilmiş bıçaklar dalgalı bilenmiştir. Kalın dalları tek tek kesmeyi sağlayan entegre dal kesici verimli çalışma sağlar. Patentli dişli aktarma yapısı sayesinde Çit Makası %25 daha fazla kesme gücüne sahiptir. Dengeli alüminyum saplar ve yumuşak plastik tutma yerleri kesme sırasında konforlu bir yüzey ve daha iyi kavrama sağlar. Çit Makası toplam 65 cm uzunluğundadır. Bıçaklar 25 cm uzunluğundadır. 25 yıllık garanti süresi en yüksek kalite olduğun teminatıdır.

<strong>Birinci kalite</strong><br/>Özellikle sağlam ve güçlü. Yüksek kaliteli malzemelerin kombinasyonu bunları Premium Çit Makası yapmaktadır.

Birinci kalite

Özellikle sağlam ve güçlü. Yüksek kaliteli malzemelerin kombinasyonu bunları Premium Çit Makası yapmaktadır.

<strong>Daha iyi kesme performansı</strong><br/>Patentli dişli aktarma yapısı sayesinde çit kırpıcı %25 daha fazla kesme gücüne sahiptir.

Daha iyi kesme performansı

Patentli dişli aktarma yapısı sayesinde çit kırpıcı %25 daha fazla kesme gücüne sahiptir.

<strong>Etkili çalışma</strong><br/>Entegre tel kesici etkili bir çalışma sağlar.

Etkili çalışma

Entegre tel kesici etkili bir çalışma sağlar.

<strong>Kolay ve temiz kesim</strong><br/>Parlak metal ağızlara sahip geniş, tam sertleştirilmiş bıçaklar ve dalgalı bileme işleri kolaylaştırır.

Kolay ve temiz kesim

Parlak metal ağızlara sahip geniş, tam sertleştirilmiş bıçaklar ve dalgalı bileme işleri kolaylaştırır.

<strong>Keserken daha iyi kavrama</strong><br/>Dengeli alüminyum saplar ve yumuşak plastik tutma yerleri kesme sırasında konforlu bir yüzey ve daha iyi kavrama sağlar.

Keserken daha iyi kavrama

Dengeli alüminyum saplar ve yumuşak plastik tutma yerleri kesme sırasında konforlu bir bir yüzey ve daha iyi kavrama sağlar.

Ürün Yorumları