Gardena 3728 C/s Ahsap Sap 180 Cm Saplar

  • Gardena 3728 C/s Ahsap Sap 180 Cm Saplar
47,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺8,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 3728 C/S AHSAP SAP 180 CM

GARDENA combisystem Ahşap Sap FSC Saf tüm kombi sistem aletlerini uzatmayı sağlar. Avrupa menşeli yüksek kaliteli, esnek dişbudak ağacı titreşimleri emer ve FSC sertifikalıdır. Bu da yalnızca iyi yönetilen ve sürdürülebilir ormanlardan elde edilen kerestelerin sap üretiminde kullanıldığı anlamına gelir; garantilidir. İnce belli 180 cm uzunluğundaki sap kaymaz ve ele iyi oturur. Sapın ucundaki anotlanmış alüminyum tüp plastik kaplanmıştır; kombi sistem aletine sağlam ve güvenli bir şekilde bağlamayı sağlar. Kombi sistem aletini bağlamak için yumuşak bileşenlerden yapılmış kullanılan sabitleme vidası kaybolmayacak şekilde takılmıştır. Garanti süresi 25 yıldır. İpucu: Çekme ve itme işleri için uzun bir sap kullanılmalıdır; çapalama hareketleri için kısa bir sap daha uygundur.

<strong>Güçlü tutuş</strong><br/>Sabit sıkma vidası ve sağlam alüminyum borusu sayesinde tüm combisystem aletleri güvenli bir şekilde bağlanabilir. İnce belli şekli kaymadan ergonomik bir şekilde çalışmayı sağlar.

Güçlü tutuş
Sabit sıkma vidası ve sağlam alüminyum borusu sayesinde tüm combisystem aletleri güvenli bir şekilde bağlanabilir. İnce belli şekli kaymadan ergonomik bir şekilde çalışmayı sağlar.

<strong>Tüm combisystem aletleri için</strong><br/>Alüminyum Sap tüm combisystem aletlerine uyar.

Tüm combisystem aletleri için
Alüminyum Sap tüm combisystem aletlerine uyar.

<strong>Titreşimleri azaltır</strong><br/>Yüksek kaliteli ve esnek dişbudak titreşimleri azaltır; böylece konforlu çalışmayı sağlar.

Titreşimleri azaltır
Yüksek kaliteli ve esnek dişbudak titreşimleri azaltır; böylece konforlu çalışmayı sağlar.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.


25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

<strong>FSC sertifikalı ahşap</strong><br/>Avrupa menşeli keresteler FSC sertifikalıdır. GARDENA saplarında yalnızca iyi yönetilen ve sürekli ormanlardan elde edilen kereste kullanılır.

FSC sertifikalı ahşap
Avrupa menşeli keresteler FSC sertifikalıdır. GARDENA saplarında yalnızca iyi yönetilen ve sürekli ormanlardan elde edilen kereste kullanılır.Yükleniyor...
47,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺8,90