Gardena 3771-20 Bel Kuregı Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Gardena 3771-20 Bel Kuregı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 847345)

GARDENA 3771-20 BEL KUREGI

The GARDENA Terraline™ Kürek toprağı kazmak, kaldırmak, gevşetmek ve taşımak içindir. Yeni Softec darbe emme özelliği, kazı sırasında geri tepmeyi önler. (Örn. Kayaya denk gelme yada çok sert köklerin kesilmesi.) Patentli ürün iyi kuvvet uygulaması için ekstra geniş iki tutak. Rahat kullanım ve keyifli bir çalışma için yumuşak plastik tutma yerleri. Damla şeklindeki sapı, istenmeyen bükülmeyi engeller. İdeal şekillendirilmiş tutma yeri kaymaz. Yüksek kaliteli sertleştrilmiş, çelik kaplama bıçak. Toplam uzunluk 117cm. 10 yıl garantili.

<strong>Geniş T sap sayesinde daha güçlü</strong><br/>
	T-kolu ekstra geniş olduğundan, iki el için alan sunar. Bu ekstra güç verir.

Geniş T sap sayesinde daha güçlü
T-kolu ekstra geniş olduğundan, iki el için alan sunar. Bu ekstra güç verir.

<strong>Ekstra büyük ayak dayama koruması</strong><br/>
		Sağlam sırtı ile ekstra geniş ayak dayama koruması güçlü bir kuvvet uygulamayı sağlar ve istenmeyen kayma ile yaralanma riskini azaltır.

Ekstra büyük ayak dayama koruması
Sağlam sırtı ile ekstra geniş ayak dayama koruması güçlü bir kuvvet uygulamayı sağlar ve istenmeyen kayma ile yaralanma riskini azaltır

<strong>Ergonomisi sayesinde rahat ve kolay çalışma</strong><br/>
		Damla şekilli sap ele iyi oturur ve istenmeyen bozulmasını önler. Bıçak sapı optimal açısı ergonomik bir çalışma sağlar.

Ergonomisi sayesinde rahat ve kolay çalışma
Damla şekilli sap ele iyi oturur ve istenmeyen bozulmasını önler. Bıçak sapı optimal açısı ergonomik bir çalışma sağlar.

<strong>Softec™ darbe emilimi sayesinde rahat kullanım</strong><br/>
		Patentli ürün,  Softec™ darbe emme özelliği kazı sırasında geri tepmeyi önler. (Örneğin kayaya denk gelme yada çok sert köklerin kesilmesi)

Softec™ darbe emilimi sayesinde rahat kullanım
Patentli ürün, Softec™ darbe emme özelliği kazı sırasında geri tepmeyi önler. (Örneğin kayaya denk gelme yada çok sert köklerin kesilmesi)

Ürün Yorumları